Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Иностранные языки / Другие методич. материалы / Открытый урок ''Places and directions''
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

Открытый урок ''Places and directions''

библиотека
материалов

Сабақ жоспары

Пән мұғалімі: Зулхажжина Светлана

Сыныбы: 6

Апта-2

Күні-3

3–сабақ


Сабақ тақырыбы

Places and directions


Сабақ мақсаты

  1. Жаттығулар жасай отырып ойлау,зейін қою,елестету қабілеттерін дамыту.

  2. Жаңа мәтінді түсіндіру,жаңа сөздерді меңгерту және оны сөйлемде қолдана білу.

3.Оқушылардың ойлау дағдыларын жетілдіре отырып,еркін сөйлеуге үйрету,топпен жұмыс істей отырып ,ұйымшылдыққа тәрбиелеу.


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы 6 сынып Т. Аяпова,З.Абильдаева

Ағылшын тілін оқыту әдістемелігі. №2 2013ж



Күтілетін нәтижелер

Оқушылардың бүгінгі тақырыпты түсінгендерін байқау.

Жаңа сөздермен сөйлем құрастыра білу.

Топпен жұмыс жасап, сөздік қорын молайтады


Тапсырмалар

  1. Ой қозғау стратегиясы

4.Сұрақ-жауап әдісі


2.Үй тапсырмасы «Стикер»әдісі арқылы

5.Қызықты тапсырмалар


3. ЖИГСО әдісі-топтық жұмыс

6.«Ортадағы қалам» сұрақтарға жауап беру


Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім және оқушы немен айналысады


Сабақ кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


Ұйымдастыру

3 минут






Оқушылармен амандасады, түгендейді.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. «Гүл сыйлайық» тілек айтқызады.

Оқушыларды гүлдің түсіне қарай топқа бөледі, назарларын сабаққа аударады.

Бағалау парақтары беріледі.

Оқушылармен амандасады, түгендейді.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады. «Гүл сыйлайық» тілек айтқызады.

Оқушыларды гүлдің түсіне қарай топқа бөледі, назарларын сабаққа аударады.

Бағалау парақтары беріледі.


Үй тапсырмасын тексеру

5 минут

«Қызығушылықты ояту» «Стикер»әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру және сұрақты қайта бағыттап, немесе түрткі сұрақтар арқылы жауапты нақтылауға ұмтылуы


Әр топтан бір оқушы шығып стикерге жазылған сөз бойынша

сұраққа жауап береді.



Жаңа сабақ


5 минут




3 минут


7 минут

Қорғауға 4 минут

«Мағынаны тани білу»

  1. «Ой-қозғау» статегиясы бойынша адасқан әріптерді ретімен орналастырып сөз табу.


2.Мәтінмен жұмыс


3. ЖИГСО әдісі-топтық жұмыс

Оқушыларға топтасып бүгінгі тақырыпты түсінгендері бойынша постерге түсіру.


Мұғалім тарапынан түзету,қолдау, мадақтау;



Оқушылар адасқан әріптерді ретімен орналастырып сөзді тауып,аударады.

Топпен бірігіп мәтінді оқып, қазақша аударады.

4 топ мәтін бойынша жұмыс жасайды. Жұптасып, топта талқылайды. Постерге дайындап, спикерлері қорғайды.



2 минут

Сергіту жаттығуына дайындау

Оқушылар сергіту жаттығуын жасайды


Ой қозғау, сергіту жаттығуы

2 минут

«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы әр топтан оқушыны ортаға шеңберге шығарып сұрақтар қояды.


Әр топтан бір оқушыдан ортаға шеңберге шығып сұраққа жауап береді.


Жаңа сабақты бекіту

10 минут

«Ой толғаныс»

Қызықты тапсырмалар.

  1. «Кім жылдам» ойыны

  2. Сәйкестендіру

  3. «Кім есіңе көп сақтайды»













4.«Ортадағы қалам» әдісі (сұрақтар қою)




Интерактивті тақтадан тапсырмаларды орындайды.

Бағалау парағына критерийлер бойынша бағалайды.

Орындаған деңгейлік тапсырмаларына қарай өзін-өзі бағалап отырады.


Жаңа сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім кез келген оқушының қаламын ұстап сұрақ қояды, оқушы сұраққа жауап береді.


Рефлексия

2 минут



БГруппа 8үгінгі сабақтың соңында қандай Оқушылар стикерге жазып

сезімде болдыңыздар? қалағанына апарып жапсырады.


Солнце 1


Дерек көздер және жабдықтар

Флипчарт, қағаздар, стикер,

маркер , интерактивті тақта


Кейінгі оқу

2 минут

Үйге тапсырма беру- «Сұрақтары бар қорап» әдістемесі бойынша




Сабақты бағалау



Әр оқушы бағалау өлшемдері арқылы өзін-өзі бағалайды

Сабақ бойынша өзгертулер





Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ

Автор
Дата добавления 15.10.2015
Раздел Иностранные языки
Подраздел Другие методич. материалы
Просмотров297
Номер материала ДВ-063909
Получить свидетельство о публикации