Пән аты: Ағылшын тілі
Сыныбы: 1
Күні, айы, жылы:19.01.2015ж
Unit 5.
Lesson 3.
Сабақтың
тақырыбы: My favourite toy
Сабақтың мақсаты: Білімділік: “Toys” тақырыбы бойынша оқылған
бірліктерді пайдалану. Жаттығу жұмысын жаза отырып білім сапасын арттыру.
Дамытушылық: Іс - қимыл жасауға басшылықты білдіретін
жаңа сөздерді енгізудің үлгілік жағдайында ауызша сөйлеу және сөздерді дұрыс
айту дағдысын дамыту.
Тәрбиелік: Адамгершілліке, әдептілікке, сауатты
жазуға тәрбиелеу.
Сабақтың
типі: Дәстүрлі сабақ.
Сабақтың
түрі: Жаңа сабақ.
Сабақтың
әдіс- тәсілі: сөздік әдісі
Сабақтың
көрнекілігі: ойыншыктар суреті, сабаққа байланысты
бейнетаспалар
Күтілетін
нәтиже:
Пәндік: бұрын үйренген лексика мен грамматикалық
құрылымдарды пайдалана отырып, сүйікті ойыншықтар туралы ақпарат сұрау және ол
туралы шағын диалог құру дағдысын қалыптастыру.
Тұлғалық:
Өз ойыншықтарына ұқыптылықпен қарауға баулу және бейнелі ойлау қабілетін дамыту.
Жүйелік – әрекеттік: осы тілдік тақырып бойынша оқылған
лексикалық- грматикалық материалды берілген коммуникативтік жағдайда пайдалану;
ағылшын тіліндегі сөздер мен фразаларды есту барысында фразаларды есту арқылы
қабылдау барысында тілдік түйсікке сүйену.
Пәнаралық
байланыс: қазақ тілі, орыс тілі, музыка, сурет.
Сабақты
материалдық қамтамасыз ету:
Мұғалім үшін: сабаққа байланысты бейнетаспалар,
ойыншыктардын суреттері
Оқушылар үшін: оқулық, жұмыс дәптері, сөздік, қарындаш
топтамасы.
Сабақтың барысы
1 . Ұйымдастыру кезеңі
T: Good
morning, boys and girls!
P: Good morning,
good morning,
Good morning
to you!
Good morning,
good morning,
We are glad to
see you!
T: Thank you,
boys and girls!
I am glad to
see you , too!
Let us
introduce yourself and your friend.
(балалар
озин жане достарын таныстырады)
T: Boys and girls! Let΄s come to an agreement
(Келісім қабылдаймыз)
2.Сабақтың тақырыбын хабарлау: - Бүгін
біз өздеріміздің сүйікті ойыншықтарымыз жайында әңгімелеуді, сұрақ қоюды
үйренеміз.Сонымен қатар D d, E e әріптерімен танысамыз.
3.
Тірек білімді белсендіру
Өткен
сабақты қайталау
Фонетикалық
жаттығу.
[u]- ruller,
blue
[ei]- name,
train, plane, favourite.
[]- bag, cat
[t] -chair,
teacher
[]-rubber,
mother, son
4. Жаңа материалмен оқулықпен жұмыс
Exercise:
1 Look, listen and learn.
Track 32.
Alibek:
What’s your favourite toy? Is it a doll?
Anar: Yes,
it is.
Anar:
What’s your favourite toy? Is it a car?
Alibek:
No, it isn’t.
Anar: Is it
a ball?
Alibek:
No, it isn’t.
Anar: Is it
a kite?
Anar: No,
it isn’t. Look at it. It’s a robot.
Exercise:
2 Learn the
new words
I like toys,
Car and balls,
Kites and
dolls are
My favourite
toys.
Exercise:
3. Learn the
new letter and new words. Listen.
Look at the
picture, listen and say D d, E e.
D d
D is
for duck
E e
E is
for egg
Track 33.
D d, d
[d], [d], [d].
[d] duck, [d]
duck
[d], [d], [d].
E, e, e
[e], [e], [e].
[e] egg, [e]
egg
[e], [e], [e].
Сергіту сәті
Hands up!
Hands down!
Hop, hop
Turn
around,
Bend left,
bend right,
Turn around
and sit down.
Дәптермен жұмыс
Exercise
: 1 Draw your favourite
toy. Talk about it.
Exercise:2
Count and match the
number to the picture.
Exercise:3
Read and match
Exercise:5
Trace
D D D D
D D D D D
D d d d
d d d d d d d
E E E E E E E
E E E
E e e e e e e
e e e
Exercise:6 Write the letters. Say the words..
_____uck,
___gg.
Сабақты қорытындылау:
Бүгінгі сабақта не үйрендік.Сендерге не қызықты болды? Қандай жаңа сөздермен таныстық?
Бағалау: Сабақта белсенділік көрсеткен оқушыларды бағалау.
Үй тапсырмасын беру: 4- жаттығу