Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Конспекты / 2-сынып сабақ жоспарлары қмж, омж

2-сынып сабақ жоспарлары қмж, омж

  • Начальные классы

Поделитесь материалом с коллегами:

2-сынып сабақ жоспарлары қмж, омж

Қмж үлгілері



Сыныбы

2

Пәннің аты

Әдебиеттік оқу

Сабақтың атауы

Ы. Алтынсарин. Кел балалар оқылық!

Мақсаты

1.Оқушыларға Ы.Алтынсариннің өмірін үлгі ете отырып,оқудың пайдасы туралы әңгімелеу.Өлеңді түсініп оқуға,талдауға үйрету. 
2. Оқушылардың оқуға деген ниет-ынтасын дамыту.
 
3. Оқушыларды білімді болуға, ата-ананы құрметтеуге тәрбиелеу.
 

Күтілетін нәтиже

Психологиялық ахуал

Бала, бала балақан,
Кәне, қайсы алақан.
Саусақтарын әйбат,
Былай-былай ойнат.
Топ-топ басайық,
Жалаудан күн жасайық.
Жаса, жаса алтын күн
Жаса, жаса жарқын күн

Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.

Қызығушылықты ояту

Ыбырай Алтынсарин Қостанай облысының Затобол ауданында туған. Әкесі Алтынсары ерте өлген. Ыбырай атасы Балқожа бидің тәрбиесінде болған. Атасы Ыбырайды Орынборда ашылмақ орыс-қазақ мектебіне жаздырып қойыпты. 1850 жылы сол мектеп ашылғанда түскен 30 қазақ баласының бірі – Ыбырай болған.
Патша үкіметінің көздегені осындай мектептер арқылы жергілікті әкімшілік орындарға қазақтың өзінен миссионер қызметкерлер әзірлеу еді.

Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып,ерекше ынтамен кіріседі.

Мағынаны тану

Ы.Алтынсарин туралы түсінік. 
Ы.Алтынсарин 1841-1889 Қостанай облысында туған. Ол – қазақтан шыққан тұңғыш ұстаз. «Қазақ хрестоматиясы» деген оқулық жазды.
 
ә/ өлеңді мәнерлеп оқу,іштей оқу,тізбектей оқу,жеке-жеке оқу.
 
А) І-деңгей(міндетті) сұрақ-тапсырмалары:
 
1. Өлең не туралы? Неше бөлімнен тұрады?
 
2.Білім не үшін керек?
 
3.Ы.Алтынсарин оқудың пайдасы туралы не айтты?
 
Ә) ІІ деңгей(алгоритмдік) сұрақ-тапсырмалары: 
1.Өзіңнің мектепке алғаш келген кезіңді есіңе түсіріп әңгімеле.
 
2.Оқу білім туралы қандай мақал-мәтел білесің?
 
Б)ІІІ деңгей (эвристикалық) сұрақ-тапсырмалар:
 
1.Өлеңнінің әр бөлігін берілген атаулардың бірімен ата.Неге солай аталғанына мән бер. (Білім керек бәріне:ата-ана:оқудың пайдасы:сауысқанның тамағы:оқудың зияны)
 
2. Олай болса Ыбырай ата қалай оқыды деп ойлайсың

Сергіту сәті

Орнымыздан тұрайық,
Алақанды ұрайық.
Бір отырып, бір торып,
Біз бір дем алайық.


Ой толғаныс

Ыбырай атамыз қандай өсиет айтты? 
Өлеңнің бірінші шумағынан не түсіндіңдер?
 
Оқудың пайдасы жөнінде не айтты?
 

Үйге тапсырма

Мазмұндау

Күнделіктеріне жазып алады

Бағалау

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

Бағалау парақшасын толтырады.

Кері байланыс

hello_html_57593da2.jpghello_html_506cc006.jpg

Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады





















Сыныбы

2

Пәннің аты

Дүниетану

Сабақтың атауы

Адам өміріне не қажет?

Мақсаты

Сабақтың мақсаты мен міндеттері:

  • судың табиғаттағы және адам өміріндегі маңызы туралы түсінік беру.

