№
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Оқытуда
қолданыла-тын әдіс-тәсілдер
|
Сабақта 7
модульдің кіріктірілуі
|
Күтілетін нәтиже
|
Үйрену
мақсатында бағаны қоса, бағалау
|
Барлық
оқушыларды сабаққа тарту жұмысы
|
Негізгі
дереккөздер немесе ресурстар
|
Мерзімі
|
Әлеуметтік-тұрмыстық
ая 1-модуль Біз үйде бір-біріміге көмектесеміз
|
1
|
4
сынып
бойынша қайталау
|
Топтастыру
әдісін пайдалану сұрақ-жауап немесе диалог арқылы үй жұмысын тексеру, Миға
шабуыл,
Жигсо»
Ассоциация,
Кім
шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыпты
түсініп оқып, талдай білуге жағдай жасайды, бір-біріне ортақ шешім қабылдауға
үйренеді
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
2
|
Кіріспе.
|
Миға
шабуыл, Көңілді тапқырлар ойыны, Интервьюәдісі, Ыстық орындық, Ойлан бірік-
бөліс
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыптың
тәрбиелік мәнін ашады, тақырыптағы тәжірибелердің жасалуына баға береді, топ
ішіндегі белсенділігі артады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
3
|
Менің
отбасым
|
Түстер арқылы бөлу.
Кім
жылдам,Миға шабуыл,Жигсо, Ойлан тап, Өмірлік ахуалды талда
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыптың
мазмұнын талдайды,пікірлерін дәлелдейді, тапсырмаларды орындайды
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
4
|
Менің
әжем
|
Топқа бөлу:
Түстер арқылы,
Миға шабуыл
Салыстыру
кестесі, Жиго,Эссе
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Оқушылар тақырыппен жұмыс істеу тәсілдерін еркін пайдаланады,
түснеді және тапсырмаларды қатесіз орындайды
|
Оқушылардың
өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы
білімдеріне талдау жасау.
|
Дарынды
және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру
арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
5
|
Отбасы
мүшелері
|
Кім
жылдам
Миға
шабуыл
Жигсо
әдісі
Венн
диаграммасы
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Оқушылар тақырып ұғымын біледі, түснеді және тапсырмалармен
жұмыс жасауда пайдаланады.
|
Критерийлер
бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
6
|
Қолғабыс
|
Түс
қағаздарымен топқа бөлу, Композициялық талдау, Венн диагамманы , Бес жолды
өлең, Адасқа әріптер
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыпты
топпен меңгереді, түсінеді, өткен білімдері пысықтап, қорытындылауға
үйренеді.
|
Оқушылардың
өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы
білімдеріне талдау жасау.
|
Дарынды
және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру
арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
7
|
Кіру
бақылау жұмысы
|
|
|
|
|
|
|
|
8
|
Ұяда
не көрсе, ұшқанда соны ілер
|
Шаттық
шеңбері, топтық жұмыс, «ой қозғау»
Жеке,
топтық жұмыс,
Миға
шабуыл,Жигсо,Аквариум, Ойлан бірік бөліс,
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тапсырмалар ережесін жатқа біледі, оны қолданып практикада
пайдалана алады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
9
|
Аялдамада
|
Шаттық
шеңбері, «Ой қозғау» стратегиясы, топқа бөлу, кестемен жұмыс, Тұжырымдамалық
карта, «Кезбе тілші» ойыны.
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Оқушылар тақырып ұғымын біледі, түснеді және тапсырмалар
орындай алады
|
Критерийлер
бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
10
|
Қайталау
сабағы
|
Миға
шабуыл,Конверт-сұрақ,Жұптық әңгіме, Топтастыру
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Топпен
жұмыс жасай отырып өз ойын тұжырымдап қорытынды шығарады.
Өзін
және өзгелерді қорғауға үйренеді.
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
11
|
Нәтиже
сабақ
|
Трениннг Топқа бөлу,
миға
шабуыл ойлан,жұптас, бөліс БҮҮ кестесі
синкуэй
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Практикалық жұмыстарды орындауда машықтандыру және тақырып
ұғымын, түрлерін ажыратуға дағдыландыру.
|
Оқушылардың
өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы
білімдеріне талдау жасау.
|
Дарынды
және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру
арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
12
|
Жексенбі:
қайда және қалай?
|
Мәліметті
толықтыр, топтастыру стратегиясы,
Миға
шабуыл,Жигсо2, Венн диаграмасы, Эссе
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыпты
түсіне отырып ойын жеткізе білу арқылы,тақырыпты дұрыс орындауға дағдыланады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
13
|
Бос
уақытым
|
Миға
шабуыл
Болжау
Стикерлік
диалг
Сэнквейн»
әдісі
Бес
жолды өлең
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыпты түсіне отырып тапсырмалармен жұмыс істеуде негізгі
анықтамаларды біледі, түснеді және практикада пайдаланады
|
Критерийлер
бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
14
|
Менің
сүйікті ісім
|
Суреттер
сөйлейді,Салыстыру кестесі, Семантикалық карта,Кім біледі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тапсырмалар бойынша атқарушы ұғымын меңгерте отыры машықтандыру
және тақырып ұғымын, түрлерін ажыратуға дағдыландыру.
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
15
|
Өз
таңдауым. Мазмұндама.
|
|
|
|
|
|
|
|
16
|
Киім
және киім түрлері
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
17
|
Мен
киімдерді реттеймін
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
18
|
Мектептің
киім үлгілері.
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
19
|
Ұлттық
киімдер
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
20
|
Денсаулық
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын
пайдалану
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Теорияны
практикамен ұштастыра алады. Оқушының ой өрісі дамиды, пәнге деген
қызығушылығы
артады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
21
|
Дұрыс
тамақтану-денсаулық кепілі
|
.
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын
пайдалану
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Білімдерін
бекітеді, оны практикада тапсырмаларды орындауда пайдаланады
|
Критерийлер
бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
22,23
|
Ас
дәмді болсын! Таңғы, түскі, кешкі ас
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
24
|
Адамға
пайдалы сусындар
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
25
|
Тамақтану
тәртібі
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
26
|
Тиімді
тамақтану
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
27
|
Дәруменнің
пайдасын білесің бе?
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
|
|
28
|
«Өзің
пісірген ас тәтті»
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
29
|
Дәмді
тамақ
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
30
|
Бір
үзім нан
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
31
|
Денсаулыққа
зиянды. (Фаст- фуд)
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
32
|
Нәтиже
сабақ
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
33
|
Сөйлесу.
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
34
|
Тіл
дамыту. Санамақтар.
|
«Миға
шабуыл,» Семантикалық карта, Ассоциация,Кім шапшаң
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Тақырыппен
жұмыс жасау арқылы танымдық қабілеттерін арттырады
|
Критерийлер
бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия
арқылы білімдерін тексеру.
|
Оқушылардың
жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
35
|
Тоқсандық
диктант
|
|
|
|
|
|
|
|
36
|
Қайталау.
Қатемен жұмыс.
|
Топтық
жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.
Миға
шабуыл,» Салыстыру кестесі, Спираль әдісі
|
Оқытудағы
жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты
және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
|
Сыни
тұрғыдан ойлау арқылы еркін сөйлейді, өз ойларын ортаға салады
|
Критерийлер
бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
|
Топтарда
рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
|
Оқулық,
суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|