Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Другое / Конспекты / План коучинга на тему"Оценивание для обучения и оценивание обучения"
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 26 апреля.

Подать заявку на курс
  • Другое

План коучинга на тему"Оценивание для обучения и оценивание обучения"

библиотека
материалов

Коучинг № 1

Мұғалім: Игенова Г.А.

Тақырыбы: Сабақта оқуды бағалау және оқыту үшін бағалауды қолдану

Мақсаты:Кембридж бағдарламасы бойынша біліктілігін арттыру курстарының мақсаты мен маңызын түсіндіру

Оқуды бағалау және оқыту үшін бағалау туралы түсінік беру.Бағалауды пайдалануды тәжірибеде қолдануды үйрету.


Кезеңдері
  1. Ұйымдастыру кезеңі




Тапсырмалар

1.Ойын «Әр елдің амандасуы»


2.Топқа бөлу: жеміс түрлеріне қарай топқа бөлу

3. Миға шабуыл

Қолданатын тәсілдер

Уақыты

Күтілетін нәтиже

Ойын


Топқа бөлу

Назар аудару

3 мин


2 мин

2 мин


психологиялық ахуал туғызу, көтеріңкі көңіл-күй орнықтыру

назар аударту арқылы жұмысқа белсендіру

  1. Таныстырылым










3.Тапсырмалар орындау
























  1. Қорытынды














1.Кембридж бағдарламасы бойынша біліктілігін арттыру курстарының мақсаты, маңызы

2 деңгей курсбағдарламасына қысқаша шолу: 7 модуль, lesson study, тәлімгерлік.

2.«Оқуды бағалау және оқытуды бағалау» тақырыбында түсініктеме беру


1. IQ-тест


2.Тапсырма «Гүлдің суретін салу» соңында критерий құрып сол бойынша бағалау

3.Сергіту сәті «Шейк»


4. Қызықты сұрақтар


5.Тапсырма

"Баға, бағалау" сөзінің мағынасын ашу

Топпен орындау. Қорғау. кластер қорғау




6. Әзіл сұрақтар: мақалмен жауап


7.Видеоролик көру. Өз ойларымен бөлісу


8. Рефлексия

Смайликтерге коучинг туралы ойларын жазып тақтаға ілу.


9. 14 тілек

Презентация өткізу






презентация өткізу



Жеке жұмыс



Рөлдік ойын



бағалау




Критериалды бағалау


Жаттығу жасау


Сұрақ-жауап



Кластер қорғау







Сұрақ-жауап, топпен жұмыс


ой бөлісу



Кері байланыс




Бейнетаспаны тыңдау



5 мин




10 мин




10 мин









10 мин



3 мин



10 мин


10 мин



10 мин




7 мин



5 мин



5 мин




3 мин

мұғалімдерді тақырыппен таныстыру



бағалай білу





өзін-өзі бағалау






бағалауды үйрену



Критериалды бағалауды үйрену


көтеріңкі көңіл-күй орнықтыру


Логикалық сұрақтарға жауап беру


бір-бірін бағалау


кластер қорғап шығу

топпен жұмыс

Тез арада мақалмен жауап беру




Бейнетаспа көру бойынша ой бөлісу



Өз ойларын жазу



Көңіл-күй орнықтыру



Бекітемін”

Мектеп директоры:

______________ Тукбаева А.Б.

Коучинг №2

Мұғалім: Игенова Гаухар Ашентаевна

Тақырыбы: Сын тұрғысынан ойлау технологиясын колдану

Мақсаты: Мұғалімдерге білім берудегі СТО технологиясының тиімділігін көрсету, СТО стратегияларын практикада пайдалану.

Ұйымдастыру: Мектеп акт залында топтастыру





  • Жаттығу -2





  • Тақырыппен танысу






Келгендерге жеміс-жидектердің суретін таңдату.Әр жеміске байланысты адамның мінез-құлқын сипаттау



Қатар орналасқан көптеген әріптердің арасында жасырылған сөздерді табу



Тақырыпты ашу: Жасырылған сөздердің ішінен «Сын», «тұрғысынан», «ойлау» , «технология»



Жеміс-жидектер суреттері арқылы топтастыру





«МЮНСТЕРБЕРГ» әдісі бойынша жасырын сөзді табу





«Миға шабуыл» Қажетті сөздерді тауып, тақырыпты жазу




2 минут







3 минут






2 минут


Мұғалімдер оқушыларға мінездеме беруді үйренеді, сыныпты топтастыру тәсілін үйренеді




Жаттығу түрін үйренеді






Сыныпта жаңа тақырыпты ашу жолдарының бірін үйренеді.


