Инфоурок Астрономия Рабочие программыПлан урока а тему

план урока а тему

Скачать материал





Күні:





Сыныбы:





Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Компьютердің құрылымы

Сілтеме

Выюшова, Параскун Н ( 2014)

Жалпы мақсаты:

Копьютердің құрылымдары туралы алғашқы түсінік қалыптастыру үшін жағдай жасау,оның құрамдас бөліктерін анықтау

Түйінді идея:

 Копьютердің құраы,негізгі және қосалқы құрылғыларын,енгізу және шығару құрылғыларын,жұйелік тақтаның қызетін,процессорды,оперативті жадын,қатты дискті,СD/DD-ROM,дыбыстық желілік және видеокарта пернетақтадағы:Shift.CapsLock.Enter пернелері қызетін.

Оқыту нәтижесі:

Копьютердің сыртқы құрылғыларының түрін, олардың қызетіне сипаттаа беруді; пернетақта мәліеттер енгізу үшін пайдалануды.

Ақпарт көздері:

Оқулықтар,АКТ,үлестірме қағаз

Іс-әрекет түрлері:

1.постермен жұмыс. Ақпарат қасиеті-обьективтік, толықтық,адалдық,өзектілік құндылықтытуралы сызбалар сызу.

2. постердегі салған суреттерін дәлелдеу жеке-дара

3.Ой қозғау

Логикалық ойындар.

4.Оқулықпен жұмыс

5.Сергіту сәті

6.Оқулық бойынша тапсырма бет 17-18

(жеке, топтық жұмыс)

7.Тест тапсырмасы

8.Топты бағалау және өзін-өзі бағалау

Мұғалімнің сабақ туралы жазбалары тапсырма 45 минутқа араналған

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушы іс-әрекет

1.Психологиялық ахуал туғызу.Тақтада әр түрлі көңілді смайликтердің кескіндері бар плакаттар ілініп тұрады. Әмбебап есептеуіш машинаға топқа бөліну.

2.Өткен сабқаты қайталау сұрақ арқылы

3.Жеке-дара жұмыс

4.Ой қозғау

5.Компьютермен жұмыс

6.Сергіту сәті

7.Топтық жұмыс.Топқа оқулық бойынша тапсырма.

8.Әр топ тізбектей бір-бірінің жауаптарын тексереді.

9. Логикалық ойындар

10.Тест тапсырмалары

11.Бағалау бағалау парағы арқылы

12.Рефлексия кезеңі

3,4 оқушыдан жеке топқа бөлінеді.

Әр топқа ватман беріледі.

Шығармашылық жұмыс ойдан сабаққа қатысты ребус, сөзжұмбақ арқылы сабақтың мақсатын тақырыбын ашылады.

Жаңа сабақты оқулықпен түсіндіру

Түсініктері бойынша оқулықтан топтық тапсырма беріледі.

Плакатты іліп басқа топтарды жұмыстарымен таныстырады, копьютердің құрылыы жайлы толық түсіндіріп, дәлелдейді.

Логикалық ойындар

Жаңа сабақ бойынша «2 жұлдыз,1 тілек» пікірін смайликке жазу

Бүгін не үйрендім?

Маған не ұнады?

Маған не ұнамады?

Сабақтағы топ мүшелеріне баға беру

Пайдаланылған құралдар:

Үйге тапсырма:

Тапсырма жазатын қағаздар, түрлі-түсті қарындаш,маркерлер,түрлі –түсті бағалау қағазы

Оқу мазмұның айту бақылау сұрақтарына жауап беру.

































































Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "План урока а тему"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Руководитель страховой организации

Получите профессию

Менеджер по туризму

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Краткое описание документа:

 

 

Күні:

 

 

Сыныбы:

 

 

Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Компьютердің құрылымы

Сілтеме

Выюшова, Параскун  Н  ( 2014)

Жалпы мақсаты:

Копьютердің құрылымдары туралы алғашқы түсінік қалыптастыру үшін жағдай жасау,оның құрамдас бөліктерін анықтау

Түйінді идея:

 Копьютердің құраы,негізгі және қосалқы құрылғыларын,енгізу және шығару құрылғыларын,жұйелік тақтаның қызетін,процессорды,оперативті жадын,қатты дискті,СD/DD-ROM,дыбыстық желілік және видеокарта  пернетақтадағы:Shift.CapsLock.Enter пернелері қызетін.

Оқыту нәтижесі:

Копьютердің сыртқы құрылғыларының түрін, олардың қызетіне сипаттаа беруді; пернетақта мәліеттер енгізу үшін пайдалануды.