  • Жергілікті жердің су айдындарымен таныстырып,олардың сол аймаққа пайдасын ұғындыру

  • Судың барлық ерекшеліктерін сипаттау:түсін,мөлдірлігін,иісін,тазалығын,жергілікті жерге тигізетін пайдасын(ауыз суға ,мәдени өсімдіктерді суаруға,ішуге жарай ма,жарамайтын болса,неліктен екенін анықтау)

  • Қазіргі таңда адамзат ауасын жұтып,суын ішіп отырған табиғат- ананы қорғап,аялауға үйрету.


Нақыл сөздер:

  • Сулы жер -нулы жер

  • Су -тіршіліктің ғана емес,тазалықтың,пәктіктің белгісі.

  • Су- энергияның қайнар көзі,келешектің отыны.

  • «Бір жұтым су бөліспеген адам Алла тағаланың алдында күнәһар»

Күтілетін нәтиже

Психологиялық ахуал

Психологиялық дайындық

Біз балдырған баламыз,

Құстай қанат қағамыз.

Дүниені аралап,

Оқып білім аламыз.

Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.

Қызығушылықты ояту

Психологиялық икем оқушылардың көңіл күйлерін жазу,сұрау:

ТАМАША! ЖАҚСЫ! ОРТАША!




II.Үй тапсырмасын тексеру.

Судың қасиеттерін және жай күйі туралы білімдерін жинақтау,қорытындылау.

-Судың қандай қасиеттерін білеміз?Оны дәлелдеңдер.


Мағынаны тану


-Судың қандай үш жағдайы болады?

Ол бір жағдайдан екінші жағдайға қалай көшеді?

СУДЫҢ ЖАЙ КҮЙІ:

Сұйық БУ Қатты(мұз)


III.Оқушыларды жаңа сабақтың тақырыбымен ,міндетімен таныстыру.Дәптерге күнді жазу.

Адам өміріне не қажет? Өткен тақырыптан еске түсіру.

ТАМАҚ СУ АУА

АДАМ ӨМІРІНЕ НЕ ҚАЖЕТ?

ЖАРЫҚ ЖЫЛУ


Бүгінгі сабақта біз топпен жұмыс істеп тәжірибе жасаймыз.

1 топқа тапсырма : 2-топқа тапсырма :

Суға қантты салып Суға тұз салып

қорытынды шығарыңыз қорытынды шығарыңыз

2 тапсырма

Суға ас содасын салып қорытынды шығарыңыз

3 тапсырма

Суға шай салып қорытынды жасаңыз Суға кофе салып қорытынды жасаңыз

Оқушылар қорытындыларын дәптерге жазады:

  • Суға салған нәрселер не істеді?

  • Судың түсі өзгерді ме?

  • Дәмі өзгерді ме?

Қорытынды:Су еріткіш.

4 тапсырма

Сазды суға салу Құмды суға салу

Нәтижесін дәптерге жазу:Су лайланды.Ыдыстың қабырғасынан екінші жағындағы нәрсені көре алмаймыз,себебі саз,құм суға араласқанымен суда еріген жоқ.Суда ауа еріп оған араласады.

Мұғаліммен бірге тәжірибе жасау:

Таза суды шыны бетіне тамызып,астына май шаммен қыздырамыз.Су буға айналып,ұшып кетеді,ал шыны бетінде ақшыл дақ қалады.Бұл не?

Қорытынды:Таза мөлдір судың өзінде еріген заттар бар.Әсіресе ,еріген заттар ащы суларда көп болады.

Қорытынды шығару:

Ерімейтін заттар СУ Еритін заттар

(саз,құм) су буланады (қант,тұз,сода,шай,кофе)

  • Балаларға сұрақ: бидай дәні топырақта өніп,өсу үшін оған қандай жағдай жасауымыз керек? (оқушылар жауабы).Тіршілік судан басталады.

IY.Деректер мен дәйектер:

  • Су бар жерде тіршілік бар,өмір бар,жайқалып өскен бау бақша,сынсыған орман,тоғай,бітік шыққан егін,мыңғыраған мал,алып су электр станциясыбар,сондықтан қазақ «Сулы жер нулы жер»дейді.Ну дегеніміз қалын орман.


Сергіту сәті

Орманда кірпі келеді, 
Саңырауқұлақ тереді. 
Кездесті, міне, керегі: 
Екеуі қайың астынан. 
Біреуі терек қасынан. 
Қанша олар болмақ есепте, 
Тоқылған салса себетке? 

Ой сергітеді, шашағандары басылады

Ой толғаныс

Суға байланысты ырым –тыйымдар:

  • Суға түкірме

  • Судың бетін ашық қалдырма

  • Түнде суға барма

Суға байланысты мақал-мәтелдер мен нақыл сөздер:

  • Сулы жер –нулы жер

  • Жылап жүріп арық тазаласаң,күліп жүріп су ішесің

  • Бастау суалса-бақыт суалады

  • Ағын су-өмір,тоқтау су-өлім

  • Бұлақ көрсең-көзін аш

  • Құлан- қырға,құндыз –суға

YIII.Сабақты қорытындылау

Үйге тапсырма

Мазмұндау

Күнделіктеріне жазып беремін

Бағалау

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау


Бағалау парақшасын толтырады.

Кері байланыс

hello_html_m27338236.jpg

Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады












Сабақтың тақырыбы

Табиғи материалдардың алуан түрлілігі. Табиғи материалдарды жинақтау. Құрал-саймандар, олармен жұмыс істеу қауіпсіздігі

Сабақтың жалпы мақсаты

1.) Оқушыларды қолданбалы өнер түрлерімен таныстырып сурет жасауды үйрету және олардың жеке басының қабілетіне байланысты шеберлігін арттыру.
2.) Оқушыларды қолданбалы өнер туралы білімдерін байытып, оларды еңбек сабағына қызықтырып, еңбекке
деген ынтасын арттыру және олардың ой – қиялдарын дамыту.
3.) Оқушыларды әр түрлі халық өнерін бағалауға, сыйлауға, жұмысты таза, ұқыпты істеуге тәрбиелеу.

Көрнекіліктер

Табиғаи материалдар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру


Би «Қаражорға»

Топқа бөлу

Пазл арқылы топтарға бөлу


Үй тапсырмасы

Тест сұрақтары

Қызығушылықты ояту

2. Табиғи материалдармен жұмыс істеуге қажетті құрал-жабдықтар:
Қол арамен ағаш кеседі.
Түрпімен материал бетін тегістейді.
Зімпара қағазбен материал бетін тазалайды.
Пышақпен майда материалдың ұшын шығарады.
Қарындашпен белгі салады.
3. Ағаш материалына қалай белгі саламыз.
Шеті түзу, жарылмаған ағаш таңдаймыз
Керекті ұзындық өлшеніп, тақтайдың бір шетінен бастап белгі саламыз.
Ағашты белгі салынған жерден қоларамен кесеміз.
Ағаш тайып кетпес үшін қосымша жабдық пайдаланамыз.
III. Қызығушылықты ояту
- Балалар, біз әр таңымызды көтеріңкі көңіл-күймен қарсы аламыз. Сүйікті Отанымыздың көк байрағы шұғылалы күн аясында желбірейді. Арайлап тағы бір таң атты. Айналамызға көз салаықшы.
- Қазір жылдың қай м езгілі?
Олай болса осы әсем табиғат аясында серуендеп қайтамыз деп
« Тоғай сәулеті» деп аталатын көрмеге аттанамыз.

Жаңа сабақ

Мына заттар қалай аталады?
Табиғи материалдар

Органикалық (жанатын) Бейорганикалық (жанбайтын)
Өсімдік тектес табиғи материалдар Сазбалшық, құм, бор, ермексаз, жұмыр тас, қайыршақтар т. б

Біздің республикамыздың әртүрлі аймағында сол жерге тән өсімдік тектес және бейорганикалық табиғи материал бар.
Табиғи материалдардан жасалған бұйымдардың бөлшектерін жапсыру, біріктіру үшін ермексаз, тіс тазалағыш, аылшын түйреуішін пайдаланамыз.
Табиғи материалдардан композиция құрастырамыз.
«Аққулы көлде» композициясы.
- Аққу қандай құс?

