1663567
столько раз учителя, ученики и родители
посетили сайт «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
Добавить материал и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
V ЮБИЛЕЙНЫЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС
ИнфоурокДругоеКонспектыРозробка уроку на конкурс "Учитель року"

Розробка уроку на конкурс "Учитель року"

Выберите документ из архива для просмотра:

Выбранный для просмотра документ завдання групам.doc

библиотека
материалов

Відповіді

А. Задания нормативного уровня.

1) 7а-7в+ аn – b n = (а – в)(7 + n)

2) x y+ 2y+2x+4 = (у + 2)(х + 2)

3) y2a-y2b+x2 a- x2b = (а – в)(у2 + х2)

Б. Задания компетентного уровня

1) x y+ 2y-2x-4 = (х + 2)(у – 2)

2) 2сх – су – 6х + 3у = (2х – у)(с – 3)

3) х2 +x y+ xy2+y3 = (х + у)(х + у2)

С. Задания творческого уровня

1) x4 +x3y- xy3-y4 = (х +у)(х3 – у3)

2) ху2 – ву2 – ах + ав + у2 – а = (у2 – а)(х – в + 1)

3) х2 – 3х + 6 – 2х = (х – 2)(х – 3)













Завдання для групи 1

1) 7а-7в+ аn – b n =

2) x y+ 2y-2x-4 =

3) x4 +x3y- xy3-y4 =



Завдання для групи 2

1) x y+ 2y+2x+4 =

2) 2сх – су – 6х + 3у =

3) ху2 – ву2 – ах + ав + у2 – а =





Завдання для групи 3

  1. y2a - y2b + x2 a - x2b =

  2. х2 + xy + xy2 + y3 =

  3. х2 – 3х + 6 – 2х =





Выбранный для просмотра документ картка самооц_нки.doc

библиотека
материалов

Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів



Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів





Выбранный для просмотра документ конспект урока.doc

библиотека
материалов

Тема: Розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки та способом групування.

Мета: Систематизувати вміння учнів перетворювати многочлени в добуток; формувати навички самостійної роботи; розвивати творчі здібності та навички роботи в групі.

Тип уроку: формування та вдосконалення вмінь та навичок.

Обладнання: мультимедійна дошка, презентація, роздавальний матеріал.

Хід уроку:

  1. Організаційний момент

Мета: створення сприятливого психологічного клімату на уроці.

  • Стратегія «Асоціативний кущ»

  • (Діти висувають пропозиції, скла­дається асоціативний кущ, учитель теж може, запропонувати складові успіху, наприклад «само­контроль», «співпраця», «доскона­ла підготовка», мета).

  • Бажаю вам на цьому уроці бути:

«У» - усміхненими

«С» - спокійними

«П» - продуктивними

«І» - ініціативними

«Х» - хоробрими

  1. Пред’явлення теми та формулювання мети уроку.

Мета: розвиток внутрішньої мотивації учнів до теми, що вивчається;

навчання учнів прогнозуванню очікуваних результатів уроку.

  1. Актуалізація знань учнів

Мета: відтворення необхідних знань та вмінь для досягнення результатів уроку.

    1. Теоретичне опитування

1. Що називається розкладанням многочлена на множники?

2. Які способи розкладання на множники ви знаєте?

3. Яка властивість многочлена використовується під час винесення спільного множника за дужки?

4. В якій послідовності виконується розкладання многочлена на множники способом групування?



    1. Виконання усних вправ

( слайди № 3-5, 7)

  1. Узагальнення та систематизація матеріалу.

Мета: навчання використанню різних способів розкладання многочленів за дужки в змінених умовах.

    1. Робота в парах ( слайд №6) – виконання самостійної роботи з подальшою взаємоперевіркою.

    2. Фронтальна робота – розкладання многочленів на множники з необхідністю застосування нестандартних прийомів. ( слайд № 8)

    3. Групова робота ( 3 групи по 4 учні)

Завдання для групи 1

1) 7а-7в+ аn – b n =

2) x y+ 2y-2x-4 =

3) x4 +x3y- xy3-y4 =


Завдання для групи 2

1) x y+ 2y+2x+4 =

2) 2сх – су – 6х + 3у =

3) ху2 – ву2 – ах + ав + у2 – а =



Завдання для групи 3

  1. y2a - y2b + x2 a - x2b =

  2. х2 + xy + xy2 + y3 =

  3. х2 – 3х + 6 – 2х =


    1. Виконання завдань, які потребують творчого підходу.

( слайд № 10)

Отже, ми вміємо діяти за зразком, але ще не можемо стверджувати, що досягли успіху, бо мета кожного уроку алгебри вміти використову­вати знання в нових ситуаціях. Тому перейдемо до розв'язування таких завдань.

