Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
Ондық бөлшектерді көбейту.
2 слайд
Сабақтың мақсаты:
Дамытушылық:
Оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін дамыту;
Тәрбиелік:
Оқушыларды ұқыптылыққа,өз бетімен жұмыс жасауға,
білімділікке тәрбиелеу;
Білімділік:
Оқушылардың ондық бөлшектерді натурал санға көбейту амалын қолданып, есептер шығару дағдыларын қалыптастыру;
3 слайд
Сабақтың түрі: дәстүрлі Сабақтың типі: аралас сабақ
Оқыту әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап,
демонстрациялау
Пәнаралық байланыс: жаратылыстану,
информатика.
Сабақтың көрнекілігі: бағалау парағы, бейне слайдтар, интерактивті тақта.
4 слайд
Сабақтың жоспары
1. Ұйымдастыру.
2. Өткен материалды үйренуге дайындық
а) өткен материалдарға шолу
ә) зейін шоғырландыру.
3. Өткен материалдардан түсінгенін тексеру.
4. Сабақты бекіту және оқушылар
білімін бағалау.
5. Үй тапсырмасын хабарлау және оған нұсқау
беру.
5 слайд
Ұйымдастыру (сәлемдесу, қатысым тексеру, оқу құралдарын, сабаққа дайындығын және сынып тазалығын тексеру)
а) өткен материалдарға шолу
1) Ондық бөлшек дегеніміз не?
2) Ондық бөлшектерді қалай қосамыз?
3) Ондық бөлшектерді қалай азайтамыз?
4) Ондық бөлшектерді натурал санға қалай көбейтеміз?
Сабақтың барысы:
6 слайд
Үй жұмысын
тексеру №1037 ережелерді
қайталау
7 слайд
1
2
"Математикалық диктант"
8 слайд
Жарайсыңдар!
Жарайсыңдар!
9 слайд
Сергіту сәті
10 слайд
"Ойымды жалғастыр"
1. Жеті жұрттың тілін біл,--------------------
2.Білекті бірді жығар,--------------------------
3. Екі жақсы қос болмас,----------------------
4. Досыңды үш күн сынама------------------
5. Бір елі ауызға,--------------------------------
6. Жүз сомың болғанша,----------------------
7. Отыз тістен шыққан сөз,-------------------
8. Жетіге келгенше,-----------------------------
9. Отыз күн ойын,--------------------------------
10. Оң мың сөздің түйінін --------------------
11 слайд
“Математикалық турнир”
12 слайд
І топ “Ауыстырымдылық”
ІІ топ “Терімділік”
ІІІ топ ”Үлестірімділік”
13 слайд
1. "Орнын тап"
14 слайд
№1037
15 слайд
№1037
16 слайд
2. "Кім жылдам?"
1- деңгей № 1040 есеп
2 - деңгей № 1041 есеп
3 - деңгей №1042 есеп
17 слайд
Деңгейлік есептер
"Математикалық жәрменке"
18 слайд
І деңгей
ІІ деңгей
ІІІ деңгей
Көбейтуді орындаңдар
Өрнектің мәнін тап. Есепте:
76*0,5= 68*0,25=
Тік төртбұрыштың ұзындығы 5,6 см, ені 3,7 см. Тік төртбұрыштың периметрін табыңдар
19 слайд
Шағын тест
20 слайд
Тест тапсырмалары:
21 слайд
Жауабын тексер
А
Б
В
Б
Б
22 слайд
Жаңа материалды бекіту және оқушылар білімін бағалау.
Білгім келеді
Мен үшін жаңалық
Мен бұрыннан білемін
23 слайд
Үйге тапсырма
№1076
№1079
24 слайд
Сабақ аяқталды
Сау болыңыздар!
25 слайд
Назарларыңызға рахмет!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сабақтың мақсаты: Ондық бөлшектерге көбейту амалын қолданып,
есептер шығаруға үйрету;
Сабақтың міндеттері:
а)білімділік: Оқушылардың ондық бөлшектерді натурал санға көбейту амалын қолданып, есептер шығару дағдыларын қалыптастыру;
ә)тәрбиелік: Оқушыларды ұқыптылыққа,өз бетімен жұмыс жасауға, білімділікке тәрбиелеу;
б)дамытушылық; Оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін дамыту;
Сабақтың түрі : аралас сабақ
Оқыту әдістері: Сұрақ-жауап, түсіндіру, кеспе қағаздарымен жұмыс;
Пәнаралық байланыс: жаратылыстану, информатика
Сабақтың көрнекілігі: бағалау парағы, бейне слайдтар, интерактивті тақта.
6 625 053 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Абдирова Нурила Ерсайынкызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
6 ч.