Сарамандық жұмыс
• Қатырма қағазға көк түсті қағаз жапсыру.
• Жұмыртқадан аққу бейнесін жасау
• Құстың мойнын жұмсақ темірден иіп, денесіне ермексазбен біріктіру
• Көл бетіне орналастыру
• Айналасын кептірілген өсімдіктермен әсемдеу.
Топтық тапсырма
I топ
Құмыраны әшекейлеу
ермексаз, моншақ,
жеміс сүйектері
Құстар туралы не білеміз?
II топ
Кірпі жасау
шемішке дәні, ермексаз

o Қазақстанда құстардың 480 түрі бар
o Табиғатқа сән береді
o Олар ағаштағы, жердегі зиянды жәндіктерді жейді.
o Ән салып, көңіліңді көтереді.
o Құстар жемі азайғанда жылы жаққа топталып ұшады.
o Көктемде оралады, ол жақ жылы болады, жұмыртқа шіріп кетеді.
o Бақтың сәні
o Құстарды атуға, жәбірлеуге болмайды.
Уақытың болса тыңдап ал

Ой толғаныс

Құс сұлуы.................................3-4 жасқа дейін сұр қу болып өседі»
...............................30-40 жыл өмір сүреді Қардан да аппақ, үш түс бойынан табылады.
.................................Өте тату құс
«Бесік баласы бес түлейді».......................... Көлде жүзіп келе
деген мақалға сай ол да................................жатқанда үйрек-қаз
3-4 жыл түлеп, шын....................................шетке ысырылып жолды аққуға
айналады................................................береді екен

Үйге тапсырма беру.

 Табиғаи материалдардан бұйымдар жасау

Бағалау

Сабаққа жақсы қатысқан оқушыларды бағалап, баға қою.

Кері байланыс

Оқушылар бір-біріне деген тілектерін жапырақтарға жазып, смайликке жапсырады. Плакат стикер











Сыныбы: 2

Пәннің аты

Қазақ тілі

Сабақтың атауы

Дыбыс және оның түрлері

Мақсаты

Дауысты дыбыстардың жұп-жұбымен бірнеше топқа бөлінуін көрсету. Тілдің қатысына қарай бөлінуін аңғарту;
Оқушылардың сөздік қорын дамыту. Сауатты жазу дағдыларын қалыптастыр, оқу - білімге деген ынталарын арттыру;
Бірлікке, достыққа, ұжымшылдыққа тәрбиелеу;
Сабақтың түрі Аралас сабақ
Әдіс - тәсілдер: түсіндіру, жаттығу, талдау, ойын, топтастыру
Пәнаралық байланыс: әдебиет, музыка
Көрнекіліктер: әліпби, сызба плакат, «Жасырынған әріптер», интерактивті тақта, слайдтар, бағалау парағы.

Күтілетін нәтиже

Психологиялық ахуал

Сабақтың барысы:
I Алғашқы ұйымдастыру бөлімі
1. Амандасу.
2. Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру
3. Поэзия минуты («Үш бақытым», М. Мақатаев).
М: - Үш бақыттың бірі – тіл. Олай болса, сол тілді оқып - үйрену үшін қазақ тілі сабағын
бастайық. Бәріңе сабақта сәттілік тілеймін.
М: Мұғалімнің ассистенті сайланып, «Бағалау парағын» жүргізу ескертіледі.
Сабақ топтық жұмыс түрінде ұйымдастырылады. Топ аты мен басшылары сайланады.

Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.

Қызығушылықты ояту

Тіл дыбыстары қалай жасалады?
- Тіл дыбыстары сөйлеу мүшелері арқылы жасалады.
- Сөйлеу мүшелеріне не жатады?
- Өкпе, ауыз қуысы, оның ішіндегі тіл, таңдай, ерін және мұрын қуысы.
а) Мұғалімнің жаңа материалды түсіндіруі
- Ауа өкпеден еш кедергісіз шығып, үннен ғана тұратын дыбыстар дауысты дыбыстар деп аталады.
Дауысты дыбыстар саны – 12. Олар: а, ә, о, ө, ы, і, ұ, ү, е, и, э, у
- Тілдің, жақтың, еріннің қатысына қарай дауысты дыбыстар үш топқа бөлінеді:
• жуан және жіңішке
• ашық және қысаң
• еріндік және езулік
Тілдің қатысына қарай:
жуан: а, о, ы, ұ,(у)
жіңішке: ә, ө, і, ү, е, и, э, (у)
Жақтың қатысына қарай:
ашық
қысаң
Еріннің қатысына қарай:
еріндік
Езулік

Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып,ерекше ынтамен кіріседі.

