Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Математика / Конспекты / Сабақтың тақырыбы: Амалдарды орындаудың ерекше жағдайлары.
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Математика

Сабақтың тақырыбы: Амалдарды орындаудың ерекше жағдайлары.

библиотека
материалов

Күні: Сыныбы: Пән атауы:

Сабақтың тақырыбы: Амалдарды орындаудың ерекше жағдайлары

Сабақтың мақсаты:

І Білімділігі: Оқушылардың білім – білік дағдыларын қалыптастыра отырып, қызықты математика әлеміне жетелеу, оқушылардың білімін шыңдау. Өткен материалдарды еске түсіріп, жалпылап, өткенді пысықтау, білімпаздыққа жетелей отырып, тың қызықты мәліметтер беру.

ІІ Дамытушылығы: Оқушылардың ынта – жігерін, алғырттылығы мен шапшаңдығын, танымдылық дағдыларын арттыра отырып, шығармашылыққа жетелеу.

ІІІ Тәрбиелігі: Оқушыларды тазалыққа, адамгершілік қасиеттерге, ұжымшылдыққа, тазалыққа, ұқыптылыққа, жауапкершілікке тәрбиелей отырып, білімпазқа жетелеу, тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: Жаңа сабақ.

Сабақтың әдіс- тәсілдері: Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, баяндау.

Көрнекілігі: Кестелер, карточкалар, плакаттар және т.б.

Пәнаралық байланыс: Математика.

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі:

1. Сәлемдесу.

2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұранын орындау.

3. Оқушыларды тексеру, сабаққа келмеу себебін анықтау. Жұмыстың жүргізілу түріне қарай топтастырып отырғызу.

4. Оқушылардың көңілін, назарын, сабаққа бейімдеу, ыңғайлау.

5. Ойға шақыру. (Психологиялық даярлық жүргізу).

ІІ. Өткен материалды еске түсіру/ Жалпылау:

1. Үй тапсырмасын сұрау, тексеру.

2. Оқушылардың өткен сабақты қаншалықты меңгергенін, түсінгенін байқау, анықтау.

3. Оқушының сөйлеу қабілетін, сөйлеу тілін сөздік қорын байқау.

4. Неге көңіл аудару қажеттілігін анықтау, ескеру. Жан-жақты тексеру.

ІІІ. Жаңа сабақ: Амалдарды орындаудың ерекше жағдайлары

1. Қолды көтермей сызып шығу керек.

hello_html_4487b85c.gifhello_html_4487b85c.gifhello_html_4487b85c.gifhello_html_4487b85c.gifhello_html_4487b85c.gif

2. Суретте берілген өзгерісті тап.

hello_html_6c084c28.gif

3. «Шатасқан жолдар» ойынын ойнау.

hello_html_5a3ef8fa.gif

4. Суретте барлығы неше шаршы бар?

ІV. Сергіту сәті:

Тербеледі ағаштар, Кіп –кішкентай ағаштар,

Алдымнан жел еседі. Үп –үлкен боп өседі.

5. Логикалық тапсырмалар

  1. Кім барлық тілде сөйлейді?

  2. Тышқан аулағышты бес әріппен қалай жазуға болады?

  3. Қандай жолмен адам еш уақытта жүрмейді?

  4. Теңізден қандай тастар табылмайды?

  5. Елекпен су әкелуге болады ма?

V. Сабақты қорытындылау:

- Бүгінгі сабақта не өтілді?

- Сабақ несімен ұнады?

VІ. Бағалау: Сабаққа белсене қатысқан оқушыларды топпен мадақтап,

жеткен жетістіктерін айта отырып білімдерін бағалау.

VІІ. Үй тапсырмасы: № 7, 8 есептерді шығару.

Автор
Дата добавления 03.05.2016
Раздел Математика
Подраздел Конспекты
Просмотров67
Номер материала ДБ-065477
Получить свидетельство о публикации

Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ
