- 08.10.2020
- 543
- 9
Пәні: Сауат ашу Күні:24 .10.14ж Сыныбы: 1"Б"
Сабақтың тақырыбы: |
Ее дыбысы мен әрпі |
|||||
Сілтеме |
Электронды оқулық. Әдістеме. Оқулық. |
|||||
Сабақтың мақсаты: |
Ее әрпі бар буындар мен сөздерді дұрыс біріктіріп айтуға, оқуға, жазуға төселдіре отырып, оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін, сөйлеу мәнерін дамытып, тазалыққа, әдептілікке, әдемілікке, табиғатты қорғауға тәрбиелеу. |
|||||
Нәтиже |
Е дыбысын ести алады. Оның дауыссыз екенін біледі., Е әрпін жаза тани алады. Қай буында тұрғанын анықтай алады. Е дыбысы бар сөздер айтып, олармен сөйлем құрап, оған талдау жасай алады. |
|||||
Сабақтың әдіс-тәсілі: |
Диалог, СТО, жұптық, өзіндік |
|||||
Сабақтың көрнекілігі: |
Кеспе әріп ,кеспе буын, суреттер. |
|||||
Жаңа сабақ |
Ее дыбысы мен әрпі. |
|||||
Кезең |
Ұйымдастыру кезеңі.(2 мин) Ынтымақтастық атмосферасын орнату |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Қолданы латын модуль |
||
Түгендеу, партаға дұрыс отыру. |
Сабаққа зейінін аудару. |
|||||
Білу |
Өткен сабақты қайталау. (8мин)
|
-Балалар біз өткен сабақта қандай әріппен таныстық? - ң дыбысы қандай дыбыс? - ң дыбысы сөздің қай жерлерінде кездеседі? - «Аңдар» мәтінін оқу |
Өтілген материалдар бойынша сұрақтарға жауап беру |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
СТО
Жас ерекшелік |
||
Түсіну (10 мин) |
Оқулықпен жұмыс электр оқулықпен жұмыс |
Тыңдау, хормен,тізбектей оқу
|
Сөздерді оқу, суретпен жұмыс |
|||
Талдау (5 мин) |
Оқулықтағы суретпен жұмыс |
Бағыт-бағдар беру Берілген әріптерден сөздер құрау (постермен жұмыс) |
Суретке талдау жасау |
|||
Жинақтау (синтез) (2мин) |
Сергіту сәті
Топтық жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Экранға қарап жасау
Сөздерді оқыту
Талдау жұмысы
Сөздерді жазып жаттығуға арналған жұмыстарды орындату |
Қимылмен келтіре отырып қайталау.
Суреттерді жинақтау
Ұқыпты, таза жазу |
|||
Бағалау (2 мин) |
Рефлексия |
Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды мадақтау |
Сабақтағы өз іс-әрекеттерін бағалау |
|||
Үйреніп, біліп келуге тапсырма (1 мин) |
"Ее" дыбысына сөздер ойлап келу |
|||||
Тексерілді:
Настоящий материал опубликован пользователем Зыкирьянова Маржан Далелхановна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалучитель
Файл будет скачан в форматах:
Материал разработан автором:
Сыроквашин Алексей Васильевич
учитель
Открытый урок для аттестации в 5 классе по математике "Наибольший общий делитель". Урок по ФГОС с наглядными дидактическими материалами. На уроке вводится понятие НОДа и алгоритм его нахождения. Задания на закрепление нахождения НОД. Работа подойдет как для учителей, работающих в 5 классах, так и для других классов в качестве повторения. Также работа подходит для аттестации на квалификационную категорию. Понятие наибольшего общего делителя. Для начала разберемся, что такое общий делитель. У целого числа может быть несколько делителей. А сейчас нам особенно интересно, как обращаться с делителями сразу нескольких целых чисел. Делитель натурального числа — это такое целое натуральное число, на которое делится данное число без остатка. Если у натурального числа больше двух делителей, его называют составным. Общий делитель нескольких целых чисел — это такое число, которое может быть делителем каждого числа из указанного множества. Например, у чисел 12 и 8 общими делителями будут 4 и 1. Чтобы это проверить, напишем верные равенства: 8 = 4*2 и 12 = 3*4. Любое число можно разделить на 1 и на само себя. Значит, у любого набора целых чисел будет как минимум два общих делителя.
Курс повышения квалификации
Курс повышения квалификации
72 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36/72 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сабақтың тақырыбы:
Ее дыбысы мен әрпі
Сілтеме
Электронды оқулық. Әдістеме. Оқулық.
Сабақтың мақсаты:
Ее әрпі бар буындар мен сөздерді дұрыс біріктіріп айтуға, оқуға, жазуға төселдіре отырып, оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін, сөйлеу мәнерін дамытып, тазалыққа, әдептілікке, әдемілікке, табиғатты қорғауға тәрбиелеу.
Нәтиже
Е дыбысын ести алады. Оның дауыссыз екенін біледі., Е әрпін жаза тани алады. Қай буында тұрғанын анықтай алады. Е дыбысы бар сөздер айтып, олармен сөйлем құрап, оған талдау жасай алады.
Сабақтың әдіс-тәсілі:
Диалог, СТО, жұптық, өзіндік
Сабақтың көрнекілігі:
Кеспе әріп ,кеспе буын, суреттер.
Жаңа сабақ
Ее дыбысы мен әрпі.
Кезең
Ұйымдастыру кезеңі.(2 мин)
Ынтымақтастық атмосферасын орнату
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушылардың іс-әрекеті
Қолданы латын модуль
Түгендеу, партаға дұрыс отыру.
Сабаққа зейінін аудару.
Білу
Өткен сабақты қайталау.
(8мин)
-Балалар біз өткен сабақта қандай әріппен таныстық? - ң дыбысы қандай дыбыс? - ң дыбысы сөздің қай жерлерінде кездеседі?
- «Аңдар» мәтінін оқу
Өтілген материалдар бойынша сұрақтарға жауап беру
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
СТО
Жас ерекшелік
Түсіну
(10 мин)
Оқулықпен жұмыс электр оқулықпен жұмыс
Тыңдау, хормен,тізбектей оқу
Сөздерді оқу, суретпен жұмыс
Талдау
(5 мин)
Оқулықтағы суретпен жұмыс
Бағыт-бағдар беру
Берілген әріптерден сөздер құрау (постермен жұмыс)
Суретке талдау жасау
Жинақтау (синтез)
(2мин)
Сергіту сәті
Топтық жұмыс
Дәптермен жұмыс
Экранға қарап жасау
Сөздерді оқыту
Талдау жұмысы
Сөздерді жазып жаттығуға арналған жұмыстарды орындату
Қимылмен келтіре отырып қайталау.
Суреттерді жинақтау
Ұқыпты, таза жазу
Бағалау
(2 мин)
Рефлексия
Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды мадақтау
Сабақтағы өз іс-әрекеттерін бағалау
Үйреніп, біліп келуге тапсырма (1 мин)
"Ее" дыбысына сөздер ойлап келу
7 228 486 материалов в базе
Вам будут доступны для скачивания все 209 580 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
3 ч.
Мини-курс
2 ч.