Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / ИЗО, МХК / Конспекты / Сабақ жоспары "Графика өнері" (5-сынып)

Сабақ жоспары "Графика өнері" (5-сынып)

  • ИЗО, МХК

Поделитесь материалом с коллегами:

Сынып: 6

Уақыты:

Пән мұғалімі: Бисенова Айнур Мухитовна

Пән: бейнелеу өнері

Тақырыбы: Графика өнері. Түрлері


Оқу мақсаты: Графика өнері туралы түсінік беру. Оқушыларды сызба өнерінің түрлерімен таныстыру.
График суретшілерінің шығармаларымен таныстыру.

Оқытудың нәтижелері: Графика өнері туралы түсінік қалыптасады. Графика өнерінің түрлерін ажырата алады.


Барлық оқушы:12

Қатысқаны:


Сабақ кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушылар әрекеті

Ресурстар

кіріспе



Қызығушылықты ояту





























Мағынаны тану

Оқудағы жаңа әдістер



Сарамандық жұмыс




































  1. Ұйымдастыру . оқушылармен амандасамын

(треннинг "Кел таңыс бол")





  1. Топқа бөлу, ережесімен таныстыру, топбасшы тағайындау.

( атомдар,молекулалар)



АКТ пайдалану ( тақырып бойынша презентация)

http://www.imektep.kz/ сайтынан онлайн

«Графика» фильмін көрсету



4.Сыни тұрғыда ойлату (Суретшілер шығармаларын көрсету талдау арқылы тақырыпты ашу)







5.Топқа тапсырма беру (суреттер беріледі)





6. Диалог арқылы сабақты қортындылау





8. Бағалау(формативті,жиынтық)





9.Үйге тапсырма беру







10.Рефлекция






  1. Мұғаліммен амандасады

Оқушылар шеңберге тұрып бір-бірін таңыстырады. Мысалы; Мынау ержүрек Мадияр





Топтын атаулары: (Офорт,Ксилография,Линогравюра,Литография)









Тақырып бойынша презентацияны тамашалайды







«Графика» фильмін тамашалайды





Суреттерді көру арқылы қайсысы графика жанрына жататынын ажырату.Өтетін тақырыпты түсінеді







Әр топ өздерінің атауларына сәйкес суреттерді ватманға жабыстырып топтың алдында қорғайды. Мысалы :Офорт тобы темірге салынған графикалық суреттерді тандап жабыстырады.



Топтар мұғалімнің қойған сұрақтарына жауап береді. Суретшілер шығармаларын тамашалап өз ойларын айтады,талдайды.

Топтық жұмыстарды бағалайды(смайлик арқылы топтық жұмыстарды). Өзіндік парақша арқылы бағалау.







Тақырыпты оқып келу, қара карандашпен натюрморт салу.







  1. Стикерлерге өздерінің сабақтан әсерін жазады









дәптер





Қалам















бейнефильм





АКТ







Сурет

































спикер







Автор
Дата добавления 02.01.2016
Раздел ИЗО, МХК
Подраздел Конспекты
Просмотров179
Номер материала ДВ-302637
Получить свидетельство о публикации