Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Китигулова Жанар Асанқызы
|
Күні:5.12.2014 |
Пәні:Қазақстан тарихы |
Класы: 5«Ә», «А» |
|||
|
Тақырыбы: |
Қазақ хандары, билері және батырларының тарихы |
||||
|
Мақсаты
|
Аңызға айналған қазақ хандары, қазақ билерінің рөлі,18 ғасырдың ұлы батырларының қоғамда алатын орны туралы толық түсіну, топ болып жұмыс істеуге дамыту, патриоттыққа тәрбиелену. |
||||
|
Күтілетін нәтиже |
Аңызға айналған қазақ хандары, қазақ билерінің рөлі,18 ғасырдың ұлы батырларының қоғамда алатын орны туралы толық түсінік алады. |
||||
|
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) |
Хан, би, батыр |
||||
|
Сабақ кезеңдері: |
Сабақ барысы |
Бағалау |
ресурстар |
||
|
|
жетон арқылы бағалау
|
|
||
|
1. Қызығушылықты ояту. Ассоциация «Хан», «Би», «Батыр» 2. «ЖИГСО» әдісі бойынша топтарға бөлу (жанұяға-1,2,3,). 3. Мәтін бойынша 3 топ 3 тақырыпты оқиды. 4. 1-қазақ хандары 2-қазақ билері 3-18ғ.қазақ батырлары |
|
|
||
|
1. Оқушылар сараптау топтарына бөлінеді (1+1+1+1,2+2+2+2,3+3+3+3, 4+4+4+4) 2.Мәтіннен өзіне бөлінген үзіндіні оқып, сараптау тобында талқылайды, күрделі жерлерін мұқият оқып, түсінеді 3. Жанұя тобына барып, сараптау тобында түсініп келгендерін бір-біріне айтып, түсіндіреді. 4. Әр топтан 1 оқушы сабақты толық айтады, қалған оқушылар айтпаған жерлерін толықтырады. |
үш шапалақ |
|
||
|
1. «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» әдісі бойынша қорытындылау. 2. Оқушылар оқығандары бойынша бір-біріне сұрақ қояды, талқылайды |
жетон бойынша қорытынды баға |
|
||
|
Қосымша оқу Үйге тапсырма |
Қазақ хандары, билері және батырларының тарихы. Оқып келу. |
||||
|
Рефлексия |
Ыстық орындық арқылы |
||||
Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Китигулова Жанар Асанқызы
Күні:5.12.2014
Пәні:Қазақстан тарихы
Класы: 5«Ә», «А»
Тақырыбы:
Қазақ хандары, билері және батырларының тарихы
Мақсаты
Аңызға айналған қазақ хандары, қазақ билерінің рөлі,18 ғасырдың ұлы батырларының қоғамда алатын орны туралы толық түсіну, топ болып жұмыс істеуге дамыту, патриоттыққа тәрбиелену.
Күтілетін нәтиже
Аңызға айналған қазақ хандары, қазақ билерінің рөлі,18 ғасырдың ұлы батырларының қоғамда алатын орны туралы толық түсінік алады.
Түйінді идеялар (кілтті сөздер)
Хан, би, батыр
Сабақ кезеңдері:
Сабақ барысы
Бағалау
ресурстар
жетон арқылы бағалау
1. Қызығушылықты ояту. Ассоциация «Хан», «Би», «Батыр»
2. «ЖИГСО» әдісі бойынша топтарға бөлу (жанұяға-1,2,3,).
3. Мәтін бойынша 3 топ 3 тақырыпты оқиды.
4. 1-қазақ хандары 2-қазақ билері 3-18ғ.қазақ батырлары
1. Оқушылар сараптау топтарына бөлінеді (1+1+1+1,2+2+2+2,3+3+3+3, 4+4+4+4) 2.Мәтіннен өзіне бөлінген үзіндіні оқып, сараптау тобында талқылайды, күрделі жерлерін мұқият оқып, түсінеді
3. Жанұя тобына барып, сараптау тобында түсініп келгендерін бір-біріне айтып, түсіндіреді.
4. Әр топтан 1 оқушы сабақты толық айтады, қалған оқушылар айтпаған жерлерін толықтырады.
үш шапалақ
1. «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» әдісі бойынша қорытындылау.
2. Оқушылар оқығандары бойынша бір-біріне сұрақ қояды, талқылайды
жетон бойынша қорытынды баға
Қосымша оқу
Үйге тапсырма
Қазақ хандары, билері және батырларының тарихы. Оқып келу.
Рефлексия
Ыстық орындық арқылы
Профессия: Учитель географии
В каталоге 6 713 курсов по разным направлениям
Учебник: «География. Землеведение», Дронов В.П., Савельева Л.Е.
Тема: § 44. Свойства океанических вод