Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Адамзат баласы пайда болғаннан бері үнемі теңсіздік үшін күресте өмір сүріп келеді. Осы күрестің арқасында ғасырлар бойы өмірде өзгерістер,ғылымда алға деген өрлеу пайда болып жатыр. Бір сөзбен “теңсіздік”-өмірді өзгеріске ұшрататын құбылыс деп айтуымызға болады. Осы теңсіздікке қарсы тұру үшін біз дұрыс шешім қабылдауымыз қажет.Яғни математикалық теңсіздіктер шешу қоғам дамуымен үндесіп жатыр. Теңсіздікті шеше отырып,біз өзіміздің мақсаттарымызды анықтап,жоспарларымызды орындаймыз...Теңсіздіктің шешімі белгілі бір аралық болғандықтан, кез келген заңдылық белгілі бір ортада ғана орындалады.Бұл шындық- өмірдің талабы... Ендеше, теңсіздіктерді шешіп үйренейік!
2 слайд
Сабақтың тақырыбы:
“Теңдеулер мен теңсіздіктер
олардың жүйесін шешу
тақырыбын қорытындылау”
3 слайд
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Теңдеулерді және теңсіздіктерді
шешу жөнінде түсінік беру,негізгі қасиеттерін қайталап оқушылардың білім деңгейін тексеру, бағалау, бекіту.
Тәрбиелік: Оқушылардың ойлау, еңбек ету
қабілеттерін жетілдіру, оларды шыдамдылыққа,
жауапкершілікке өз бетінше еңбектенуге,топпен
жұмыс жасауға тәрбиелеу.
Дамытушылық: Оқушылардың білім дәрежесін
байқап, алған білімдерін одан әрі тиянақтау.
4 слайд
Сабақтың түрі: қорытынды сабақ
Формасы: топпен жұмыс
Көрнекілік: білім парағы, интерактивті тақта, деңгейлік тапсырмалар.
5 слайд
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі.
2.Топпен жұмыс/Бағалау парағын, топтың басшысы толтырады/
3.Ауызша жұмыс/Сұрақтар мен есептер/
4.Деңгейлік тест.
5.Жаттығулар жасау
6.Блиц турнир
7.Сабақты қорытындылау.
8.Бағалау/әр топтың басшысы, ұпайларын санап, баға қояды/
9.Сабақ аяқталады.
6 слайд
Бағалау параағы.
7 слайд
Ауызша жұмыс:
Бақылау сұрақтары:
Тендеу дегеніміз не, олардың түрлері?
2.Иррационал теңдеуінің анақтамасы?
3.Рационал теңдеулер дегеніміз не?
4.Логарифмдік теңдеулер дегеніміз не?
5.Қандай теңдеулерді квадраттық тендеулер деп атаймыз?
6.Көрсеткіштік теңдеулер мен теңсіздіктің анықтамасы?
7.Параметрлер деген не ?
8 слайд
Ауызша жұмыс:
Қызығушылықты ояту.
/Логикалық есептер/
1. Ағайынды 3 жігіттің бір-бір қарындасы бар. Жанұяда барлығы неше бала бар?
2. Ерланның торында 5 торғай бар еді. Бес торғайын 5 досына таратқаннан кейін торда бір торғай қалған еді. Бұл қалай?
3.Ең кіші екі орынды және ең кіші үш орынды және ең кіші төрт орынды сандарды қосқанда неше шығады?
4.Ең кіші төрт орынды саннан ең үлкен екі орынды санды алып одан ең кіші бір орынды санды алғанда неше шығады?
5. Электр поезы шығыстан батысқа қарай жүріп келе жатты . Жылдамдығы сағатына 120 км/сағ. Егер жел батыстан шығысқа қарай соғып тұрған болса, онда түтіні қай бағытқа қарай ұшады?
9 слайд
Деңгейлік тест
Тест жасау
10 слайд
Тест
Дұрыс жауаптары:
“А” “В” “С”
1.С 1.В 1.В
2.В 2.С 2.С
3.В 3.Д 3.В
11 слайд
Жаттығулар жасау
Оқулықтың беті172 №354,355, 366,
Жаттығуларды тақтада жасайды.
Дидактикалық материалдар 33бет,№2,4
12 слайд
Блиц- турнир
Текшені лақтыру арқылы,сұрақтарды таңдау
13 слайд
Сабақтың қорытындысы:
Рефлексия. Оқушылардың сабақтың соңындағы көңіл –күйін қадағалау.
Сұрақ- жауап. Сабақ ұнадыма? Неліктен? Өзіңе не алдың.
14 слайд
Бағалау
Әр топ басшысы, өзінің тобындағы балаларға баға қойып,оқиды және не үшін алғаның түсіндіреді.
15 слайд
Үйге тапсырма:
Үйге тапсырма:
205 бет, №434/1,2/
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 655 620 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Кашаева Куралай Каирбековна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
4 ч.