5-сынып Әдебиет
Сабақтың тақырыбы: Ертегілер
Сабақтың мақсаты: Ертегілер туралы түсінік беру, ерекшеліктерін ажырату
Күтілетін нәтиже: Тақырып бойынша түсінеді, ерекшеліктерін ажыратады
|
Сатысы |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Қолданылған модульдер |
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
Бағалау |
|
Білім |
Топқа бөлу
Үй тапсырмасын тексеру |
Топқа бөлінеді
Құрастырып келген ертегілерін ортаға шығып оқиды |
Дарынды және талантты балаларды оқыту |
|
Бірін-бірі бағалау |
|
Түсіну |
Тақырыпты бөлімге бөліп береді |
Бөлімдерді орнында оқып шығады, жұптаса отырып бір-біріне түсіндіреді |
Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер |
Мнемоника әдісі |
|
|
Қолдану |
Тапсырманы түсіндіреді |
Оқушылар оқыған тақырыптары бойынша семантикалық карта жасайды, жұптасып жұмыс жасайды |
|
Жұптық жұмыс |
Бірін-бірі бағалау |
|
Талдау |
Тапсырманы түсіндіреді Тақырып беріледі |
Әр оқушы өз тобында постермен жұмыс «Ертегі бізге қажет пе?» |
Жас ерекшелігіне сай оқыту |
Постермен жұмыс |
Формативті |
|
Жинақтау |
Бес жолды өлеңнің жолын түсіндіру |
Ертегі сөзіне Бес жолды құрастыру |
|
Синквеин әдісі |
|
|
Бағалау
Үйге тапсырма |
|
Қалаған ертегілерін оқып келу |
|
|
Формативті
|
5-сынып Әдебиет
Сабақтың тақырыбы: Ертегілер
Сабақтың мақсаты: Ертегілер туралы түсінік беру, ерекшеліктерін ажырату
Күтілетін нәтиже: Тақырып бойынша түсінеді, ерекшеліктерін ажыратады
| Сатысы | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Қолданылған модульдер | Қолданылатын әдіс-тәсілдер | Бағалау |
| Білім | Топқа бөлу
Үй тапсырмасын тексеру | Топқа бөлінеді
Құрастырып келген ертегілерін ортаға шығып оқиды |
Дарынды және талантты балаларды оқыту |
| Бірін-бірі бағалау |
| Түсіну | Тақырыпты бөлімге бөліп береді | Бөлімдерді орнында оқып шығады, жұптаса отырып бір-біріне түсіндіреді | Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер | Мнемоника әдісі |
|
| Қолдану | Тапсырманы түсіндіреді | Оқушылар оқыған тақырыптары бойынша семантикалық карта жасайды, жұптасып жұмыс жасайды |
|
Жұптық жұмыс |
Бірін-бірі бағалау |
| Талдау | Тапсырманы түсіндіреді Тақырып беріледі | Әр оқушы өз тобында постермен жұмыс «Ертегі бізге қажет пе?» | Жас ерекшелігіне сай оқыту | Постермен жұмыс | Формативті |
| Жинақтау | Бес жолды өлеңнің жолын түсіндіру | Ертегі сөзіне Бес жолды құрастыру |
| Синквеин әдісі |
|
| Бағалау
Үйге тапсырма |
|
Қалаған ертегілерін оқып келу |
|
|
Формативті
|
Профессия: Начальник отдела (заведующий отделом) архива
Профессия: Библиотекарь
Профессия: Педагог-библиотекарь
Профессия: Специалист по микрокопированию и оцифровке документов
В каталоге 6 753 курса по разным направлениям