  1. Доведіть , що:

1617+ 1616 ділиться на 17

  1. Обчисліть

hello_html_m42014771.gif

Розглянемо дані завдання і обго­воримо шляхи розв'язання.



(Після обговорення два учні од­ночасно виконують на дошці: перший учень із супро­відним коментарем, другий - са­мостійно із коментарем після виконання. Інші учні мають можли­вість працювати самостійно )

  1. Сьогодні на уроці ми будемо пра­цювати над самооцінкою, бо це важливо для досягнення успіху в будь-якій справі. Крім того, за до­помогою самооцінки ми на­прикінці уроку дізнаємось про результативність своєї роботи.

Заповнимо картку само­оцінки.


Картка самооцінки

Вид діяльності

Бали

Усні вправи

max 1 бал


Самостійна робота

max 5 балів


Групове завдання

max 6 балів


Сума балів




  1. Домашнє завдання

Мета: провести інструк­таж щодо вибору та виконання домашнього завдання.

Таким чином, ми подолали аж 4 сходинки до успіху. Але протя­гом уроку ми весь час працювали з партнерами, могли отримати допомогу, а в житті дуже часто ви­падає розраховувати тільки на свої сили. І цього теж потрібно вчитися. Це одна з причин вико­нання домашніх завдань.

Підрахуйте суму балів на своїх картках.

Візьміть картки із зав­даннями для домашньої роботи та оберіть домашнє завдання за своєю самооцінкою.

Якщо обране завдання для вас буде дуже склад­ним чи дуже легким, скоригуйте свій вибір та оберіть завдання на­ступного або попереднього рів­нів.


І рівень.

У завданнях 1- 3 виберіть проавильну відповідь.

  1. Спільним множником одночленів 5a2b і 10ab2 є: а) 5a2b; б) 5ab; в) 5ab2.

  2. Многочлен 3х2 – 6х можна подати у вигляді добутку так:

а) 3х2(х – 2); б) 3х(х – 2); в) 6х(3х – 1).

  1. Вираз a(b – 3) – (b – 3) можна подати у вигляді добутку так:

а) (b – 3)a; б) (b – 3)(a + 1); в) (b – 3)(a – 1).

ІІ рівень.

  1. Заповніть пропуски так, щоб отримана рівність була правильною:

а) 3ab – 6a2b + … = 3ab(… - … + 2b); б) …(x – y) - …(x – y) = (x – y)(2a – 3b).

  1. Розкладіть многочлен 3a3 – 15a2b + 15ab2 на множники.

  2. Знайдіть значення виразу 141*12 + 18*141 + 259*12 + 259*18 найбільш раціональним способом.

ІІІ рівень.

  1. Розкладіть многочлен 3х3 – 2у3 – 6х2у2 + ху на множники.

  2. Розв'яжіть рівняння (6у – 7)у – 8(7 - 6у) = 0.

IV рівень.

Виконайте одне із запропонованих завдань.

  1. Доведіть, що значення виразу 818 + 331 ділиться на 4.

  2. Розкладіть на множники многочлен х2 + 4х + 3.


Выбранный для просмотра документ сам робота.doc

библиотека
материалов

Варіант I Варіант II

bx + by = ma - mb =

3y - 15x= 6k + 12c=

y³- 7y² = x²+ 2x³ =

x³- x²+x= a³-a²+a =

6x² - 4x³ = 15 m³- 9 m² =

Варіант I Варіант II

bx + by = ma - mb =

3y - 15x= 6k + 12c=

y³- 7y² = x²+ 2x³ =

x³- x²+x= a³-a²+a =

6x² - 4x³ = 15 m³- 9 m² =

Варіант I Варіант II

bx + by = ma - mb =

3y - 15x= 6k + 12c=

y³- 7y² = x²+ 2x³ =

x³- x²+x= a³-a²+a =

6x² - 4x³ = 15 m³- 9 m² =

Варіант I Варіант II

bx + by = ma - mb =

3y - 15x= 6k + 12c=

y³- 7y² = x²+ 2x³ =

x³- x²+x= a³-a²+a =

6x² - 4x³ = 15 m³- 9 m² =

Варіант I Варіант II

bx + by = ma - mb =

3y - 15x= 6k + 12c=

y³- 7y² = x²+ 2x³ =

x³- x²+x= a³-a²+a =

6x² - 4x³ = 15 m³- 9 m² =



Курс профессиональной переподготовки
Специалист по охране труда
Курс профессиональной переподготовки
Библиотекарь
Лабиринт