Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / План-конспект урока на тему "Город" "Die Stadt"

План-конспект урока на тему "Город" "Die Stadt"



  • Иностранные языки

Поделитесь материалом с коллегами:

Тема: Місто. Die Stadt

Тип уроку: введення нового мкатеріалу

Мета :

  • актуалізація вже вивчених слів з теми та введення і закріплення нових лексичних одиниць;

  • введення і закріплення граматичної теми „Прийменники простору”;

  • розвиток навичок аудіювання, читання, говоріння, письма;

  • розвиток вміння орієнтуватись на місцевості, малювати плани маршруту;

  • розвиток вміння працювати в парах та самостійно.

Обладнання: підручники „Delfin”, „Themen neu 1”, граматична таблиця „Прийменники простору”, індивідуальні картки, магнітофон, касети до підручників „Delfin”(2), „Themen neu 1”(2), кросворд, текст для читання.


Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Повідомлення теми та мети уроку

L.: Guten Tag liebe Schüler! Heute fangen wir ein neues Thema an. In der Stunde werden wir die gelernten zu diesem Thema Wörter wiederholen und die neuen Wörter lernen. Wir haben heute auch neues grammatisches Thema und machen zu diesem Thema Übungen. Natürlich lesen wir einen Text, machen Hörverstehen und sprechen zum Thema.

2. Введення до іншомовної атмосфери

2.1 Робота з кросвордом.

L.: Aber wie heißt unser Thema? Um das zu wissen, brauchen wir ein Kreuzworträtsel zu lösen. Wenn wir das Rätsel lösen, dann bekommen senkrecht das Thema unserer Stunde.

hello_html_72735cc0.gif

Die Fragen: 1. Wie heißt der letzte Tag des Jahres in Deutschland? (Silvester)

2. Die Schwester meiner Mutter ist für mich... (Tante)

3. Die größten Berge Deutschlands heißen .... (Alpen)

4. Die Sprache der Deutschen (Deutsch)

5. Eine der Farben der deutschen Staatsflage (rot)


L.: Also, das Thema unserer Stunde heißt „Die Stadt“

2.2 Актуалізація раніше вивчених слів, що відносяться до теми „Місто”. (Складання разом з учнями „Wort-Igel“)

L.: Dieses Thema ist für uns nicht ganz neu. Viele Wörter sind uns schon bekannt. Welche Wörter zu diesem Thema kennen wir?

hello_html_m13e5f087.gif

dhello_html_m5c155014.gifhello_html_mb3eea14.gifie Strasse

hello_html_6aa89c71.gifhello_html_3cd4f2b2.gif

hello_html_m68767ad2.gifhello_html_m5ee0d1.gifdas Kino


ІІ. Основна частина уроку

1. Введення та закріплення нових ЛО

Учні працюють з копіями підручника „Themen neu 1“ стор.94-95 впр.1,2

    1. Введення нових ЛО. Учні слухають касету з новими словами та повторюють слова за диктором

L.: Es gibt auch neue für uns Wörter. Ihr findet sie auf den Kopien. Wir arbeiten wie gewöhnlich: hören den Sprecher und sprechen ihm nach. Das ist Übung 1 Seite 94.

    1. Закріплення нових слів

Hat jemand die Fragen anlässlich der neuen Wörter? Dann arbeiten wir weiter. Jetzt auf der Reihe ist die Übung 2 Seite 95 „Wo kann man in der Neustadt ...?“

Вправа виконується фронтально.

2. Введення нового граматичного матеріалу „Прийменники простору”

2.1 Повторення всіх прийменників, за допомогою яких описуються місцезнаходження предмета чи особи в просторі, та їх значення (підручник „Delfin” стор. 93 АВ)

2.2 Вживання прийменників з відмінками (введення нового матеріалу)

hello_html_m682cdf42.gifhello_html_7e0a5019.gifПрийменники простору

hello_html_2d2985a9.gif

Вживаються з Dativ Akkusativ Dativ und Akkusativ

zu, bei, nach, durch, gegen, in, an, auf, vor, hinter, unter,

gegenüber um...herum über, neben, zwischen

2.3 Робота в парах з картками

Учні отримують картки з прикладами речень, в яких вжиті прийменники простору і пропрацювавши матеріал мають дійти висновку коли вживається давльний, а коли знахідний відмінки.

L.: Jetzt bekommt ihr die Karten mit den Präpositionsätzen. Nach der Arbeit mit diesen Sätzen sollt ihr auf die Frage antworten: in welchem Fall gebrauchen wir Dativ und Akkusativ?

Відповідь – на питання wo?“ (“де?“) вживаємо Dativ, на питання wohin?“ („куди?”)Akkusativ.

2.4 Закріплення граматичного матеріалу.

Робота з індивідуальними картками. Контроль виконання фронтальний з коментарем.

3. Розвиток навичок аудіювання.

Робота з аудіозаписом впр.10 стор.53 “Delfin”

3.1 Учні слухають запис 1 раз і мають відмітити за порядком пункти, куди їхало таксі.

L.: Hört das Gespräch. Wohin fährt das Taxi? Ordnet die Stationen mit Nummern von 1 bis 5.

3.2 Учні слухають запис 2 раз і розташовують речення за порядком, відповідно до змісту.

L.: Lest die Sätze. Hört das Gespräch noch einmal und ordnet die Sätze.

Контроль – читання речень „лацюжком”

4.Розвиток навичок читання і говоріння

4.1 Робота з текстом. Учні читають текст. Після прочитання тексту потрібно намалювати план руху Анке.

4.2 Розвиток навичок говоріння

Відповіді на питання до тексту:

  1. Ist Anke ein Junge oder ein Mädchen?

  2. Womit fährt Anke in die Schule?

  3. Durch welche Strassen fährt Anke?

  4. Wie heißt der Platz?

  5. Was für Promenade ist in der Stadt?

  6. Wo liegt Ankes Schule?

* за бажанням переказ тексту.


ІІІ. Заключний етап уроку

1. Домашнє завдання

  • Виконати впр. 19 стор. 86 АВ підручник „Delfin

  • Підготувати розповідь: Моя дорога з дому в ліцей, як допомогу під час розповіді можна використовувати план руху.

2. Підведення підсумків уроку

Wie heißt unser neues Thema?

Was haben wir in der Stunde gemacht?

Ist das Thema interessant? Wozu können wir die Kenntnisse in diesem Thema benutzen?

Danke für die Arbeit. Die Noten heute sind so....


Автор
Дата добавления 06.03.2016
Раздел Иностранные языки
Подраздел Конспекты
Просмотров121
Номер материала ДВ-507196
Получить свидетельство о публикации
