Күні _8.12.2015__
|
Ағылшын
тілі
|
Сыныбы ___2 А, Ә_____
|
Сілтемелер
|
Ағылшын
тілінен __2__ сыныпқа арналған оқулық, әдістемелік құрал
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Ben’s family
|
Сабақтың
мақсаты
|
Оқушылардың
коммуникативтік құзыреттілігін қалыптастыру, жаңа сөздікті енгізу, 20-ға
дейінгі есептік сандардың қолданылуын, атау мен ілік септіктерінде
қолданылуын белсендіру
|
Күтілетін
нәтиже
|
Пәндік: бастапқы
сөйлеу және тыңдау дағдыларын қалыптастыру
Тұлғалық: жасы
үлкендерді құрметтеуге, құрбы-құрдастарға деген төзімділікке баулу
Жүйелік:
өзінің оқу/коммуникативтік іс-қимылдарын қойылған міндеттерге және оларды
іске асру талаптарына сәйкес орындау
|
Оқушылар
үшін оқыту нәтижелері
|
-
оқушыладың ізденіс нәтижесі анықталады
-
өздігінен
бағалау қабілеттері анықталады
-
алған
материалдарды тиянақтай алады
-
өздігінен
ой қорытады
|
Сабақта
туындаған негізгі идеялар
|
-
тақырыпты жан-жақты іздейді
-
сыни
көзқарасы қалыптасады
-
топтық
жұмысқа әр оқушының өз ойы сақталады
|
Көрнекілік
|
СД
ойнатқыш, смайлдар, интербелсенді тақта, оқулық, жұмыс дәптері
|
Пәнаралық
байланыс
|
Математика,
бейнелеу өнері
|
Сабақ
бойынша мұғалім мен оқушының әрекеті:
|
Мұғалім әрекеті
-жұпқа бөлу
-жағымды
психологиялық ахуал қалыптастыру
- ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру
Топтық
жұмыс
|
Оқушы
әрекеті
-тапсырмаларды
жеке-жеке орындау
-жұпта әр
баланың ойы құнды екенін ұғыну
-тренинг
барысында толық қатысу
Топтық
жұмыс
|
І.
Ұйымдастыру сәті (2 мин)
ІІ.
Оқушыларға жағымды психологиялық ахуал туғызу, топқа бөлу (2 мин)
|
Модульдер
1.АКТ
2. Сыни
тұрғыдан ойлау
3.Білім
беруді және оқуды бағалау
4.Жаңа
тәсілдер, әңгімелесу
|
Мұғалімнің
әрекеті
Салтанатты түрде тапсырылған тапсырманы
сұрайды және сұрақ-жауап арқылы диалогқа түседі, оқыту мен оқудағы жаңаша
әдіс - тәсілдерді іске асырады
|
Оқушы
әрекеті
Мұғалімнің бағытымен берілген
тапсырмаларды жан-жақты, сыни тұрғыдан ойлана отырып орындайды, топта әр
баланың ойы құнды екенін ұғына біледі
Жұпта белсенділік таныта біледі
|
ІІІ.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
|
-Балалар, өткен сабақта біз ағайынды, әпке-бауырлардың
қандай сөздермен аталатынымызды еске түсірейік.
|
ІV. Тірек
білімді белсендіру
|
«Жұбын
тап» лексикалық ойыны
|
Оқулықпен
жұмыс
|
1-3 жаттығу
|
Дәптермен жұмыс 1 - 2
жаттығу
|
V.
Сабақты қорытындылау
|
Бағалау крийтерилері:
|
Сабақтың
соңында кері байланыс рефлексия жасайды
Оқушылардың
сабақта танытқан белсенділіктеріне қарай бағалайды
-
Жарайсыңдар, балалар!
|
-бағалау
критерийлерін құрастырады
-жұптар
бір-біріне екі жұлдыз, бір тілек айтады
|
|
|
|
|
|
|
|