Негізгібөлім:

  • Презентация






  • Жаттығу – 3







  • Жаттығу – 4


1-топ





  • Жаттығу -5


2-топ



  • Жаттығу -6


3- топ



Сергіту сәті




  • Жаттығу -7






1.СТО дегеніміз не?

2.Шығу тарихы, авторлары

3.СТО стратегиялары, қолданылуы



«Менің көршілерім»







СТО «Миға шабул» стратегиясы






СТО «Дебат»стратегиясы





«Графикалық диктант» стратегиясы




«Қызыл өрік»




СТО «Ойтолғау» стратегиясы


1-топ «Ауыл әйелдерінің өмірі»

2-топ «Келінге ене керек пе?»

3-топ «Мен кімге керекпін»


Мәлімет беру, түсіндіру






«Ақылды алты қалпақ» ойыны







«10 сөздік диктант» бір-ақ рет оқылған 10сөзді есіне сақтап жазу





«Шегенің қасиеті» тақырыбында




Графика бойынша тапсырма орындау








«Ойтолғау» жаздыру








5 минут






10 минут







3 минут







5 минут





5 минут





3 минут




10 минут









СТО түрлері туралы түсінік қалыптасады.






Мұғалім оқушыны ойландыруға, оқушының сөздік қорын молайтуға, оқушының ой ұшқырлығын қалыптастыруға үйренеді




Мұғалім тапсырманы оқушы қабілетіне қарай түрлендіруді үйренеді






Мұғалімдер сабақта дебат ойынын ұйымдастыруды, оқушының пікірін, ойын,білуді үйренеді



Постер құруға, сәйкестендіру жұмыстарын жасауға үйренеді




Оқушыларды ұйымдастыра бәлуге үйренеді




Мұғалім оқушының ойын, сөз саптауын анықтауды үйренеді, оқушымен шығармашылық жұмыс істеуге үйренеді

Қорытынды:

  • Қорытындылау


  • Рефлексия



Өтілген ақпараттарды жинақтау, қайталау, шолу


Сауалнама толтыру


Сұрақ-жауап



Сауалнама, талқылау


10 минут



5 минут



Мәліметті есте сақтау



Коучингтің қаншалықты тиімді өткенін айқындау



Автор
Дата добавления 24.11.2016
Раздел Другое
Подраздел Конспекты
Просмотров31
Номер материала ДБ-386860
Получить свидетельство о публикации

"Инфоурок" приглашает всех педагогов и детей к участию в самой массовой интернет-олимпиаде «Весна 2017» с рекордно низкой оплатой за одного ученика - всего 45 рублей

В олимпиадах "Инфоурок" лучшие условия для учителей и учеников:

1. невероятно низкий размер орг.взноса — всего 58 рублей, из которых 13 рублей остаётся учителю на компенсацию расходов;
2. подходящие по сложности для большинства учеников задания;
3. призовой фонд 1.000.000 рублей для самых активных учителей;
4. официальные наградные документы для учителей бесплатно(от организатора - ООО "Инфоурок" - имеющего образовательную лицензию и свидетельство СМИ) - при участии от 10 учеников
5. бесплатный доступ ко всем видеоурокам проекта "Инфоурок";
6. легко подать заявку, не нужно отправлять ответы в бумажном виде;
7. родителям всех учеников - благодарственные письма от «Инфоурок».
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://infourok.ru/konkurs


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ


Идёт приём заявок на международный конкурс по математике "Весенний марафон" для учеников 1-11 классов и дошкольников

Уникальность конкурса в преимуществах для учителей и учеников:

1. Задания подходят для учеников с любым уровнем знаний;
2. Бесплатные наградные документы для учителей;
3. Невероятно низкий орг.взнос - всего 38 рублей;
4. Публикация рейтинга классов по итогам конкурса;
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://urokimatematiki.ru