Ақпарт көздері:

Оқулықтар,АКТ,үлестірме қағаз

Іс-әрекет түрлері:

1.постермен жұмыс. Ақпарат қасиеті-обьективтік, толықтық,адалдық,өзектілік құндылықтытуралы сызбалар сызу.

2. постердегі салған суреттерін дәлелдеу жеке-дара

3.Ой қозғау

Логикалық ойындар.

4.Оқулықпен жұмыс

5.Сергіту сәті

6.Оқулық бойынша тапсырма  бет 17-18

(жеке, топтық жұмыс)

7.Тест тапсырмасы

8.Топты бағалау және өзін-өзі бағалау

Мұғалімнің сабақ туралы жазбалары тапсырма 45 минутқа араналған

                                    Мұғалімнің іс-әрекеті                                         Оқушы іс-әрекет

1.Психологиялық ахуал туғызу.Тақтада әр түрлі көңілді смайликтердің кескіндері бар плакаттар ілініп тұрады. Әмбебап есептеуіш  машинаға топқа бөліну.

2.Өткен сабқаты қайталау сұрақ арқылы

3.Жеке-дара жұмыс

4.Ой қозғау

5.Компьютермен жұмыс

6.Сергіту сәті

7.Топтық жұмыс.Топқа оқулық бойынша тапсырма.

8.Әр топ тізбектей бір-бірінің жауаптарын тексереді.

9. Логикалық ойындар

10.Тест тапсырмалары

11.Бағалау бағалау парағы арқылы

12.Рефлексия кезеңі

3,4 оқушыдан жеке топқа бөлінеді.

Әр топқа ватман беріледі.

Шығармашылық жұмыс ойдан сабаққа қатысты ребус, сөзжұмбақ арқылы сабақтың мақсатын тақырыбын ашылады.

Жаңа сабақты оқулықпен түсіндіру

Түсініктері бойынша оқулықтан топтық тапсырма беріледі.

Плакатты іліп басқа топтарды жұмыстарымен таныстырады, копьютердің құрылыы жайлы  толық түсіндіріп, дәлелдейді.

Логикалық ойындар

Жаңа сабақ бойынша «2 жұлдыз,1 тілек» пікірін смайликке жазу

Бүгін не үйрендім?

Маған не ұнады?

Маған не ұнамады?

Сабақтағы топ мүшелеріне баға беру

Пайдаланылған құралдар:

Үйге тапсырма:

Тапсырма жазатын қағаздар, түрлі-түсті қарындаш,маркерлер,түрлі –түсті бағалау қағазы

Оқу мазмұның айту бақылау сұрақтарына жауап беру.

             

 

 

 

Күні:

 

 

Сыныбы:

 

 

Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Компьютердің құрылымы

Сілтеме

Выюшова, Параскун  Н  ( 2014)

Жалпы мақсаты:

Копьютердің құрылымдары туралы алғашқы түсінік қалыптастыру үшін жағдай жасау,оның құрамдас бөліктерін анықтау

Түйінді идея:

 Копьютердің құраы,негізгі және қосалқы құрылғыларын,енгізу және шығару құрылғыларын,жұйелік тақтаның қызетін,процессорды,оперативті жадын,қатты дискті,СD/DD-ROM,дыбыстық желілік және видеокарта  пернетақтадағы:Shift.CapsLock.Enter пернелері қызетін.

Оқыту нәтижесі:

Копьютердің сыртқы құрылғыларының түрін, олардың қызетіне сипаттаа беруді; пернетақта мәліеттер енгізу үшін пайдалануды.

Ақпарт көздері:

Оқулықтар,АКТ,үлестірме қағаз

Іс-әрекет түрлері:

1.постермен жұмыс. Ақпарат қасиеті-обьективтік, толықтық,адалдық,өзектілік құндылықтытуралы сызбалар сызу.

2. постердегі салған суреттерін дәлелдеу жеке-дара

3.Ой қозғау

Логикалық ойындар.

4.Оқулықпен жұмыс

5.Сергіту сәті

6.Оқулық бойынша тапсырма  бет 17-18

(жеке, топтық жұмыс)

7.Тест тапсырмасы

8.Топты бағалау және өзін-өзі бағалау

Мұғалімнің сабақ туралы жазбалары тапсырма 45 минутқа араналған

                                    Мұғалімнің іс-әрекеті                                         Оқушы іс-әрекет

1.Психологиялық ахуал туғызу.Тақтада әр түрлі көңілді смайликтердің кескіндері бар плакаттар ілініп тұрады. Әмбебап есептеуіш  машинаға топқа бөліну.

