Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Опубликуйте свой материал в официальном Печатном сборнике методических разработок проекта «Инфоурок»

(с присвоением ISBN)

Выберите любой материал на Вашем учительском сайте или загрузите новый

Оформите заявку на публикацию в сборник(займет не более 3 минут)

+

Получите свой экземпляр сборника и свидетельство о публикации в нем

Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / План-конспект по английскому языку на тему "My family. Менің отбасым. Отбасылық шежіре"
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

План-конспект по английскому языку на тему "My family. Менің отбасым. Отбасылық шежіре"

библиотека
материалов

Сабақтың қысқа мерзімді жоспары

Күні: 12.09.15

Аты жөні жұмыс орны

Жумасатулы Максат

№4 ЖББМ

Пәні : ағылшын тілі

Сынып: 5 «а»

Сабақтың тақырыбы:

My family. Менің отбасым. Отбасылық шежіре

Мақсаты :

(SMART,орта мерзімдегі жоспар)

1.Сұраулы сөйлемдердегі Have you got…?Has she/he got…? Some, any сөз орамдарымен және қысқаша жауап түрлерін білуі. 2.Сөйлемнің дұрыс құрылымын пайдалана отырып, сұрақтарға жауап беруі. Мәтін бойынша сөйлемдерді белгілеуі. 3.Тапсырмадан үш пунктті таңдап алып, шағын диалог құрастыруы.

Күтілетін нәтиже:

(орта мерзімдегі)

Some, any сөз орамдарымен және қысқаша жауап түрлерін біледі. Сөйлемнің дұрыс құрылымын пайдалана отырып, сұрақтарға жауап береді. Мәтін бойынша сөйлемдерді белгілейді. Шағын диалог құрастырады.

Табыс критериі:

Оқушылардың алған білімдерін шығармашылыққа,зерттеушілікке ұштастыру, жинақтау, тіл байлықтарын молайту

Негізгі идеясы:

Ағылшын тілінде ауызша қарым-қатынас жасауда қарапайым деңгейдегі мәдени тұрғыда коммуникативті құзыретін қалыптастыру.

Оқулық :

D.Goodey, N.Goodey 5-сыныбына арналған оқулық Кембридж, 2015ж



Уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурсы

Формативті

(ОдО)

Суммативті (ОО)


2 минут

Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.

Шеңбер болып тұрып, бір-бірлеріне табиғат құбылыстарына сәйкес жылы лебіздер тілейді.



Таратпа қағаздар

2 минут

Топқа бөлінуге нұсқау жасайды. Бағалау парақшасын таратады.

6 оқушыдан 2 топқа бөлінеді. (Ата, әже)


Бағалау шарттарын түсіндіріп, әр топ басшыларына тарату.

Бағалау парақшасы

5 минут

«Құндылық спектрі» әдісі бойынша үй тапсырмасын бекіту.

«That’s Joes lunch box» тақырыбына бір топ келісімді пікір айтса, екінші топ қарсы пікір айтады. Әңгіме дебат жүргізеді.

Өз-өзін бағалау

Табиғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау.


Плакат, маркер бағалау парақшасы.

10 минут

«Топтастыру» әдісі бойынша жаңа сабақтың тақырыбын мазмұнын ашу. Екі топқа тапсырма береді.

Отбасы туралы мәліметтер зерттеп, топтастырып, постер жасайды.

Пікір алмасады. Жаңа сабақтың мазмұнымен танысады.

Стаканмен бағалау. (жасыл, қызыл, сары түстерімен)


Оқулық, плакат, маркер.

10 минут

«Джиксо» әдісі бойынша оқулықпен жұмыс жасатады.

Алған білімдерін қолдана отырып, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. Сағат тілімен айналдырып, топтар бір-бірлерінің жұмысын орындайды.

Өз-өзін бағалау

Табиғғат құбылыстары суреттерімен Формативті бағалау.


Бағалау парақшасы.


8 минут

«Өрмекшінің торы» әдісі бойынша сабақты қорытындылау.

Оқушыларды шеңбер болып тұрғызып, сұрақтар қойып, жауп беру арқылы өрмекшінің торын құрғызу арқылы сабақтың тақырыбын қорытындылау.

Өз-өздерін бағалату

Шеңбер құрып, жаңа сабақ бойынша бір-бірлеріне сұрақтар қойып, жауап беріп өрмекшінің торын құрау арқылы жаңсабақты қорытындылау.


Стаканмен бағалау. (жасыл, қызыл, сары түстерімен)


Жібек жіп, бағалау парақшасы

5 минут

Өз-өзін бағалату.

Табиғат құбылыстары суреттерімен формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өін бағалайды.

Табиғат құбылыстары бейнеленген суреттермен өз-өздерін бағалайды.

hello_html_5a49208.png- сабақты түсіндім

hello_html_a24ddc9.png- сабақты түсінбедім


Бағалау критерилеріе сүйене отырып, өз-өзін бағалайды.

Бағалау парақшасына сүйенеотырып, жиынтық баға қою.


3 минут

«Қосу, алу, қызықты» әдісі кері байланыс стикерін тарату.

Үй тапсырмасын беру.

Тақырыпты қалай түсінгенін стикерге жазып, тақтаға жапсырады.

Күнделікке жазып алады.

«Қосу, алу, қызықты» әдісі арқылы оқушылар өздерінің білімдерін жинақтайды.


Рефлексия плакаты,

Стикер

Күнделік



Автор
Дата добавления 03.02.2016
Раздел Иностранные языки
Подраздел Конспекты
Просмотров167
Номер материала ДВ-410628
Получить свидетельство о публикации

Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ
