Для всех учителей из 37 347 образовательных учреждений по всей стране

Скидка до 75% на все 778 курсов

Выбрать курс
Получите деньги за публикацию своих
разработок в библиотеке «Инфоурок»
Добавить авторскую разработку
и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок Иностранные языки ПрезентацииРіздво - сімейне свято (конспект уроку з презентацією) 1 клас

Різдво - сімейне свято (конспект уроку з презентацією) 1 клас

библиотека
материалов
 CHRISTMAS IS A FAMILY HOLIDAY Merry Christmas and Happy New Year!!!!

Описание презентации по отдельным слайдам:

1 слайд  CHRISTMAS IS A FAMILY HOLIDAY Merry Christmas and Happy New Year!!!!
Описание слайда:

CHRISTMAS IS A FAMILY HOLIDAY Merry Christmas and Happy New Year!!!!

2 слайд  We are flying to London!!!
Описание слайда:

We are flying to London!!!

3 слайд We are flying to London!!! We are flying to London!!! We are flying to Londo
Описание слайда:

We are flying to London!!! We are flying to London!!! We are flying to London!!! We are flying to London!!!

4 слайд PHONETIC DRILLS: gallery, museum
Описание слайда:

PHONETIC DRILLS: gallery, museum

5 слайд A double-decker bus and a taxi
Описание слайда:

A double-decker bus and a taxi

6 слайд Buckingham Palace
Описание слайда:

Buckingham Palace

7 слайд Elisabeth the II, The Queen
Описание слайда:

Elisabeth the II, The Queen

8 слайд  Victoria, The Queen
Описание слайда:

Victoria, The Queen

9 слайд  Trafalgar Square
Описание слайда:

Trafalgar Square

10 слайд Новорічна ялинка/ Trafalgar Square Christmas Tree in 2008
Описание слайда:

Новорічна ялинка/ Trafalgar Square Christmas Tree in 2008

11 слайд Santa Claus/ Дід Мороз
Описание слайда:

Santa Claus/ Дід Мороз

12 слайд  Where ever you are, you always come home
Описание слайда:

Where ever you are, you always come home

13 слайд Kyiv is the heart of our Motherland
Описание слайда:

Kyiv is the heart of our Motherland

14 слайд
Описание слайда:

15 слайд
Описание слайда:

Курс повышения квалификации
Курс профессиональной переподготовки
Учитель английского языка
Найдите материал к любому уроку,
указав свой предмет (категорию), класс, учебник и тему:
также Вы можете выбрать тип материала:
Краткое описание документа:

Мета уроку:  

навчальна: активізувати навички вживання лексико – граматичного матеріалу теми «Моя сім’я»; ознайомити учнів з тематикою свят Різдва та Нового року; опрацьовувати лексичні одиниці із теми; розширювати знання учнів про культуру та звичаї країни, мова якої вивчається; вивчити пісню «We wish you a Merry Christmas»; активізувати вживання виразів класного вжитку в усному мовленні учнів; відпрацювати вимову звуків;

розвиваюча: розвивати образну память учнів та увагу; продовжувати формувати навички англомовної артикуляції;

виховна: виховувати в учнів етику спілкування з друзями.

 

Обладнання уроку: іграшковий літак, малюнки: карти Англії,королеви Великобританії Єлизавети II,Вікторії, Букінгемського палацу, ялинки, Діда Мороза (Санта Клауса), Міс Вимови, різдвяна атрибутика; малюнки: тато, мама, сестра, брат, бабуся, дідусь, тітка, дядько; підручник О. Д. Карп’юк «English 1», відеоматеріал з записом пісні «Head, shoulders,knees and toes», комп’ютер, звукові записи (диск до підручника О. Д. Карп’юк «English 1»)

 

 

 

 

Хід уроку

I.                  Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання.

Звучить пісня « Hello»

(Привітання проходить за допомогою пісні та у формі діалогу між вчителем та учнями)

Teacher: Hello!

Pupils: Hello!

T: Sit down, please.

(Вчитель підходить до кількох учнів,вітаючись і питаючи як справи)

T:  Hello, Ann. How are you today?

P1: Hello, I am fine. Thank you.

T: Hello, Danya. How are you?

P2: Hello, I am OK. Thank you.