2.Өткен сабқаты қайталау сұрақ арқылы

3.Жеке-дара жұмыс

4.Ой қозғау

5.Компьютермен жұмыс

6.Сергіту сәті

7.Топтық жұмыс.Топқа оқулық бойынша тапсырма.

8.Әр топ тізбектей бір-бірінің жауаптарын тексереді.

9. Логикалық ойындар

10.Тест тапсырмалары

11.Бағалау бағалау парағы арқылы

12.Рефлексия кезеңі

3,4 оқушыдан жеке топқа бөлінеді.

Әр топқа ватман беріледі.

Шығармашылық жұмыс ойдан сабаққа қатысты ребус, сөзжұмбақ арқылы сабақтың мақсатын тақырыбын ашылады.

Жаңа сабақты оқулықпен түсіндіру

Түсініктері бойынша оқулықтан топтық тапсырма беріледі.

Плакатты іліп басқа топтарды жұмыстарымен таныстырады, копьютердің құрылыы жайлы  толық түсіндіріп, дәлелдейді.

Логикалық ойындар

Жаңа сабақ бойынша «2 жұлдыз,1 тілек» пікірін смайликке жазу

Бүгін не үйрендім?

Маған не ұнады?

Маған не ұнамады?

Сабақтағы топ мүшелеріне баға беру

Пайдаланылған құралдар:

Үйге тапсырма:

Тапсырма жазатын қағаздар, түрлі-түсті қарындаш,маркерлер,түрлі –түсті бағалау қағазы

Оқу мазмұның айту бақылау сұрақтарына жауап беру.

             

 

 

 

 

 

Күні:

 

 

Сыныбы:

 

 

Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Компьютердің құрылымы

Сілтеме

Выюшова, Параскун  Н  ( 2014)

Жалпы мақсаты:

Копьютердің құрылымдары туралы алғашқы түсінік қалыптастыру үшін жағдай жасау,оның құрамдас бөліктерін анықтау

Түйінді идея:

 Копьютердің құраы,негізгі және қосалқы құрылғыларын,енгізу және шығару құрылғыларын,жұйелік тақтаның қызетін,процессорды,оперативті жадын,қатты дискті,СD/DD-ROM,дыбыстық желілік және видеокарта  пернетақтадағы:Shift.CapsLock.Enter пернелері қызетін.

Оқыту нәтижесі:

Копьютердің сыртқы құрылғыларының түрін, олардың қызетіне сипаттаа беруді; пернетақта мәліеттер енгізу үшін пайдалануды.

Ақпарт көздері:

Оқулықтар,АКТ,үлестірме қағаз

Іс-әрекет түрлері:

1.постермен жұмыс. Ақпарат қасиеті-обьективтік, толықтық,адалдық,өзектілік құндылықтытуралы сызбалар сызу.

2. постердегі салған суреттерін дәлелдеу жеке-дара

3.Ой қозғау

Логикалық ойындар.

4.Оқулықпен жұмыс

5.Сергіту сәті

6.Оқулық бойынша тапсырма  бет 17-18

(жеке, топтық жұмыс)

7.Тест тапсырмасы

8.Топты бағалау және өзін-өзі бағалау

Мұғалімнің сабақ туралы жазбалары тапсырма 45 минутқа араналған

                                    Мұғалімнің іс-әрекеті                                         Оқушы іс-әрекет

1.Психологиялық ахуал туғызу.Тақтада әр түрлі көңілді смайликтердің кескіндері бар плакаттар ілініп тұрады. Әмбебап есептеуіш  машинаға топқа бөліну.

2.Өткен сабқаты қайталау сұрақ арқылы

3.Жеке-дара жұмыс

4.Ой қозғау

5.Компьютермен жұмыс

6.Сергіту сәті

7.Топтық жұмыс.Топқа оқулық бойынша тапсырма.

8.Әр топ тізбектей бір-бірінің жауаптарын тексереді.

9. Логикалық ойындар

10.Тест тапсырмалары

11.Бағалау бағалау парағы арқылы

12.Рефлексия кезеңі

3,4 оқушыдан жеке топқа бөлінеді.

Әр топқа ватман беріледі.

Шығармашылық жұмыс ойдан сабаққа қатысты ребус, сөзжұмбақ арқылы сабақтың мақсатын тақырыбын ашылады.

