Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Менің киімдерім
Yznaika.com
2 слайд
Қоянның тапсырмасырмасы
Қол...ап
К...рте
Ж...йде
Ш...лбар
Т...н
Қ...лақшын
К...йлек
3 слайд
4 слайд
Шашылған жемістерін себеттерге салу, жинау
Аюдың тапсырмасы:
5 слайд
В) Түлкінің тапсырмасы: адасқан сөздерді дұрыс орналастыра отырып, сөйлемдер құрап айту
1.Менің, бұл, киім, шкафым
2. Бар, онда, киімдерім, менің
3. Костюм, тон, жейде, етіктерім, және, олар,туфлилерім
4. Таза, мен , ұстаймын, киімдерімді
6 слайд
Г) Тазша баланың қонаққа келуі
1.Адамның сәнi,
Онсыз жоқ мәнi.
2.Дорбаға тығып, бас бағын,
Байлай салдым қос жағын.
3. Iшi – егiс,
Сырты – тегiс.
4.Ерте тұрдым да,
Қос жолға түстiм.
5. Қолы бар,
Саусағы жоқ.
Мойны бар,
Басы жоқ.
6. Күндiз
Таяғымды қаптаймын,
Түнде
Босағаға тастаймын.
7. Есiгi бiреу,
Бөлмесi бесеу.
7 слайд
8 слайд
9 слайд
Yznaika.com
10 слайд
Yznaika.com
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сабақтың тақырыбы: | Қайталау сабағы. Менің киімдерім | ||
Сабақтың мақсаты: | 1.Білімдік: тақырып бойынша білімдерін толықтыра түсу, білімдерін жүйелеу. Сөздік қорларын молайту; 2. Дамытушылық: оқушылардың ой- өрісін, дүниетанымын кеңейту.Сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін шыңдау, ізденімпаздық қабілеттерін дамыту; 3.Тәрбиелік: өз киімдері мен заттарына ұқыптылықпен қарауға, тазалыққа баулу. Адамгершілік ізгі қасиеттерге тәрбиелеу. | ||
Күтілетін нәтиже: | Тақырып бойынша алған білімдерін жүйелеу. Өткен сабақпен байланысы: тәуелдік жалғауының түрлері | ||
Сабақ түрі: | дәстүрлі емес сабақ | ||
Сабақтың әдісі: | сыни тұрғысынан ойлау, диалог | ||
Пәнаралық байланыс | өзін-өзітану, этнопедагогика, орыс тілі, қазақ әдебиеті | ||
Көрнекілігі: | жұлдызшалар, тақта, магнитафон, бағалау парақшалары | ||
Уақыты | Жұмыстың түрі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
2 минут | Ұйымдастыру кезеңі | Ынтымақтастық атмосферасын құру- шаттық шеңберін жасай отырып, оқушылар өздерінің сабақ алдындағы көңіл- күйле-рін бір сөзбен айтады. | Оқушының сабаққа ынтасы артып, қызығушылығы оя-нады. |
10 минут | Қызығушылығын ояту | Мазайкалық ойын - яғни кесінді қағаздарды біріктіру арқылы оқушылар топтарға біріктіріледі.Бүкіл сыныптың жұмысы:Блиц- турнир Бұл ненің суреті? Оларды не деп атаймыз? – сұрағын қою арқылы оқушыларды ойналдырады Мұғалім сұрақтарды топтарға оқиды, бағалап отырады. | Топтарға бөлінген оқушыларға сұрақ- жауап жүргізіледі Оқушылар мұқият тыңдайды |
8 минут 15минут | Негізгі бөлім | Сабақтың құпиялылығы кезеңінде оқушылар жаңа сабақтың тақырыбын табады. А)Қоянның тапсырмасы:Қол...ап Дұрыс сөз тіркестерін құрау, аудару керектігін түсіндіреді Сурет жұмбақты таратады, бағыт береді | Оқушылар өз білімдерін ортаға салады. «Бауырсақ» ертегісінің кейіпкерлерін еске түсіру, бауырсаққа көмекке келу Бағалау парақшаларын толтыру |
5минут | Қорытынды | Нені білдік? Кері байланыс орнату | Білімдерін бекітеді.
|
3минут | Бағалау | Смайликтерді тарату | |
2 минут | Үйге тапсырма | Жаттығу жұмысы. Келер сабақ бойынша тапсырма беру | Дауысты дыбыстан өткендерін бекітеді |
6 661 494 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Абильмажинова Гулмира Каниевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
3 ч.