II.          Фонетична розминка. Повторення вимови звуків.

 Сьогодні ми з вами будемо подорожувати до королівства (учні кажуть: kingdom), яке називається The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (Сполучене королівство Великобританії та Північної Ірландії). У цьому королівстві є своя королева, яку звати …..(учні відповідають: Єлизавета II). Королева (the queen) живе у чудовому палаці, який має назву Букінгемський палац (Buckingham palace) і знаходиться у м. Лондоні. Це є головним містом країни. Як ми ще можемо назвати головне місто країни? (Діти: Столиця) Всі жителі Англії розмовляють……(учні – англійською мовою). А сьогодні давайте запросимо разом з нами  у подорож Miss Pronunciation (Міс Вимову). Давайте сідайте у чарівний літак, влаштовуйтесь по зручніше, ми вирушаємо до королівства (kingdom).

(Вчитель бере іграшковий літак, імітує політ, а діти встають і теж імітують політ, розвівши руки в сторони. )

А поки ми будемо летіти, давайте згадаємо казку про Mr.Tongue (містера Язичка), яку розповідала вам Міss Pronunciation (Міс Вимова)

Міss Pronunciation: А я пропоную відвідати мого брата Бена, який живе зі своєю сімєю у Лондоні. Але про це пізніше. А зараз розминка.

Житель нашого будиночка допоможе нам гарно вимовляти звуки, слова англ. мовою. Він має гарну звичку робити зарядка щоранку. Широко відкривайте і закривайте «двері до будиночка» (рота). Проведіть кінчиком  язика по «парканчику – верхньому і нижньому» (зубах). Доторкніться до «підлоги, стелі і стін будиночка» (нижньому і нижньому піднебінню, внутрішнього боку щік).

Міс Вимова: Язичку затишно живеться у своєму затишному теплому будиночку – ротику. Зранку він прокинувся і позіхнув:

[ ], [ ], [ ].

Язичок зробив  ранкову зарядку, вмився, почистив зубки і поснідав. Раптом він почув, як хтось постукав у двері його будиночка:

[bbb].

Язичок відчинив двері і побачив Лисичку (а Fox), яка плакала:

[аі – аі - аі].

Лисичка (а Fox) сказала, що застудилась і у неї кашель:

[kkk ].

Язичок помахав головою:

[е – е – е ].

Він знав, як допомогти Лисичці (а Fox). Язичок вирушив у ліс до Ведмедика (Bear) попросити трішки меду (Honey) для Лисички (а Fox). Дорогою Язичок зустрів Їжачка (а Hedgehog), який шукав у траві грибочки:

[fff ].

А поряд на галявині паслись гуси:

[ggg ].

На галявині було багато гарних квітів і літали комахи( insects):

[iii ].

Це були джмелі. Язичок задивився, як джмелі літають з квітки на квітку:

[d - dᴣ - dᴣ]але він згадав, що повинен знайти Ведмедика(Bear), і побіг дальше, дихаючи:

[hh h ].

Раптом почався дощик, і Язичок чув, як  краплинки  дощу стукають по парасольці:

[ddd].

Нарешті Язичок знайшов Ведмедика (Bear) і попросив у нього трошки меду (honey) для Лисички (Fox).

Please – please – please.

Ведмедик (Bear) з радістю поділився медом (honey). Язичок йому подякував: Thank you. Thank you. Thank you.

Язичок повернувся додому, де на нього чекала Лисичка (Fox). Язичок і Лисичка (Fox) сіли пити чай з медом та лимоном (lemon):

[lll ].

Таким чином Лисичка (Fox)  вилікувала свій кашель. Вона подякувала за мед (honey):

Thank you. Thank you. Thank you.

А Язичок вирушив далі, де на нього чекало багато інших пригод.

II. Основна частина уроку. Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу.

T: Ви знаєте, що найпоширеніший вид транспорту в Англії - це 2поверхові автобуси (doubledecker buses), тому давайте сядемо позручніше в автобусі і відправимось в гості до нашого друга Бена. А по дорозі ми згадуватимемо все те, що вивчили напротязі 1 семестру.

1.     Повторення букв англійського алфавіту:

а) вчитель показує картки з раніше вивченими буквами англ. Алфавіту (АL), учні по черзі називають їх;

b) повторення лексичних одиниць, що вивчались з буквами англ. абетки.

c) учні називають ЛО на букву, яку показує вчитель.

