Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / План – конспект уроку для 7-А классу за темою «Кіно і театр».

План – конспект уроку для 7-А классу за темою «Кіно і театр».



57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)


  • Иностранные языки
«Theatre teaches so as to do the big book»
Підтема: At the theater
Мета: - активізувати лексичні одиниці теми. - розвивати комунікативні здібнос...
The visitors usually buy tickets in the tickets booths. The person who meets...
1 из 5

Описание презентации по отдельным слайдам:

№ слайда 1 «Theatre teaches so as to do the big book»
Описание слайда:

«Theatre teaches so as to do the big book»

№ слайда 2 Підтема: At the theater
Описание слайда:

Підтема: At the theater

№ слайда 3 Мета: - активізувати лексичні одиниці теми. - розвивати комунікативні здібнос
Описание слайда:

Мета: - активізувати лексичні одиниці теми. - розвивати комунікативні здібності учнів. - удосконалювати техніку читання. - розвивати вміння усного мовлення. - закріплення граматики (special questions) - виховувати інтерес до культури та мистецтва.

№ слайда 4
Описание слайда:

№ слайда 5 The visitors usually buy tickets in the tickets booths. The person who meets
Описание слайда:

The visitors usually buy tickets in the tickets booths. The person who meets you at the entrance is the usher.



57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)


Краткое описание документа:

Планконспект уроку для 7-А классу за темою «Кіно і театр».

Підтема:  В театрі

Мета: активізувати лексичні одиниці теми. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння усного мовлення. Повторення видів питань в англійській мові. Виховувати інтерес до культури, мистецтва. Розширювати знання учнів про театри.

Обладнання: підручник, зошит, картки, презентація «Atthetheater».

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Greeting       Привітання

T: Good morning, pupils! How are you?

Епіграф до уроку (на дошці):  All the world’s a stage, and all the men and women merely players...(презентація до уроку)

Т: Boys and girls, how can you translate this phrase?

Учні дають відповіді на це запитання.

Т: Діти, все наше життя – гра і люди в ній актори. Ось і до нас сьогодні завітали актори. Давайте їх послухаємо?

Виходять двоє учнів і інсценують діалог «Atthetheater»

Т: Children, how do you think, what is the theme of our lesson?

Aim           Повідомлення теми та мети уроку.           

T: Today we are going to speak about theater.

(1 слайд презентації)

Check on homework  Перевірка лексики уроку (учні ланцюжком проговорюють слова по темі)

Warming – up      Уведення в іншомовну атмосферу.

Учні повинні розташувати слова реплік діалогу – жарту в правильній послідовності подій у діалозі – жарті. Потім відповідають на запитання вчителя, після чого двоє учнів читають та інсценують цей діалог за ролями.(Роздаю дітям картки).

Put the words in the sentences of the joke in the correct order.

He: you/hear/What/did yesterday/in the opera/?

She: All/of things/sorts/. Smith/ bankrupt/is going/. had/Mrs Brown/colour/of her hair/changed/the/. had/on/a quarrel/The Whites/ Tuesday/.

ІІ. Основна частина уроку.

1. Подання тексту для аудіювання.

Well, now listen to the text and answer the questions:

(2 слайд презентації)

На дошці:

row — ряд

dress-circle — бельэтаж

splendid — великолепный

pit — партер

box — ложа

chandelier— люстра

scenery— декорация

playbill— театральная афиша

excellently— превосходно

 

Учні слухаютьтекст

“A visit to the theater”

       There are many theaters in our country, but the most famous of them are in Moscow. If you want to visit a theater you have to buy a ticket.

       Now you have bought the ticket. You pass through an entrance and go to the cloak-room. Then you go to the hall. There are rows of seats there. You can see the pit near the stage. There are boxes on both sides of the pit.

       A dress-circle is higher than the pit. The balconies are higher than the dress-circle. There is a beautiful chandelier in the hall.

        I am a theater-lover. I prefer to visit drama theaters and the Bolshoi Theater. As I like to sit in the pit, I try to buy a ticket before­hand. I usually look through a playbill before going to theaters.

        Two months ago I saw "Three Sisters" by Chekhov in Moscow Art Theater. The play was splendid. The main role was played by Tatyana Doronina. I like this actress. I think, she is talented. When the curtain rose, we saw a nice scenery and the spectators began to applaud. It was a storm of applause. I can say that during this performance all the actors and actresses were playing excellently. On the way home we discussed the performance with my friends.

         I usually go to the theater with my friends.

2. Учні дають відповіді на запитання до тексту і самі складають запитання (повторення видів запитань).

Т: Children, what did you understand from this text?

3. Подання тексту для читання

(Роздаю учням на аркушах роздрукований текст і 3 слайд презентації)

Т: Children, let's read the text now!

Учні читають виразно текст.

4. Виконання завдання до тексту.

(Учні виконують завдання, 4 слайд презентації)

Т: Do some task, please:

Match the English word with its Russian equivalent: Ex. 1 p.142

(Робота учнів з підручником на швидкість. Перший учень, який правильно виконає завдання, виграє. Перевіряю роботи і показую правильні відповіді на презентації).

ІІІ. Заключна частина уроку.

1.            Підведення підсумків уроку

Т: Today at the lesson you’ve known a lot about theaters, actors, directors. You’ve spoken about different theatrical performances, listened to the text about “A visit to the theater”. I’m sure that now you will visit theaters, you will have the best way to spend the time wisely.

2.            Оцінювання.

 

Т: You will be really educated boys and girls. Your marks are “fives” Thank you. The lesson is over. Good – bye. (Називаю прізвища і ставлю оцінки за роботу на уроці).

Автор
Дата добавления 30.05.2015
Раздел Иностранные языки
Подраздел Конспекты
Просмотров218
Номер материала 550571
Получить свидетельство о публикации