Жаңа сабақты оқулықпен түсіндіру

Түсініктері бойынша оқулықтан топтық тапсырма беріледі.

Плакатты іліп басқа топтарды жұмыстарымен таныстырады, копьютердің құрылыы жайлы  толық түсіндіріп, дәлелдейді.

Логикалық ойындар

Жаңа сабақ бойынша «2 жұлдыз,1 тілек» пікірін смайликке жазу

Бүгін не үйрендім?

Маған не ұнады?

Маған не ұнамады?

Сабақтағы топ мүшелеріне баға беру

Пайдаланылған құралдар:

Үйге тапсырма:

Тапсырма жазатын қағаздар, түрлі-түсті қарындаш,маркерлер,түрлі –түсті бағалау қағазы

Оқу мазмұның айту бақылау сұрақтарына жауап беру.

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Күні:

 

 

Сыныбы:

 

 

Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Компьютердің құрылымы

Сілтеме

Выюшова, Параскун  Н  ( 2014)

Жалпы мақсаты:

Копьютердің құрылымдары туралы алғашқы түсінік қалыптастыру үшін жағдай жасау,оның құрамдас бөліктерін анықтау

Түйінді идея:

 Копьютердің құраы,негізгі және қосалқы құрылғыларын,енгізу және шығару құрылғыларын,жұйелік тақтаның қызетін,процессорды,оперативті жадын,қатты дискті,СD/DD-ROM,дыбыстық желілік және видеокарта  пернетақтадағы:Shift.CapsLock.Enter пернелері қызетін.

Оқыту нәтижесі:

Копьютердің сыртқы құрылғыларының түрін, олардың қызетіне сипаттаа беруді; пернетақта мәліеттер енгізу үшін пайдалануды.

Ақпарт көздері:

Оқулықтар,АКТ,үлестірме қағаз

Іс-әрекет түрлері:

1.постермен жұмыс. Ақпарат қасиеті-обьективтік, толықтық,адалдық,өзектілік құндылықтытуралы сызбалар сызу.

2. постердегі салған суреттерін дәлелдеу жеке-дара

3.Ой қозғау

Логикалық ойындар.

4.Оқулықпен жұмыс

5.Сергіту сәті

6.Оқулық бойынша тапсырма  бет 17-18

(жеке, топтық жұмыс)

7.Тест тапсырмасы

8.Топты бағалау және өзін-өзі бағалау

Мұғалімнің сабақ туралы жазбалары тапсырма 45 минутқа араналған

                                    Мұғалімнің іс-әрекеті                                         Оқушы іс-әрекет

1.Психологиялық ахуал туғызу.Тақтада әр түрлі көңілді смайликтердің кескіндері бар плакаттар ілініп тұрады. Әмбебап есептеуіш  машинаға топқа бөліну.

2.Өткен сабқаты қайталау сұрақ арқылы

3.Жеке-дара жұмыс

4.Ой қозғау

5.Компьютермен жұмыс

6.Сергіту сәті

7.Топтық жұмыс.Топқа оқулық бойынша тапсырма.

8.Әр топ тізбектей бір-бірінің жауаптарын тексереді.

9. Логикалық ойындар

10.Тест тапсырмалары

11.Бағалау бағалау парағы арқылы

12.Рефлексия кезеңі

3,4 оқушыдан жеке топқа бөлінеді.

Әр топқа ватман беріледі.

Шығармашылық жұмыс ойдан сабаққа қатысты ребус, сөзжұмбақ арқылы сабақтың мақсатын тақырыбын ашылады.

Жаңа сабақты оқулықпен түсіндіру

Түсініктері бойынша оқулықтан топтық тапсырма беріледі.

Плакатты іліп басқа топтарды жұмыстарымен таныстырады, копьютердің құрылыы жайлы  толық түсіндіріп, дәлелдейді.

Логикалық ойындар

Жаңа сабақ бойынша «2 жұлдыз,1 тілек» пікірін смайликке жазу

Бүгін не үйрендім?

Маған не ұнады?

Маған не ұнамады?

Сабақтағы топ мүшелеріне баға беру

Пайдаланылған құралдар:

Үйге тапсырма:

Тапсырма жазатын қағаздар, түрлі-түсті қарындаш,маркерлер,түрлі –түсті бағалау қағазы

Оқу мазмұның айту бақылау сұрақтарына жауап беру.

             

 

 

 

 

 

 

Күні:

 

 

Сыныбы:

 

 

Пәні: информатика

Сабақтың тақырыбы:

Скачать материал