(an apple, an  ant, Ann, a bag, a box, a bear, a book, a cat, a car, a dog, a doll, an elephant, an ear, a fox, a frog, a goose, a goat, a horse, a house, an iguana, an ice – cream, a jaguar, juice, a kangaroo, a kite, a lemon, a lion)

2.     Розвиток діалогічного мовлення:

а) закріплення вживання структур:

- Is it a dog, a pen, a schoolbag? – Yes, it is. No, it is not.

- What is it? – It is a/an elephant, a book.

3. Розвиток навиків аудіювання. (Учні слухають і співають пісню разом із диктором (пісня The ABC)

III. Фізкультхвилинка

(Учні слухають  video запис пісні «Head and shoulders, knees and toes», аудіо запис « Robot Sam».

IV. Розширення знань учнів про культуру та звичаї країни, мова якої вивчається.

(Вчитель розповідає, що в Англії і багатьох англомовних країнах перед Новим роком (New  Year ) святкують ще одне свято, яке називається Різдво (Christmas).  Всі члени родини прикрашають Новорічну ялинку різними прикрасами, цукерками. Діти пишуть Father Christmas (Різдвяний Батько) листи з побажаннями і кидають їх в камін, за допомогою диму всі побажання потрапляють до адресата.  Різдво – найголовніше свято в країні. Після різдвяного обіду лунає коротка промова  королеви. Перед тим, як сісти за святковий стол, англійці йдут до церкви. Напередодні Різдва в Лондоні, на центральній Трафальгарській площі ставлять главную ялинку країни. Дозвіл на встановлення ялинки було прийнято ще королевою Вікторією в1841 році. (Вчитель показує відео матеріал з фотографією королеви Вікторії та Трафальгарську площу, ялинки, Діда Мороза)  Різдво – це сімейне свято і за святковим столом в батьківському домі збираються всі діти, дарують подарунки один одному, переглядають сімейні фотографії, їдять, святкують Різдво. Головний тост за святковим столом в Англії - "Your good health!" - За ваше здоров’я! По всім каналам Англії транслюють привітання від королеви Єлизавети, а потім йде святкова програма. Англійці в цей день грають в настільні ігри, розгадують шаради.  На Різдво в Британії дарують один одному подарунки. На святковому столі англійці готують традиційне блюдо з індійки з каштанами та жареною картоплею під соусом, а також тушену брюсельську капусту з м’ясними пирогами, після чого подають пудинг, солодощі та фрукти, а з напоїв – чай. Пиріг готують по особливому старовинному рецепту. У нього є особлива начинка: в кожному кусочку запікається якийсь предмет, який пророкує долю на наступний рік тому, хто знаходить той чи інший предмет у своєму шматочку пирога. Якщо обручка – значить, незабаром весілля, копійка – багатство, підкова – удача в новому році. Для англійців Різдво важливіше святкування Нового року.

На другий день Різдва у Великобританії відмічають день Святого Стефана. В цей день відкривають спеціальні ящики для пожертвування і роздають тим, хто цього потребує.)

 Вчитель показує малюнки членів родини: батька, матері, сестри, брата,

а також пропонує учням представити свою сімю  

Р1:     This is my mother. This is my father. This is my sister(grandmother, grandfather, aunt, uncle)

P2:     Who is this?

P1:     This is my brother. І т.д.

Міс Вимова пропонує залишити автобус і завітати до її брата Бена на гостину.

Miss Pronunciation:  Children, meet my brother Ben and his family. They are very nice and kind. Let’s sing a very famous Christmas song «We wish you a Merry Christmas». іти співають пісню під аудіо запис)

T: Я думаю, що нам вже час повертатись додому. Наша подорож добігла до кінця. Ми сідаємо до літака і за мить будемо в нашому класі. (Діти знову піднімаються і імітують політ літака.

T: Я дуже сподіваюсь, що вам сподобалась наша подорож до Англії. На цьому ми маємо попрощатись, але на останок давайте, як завжди проспіваємо нашу пісеньку. (Вчитель вмикає аудіо запис із піснею «Good bye» і разом з учнями співає пісню)

Т: Merry Christmas and Happy New Year. Good bye.

 

 

 

 

Проверен экспертом