Мағынаны тану

М: Жуан дауыстылар тілдің кейін шегініп, үсті дөңестену арқылы жасалады.
Жіңішке дауыстылар тілдің ілгері сызылуы арқылы жасалады.
Мысалы: Астана – жуан буынды сөз.
Бәйтерек – жіңішке буынды сөз.
Кітап – аралас буынды сөз, себебі кірме сөз (араб сөзі).
Телефон – аралас буынды сөз, себебі кірме сөз (орыс тілінен енген сөз).
Ботагөз – аралас сөз, біріккен сөз.
Аз - кем – аралас буынды сөз, қос сөз.
У – ерекше дыбыс. Ол - бірде дауыссыз, бірде дауысты, бірде жуан, бірде жіңішке дауысты.
Мысалы: сұлу, тура (У дыбысы – жуан дыбысты дыбыс.)
куәлік, жүру (У дыбысы – жіңішке дыбысты дыбыс.)
жауын, қауын (У дыбысы – дауыссыз дыбыс.)
ә) Жаттығу жұмыстары

өркем жазу. Аа аАа Астана –асқақ қала. Айбат –ақылды бала.
а/ Оқулықпен жұмыс 1-жаттығу. Өлеңді оқушыларға іштей оқытып шығу.
Барлығына хормен оқытқызу; Қысқаша мазмұнын сұрау:
- Өлең не туралы?
- Мектепті неге анаға теңейді?
- Мектепте бала қалай өседі?
- Өз мектептерің туралы не айтасыңдар?
ә/ Өлеңнен жуан және жіңішке айтылып тұрған сөздерді табу. Жуан, жіңішке дыбыстарды атау.
б/ Тақтада жұмыс. 2-жаттығу. Әр сөзден жаңа сөз жасап тұрған дыбыстарды тауып, оларды құрастыру арқылы мақалды табу. Шыққан мақалды тақтаға жазу.
Оқу түбі - тоқу
Мақалдың мағынасын ашып, талдау;

Өзіндік жұмыс. 3-жаттығу. Өлеңді әдемілеп көшіріп жазып, бір дыбыстың өзгеруінен жасалған сөздердің астын сызу. (сор-зор, қор-бор)
4.Ой қорыту. Шығармашылық жұмыс
4-жаттығу.Суреттердегі заттардың аттарын жазып, оларға дыбыстық талдау жасау.
Ою-2буын, 2әріп, 3 дыбыс /о й+у/
Венн диаграммасы Дыбыс пен әріпті салыстыру

Сергіту сәті

I топ. Қамыс құлақ, тостаған тұяқ,
Мінсең – қанат, сүті дәрі,
Еті тамақ. (Жылқы)
II топ. Әкесі – тышқан,
Шешесі – құстан. (Жарқанат)
III топ.
Ішіне тамақ салынған,
Есігі тастай жабылған. (Тоңазытқыш)

Ой толғаныс

I тапсырма. Берілген сөзге ассоциация құру. Жіңішке буынды сөздердің астын сызу.
I топ
«Мектеп»
Мұғалім, ұстаз, білім, оқу, оқушы, класс, баға, тақта, дәптер, сөмке, т. б.
II топ
«Әдебиет»
Ақын, жазушы, өлең, әңгіме, кейіпкер, шығарма, теңеу, портрет, роман, т. б.
III топ
«Тіл»
Тіл әлемі, ауызша тіл, лексика, фонетика, тіл мәдениеті, қазақ тілі, ана тілі, т. б.

Үйге тапсырма


Ереже жаттау. Оқулықтағы жаттығуларды орындау.

Күнделіктеріне жазып алады

Бағалау

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау


Бағалау парақшасын толтырады.

Кері байланыс

hello_html_57593da2.jpghello_html_506cc006.jpg

Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады





Сыныбы

2

Пәннің аты

Математика

Сабақтың атауы

Ондықтармен және бірліктермен санау

Мақсаты

1) сандарды оқу, жазу және салыстырумен байланысты білімді тиянақтай түсу; ондықтармен және бірліктермен санау, кестелік қосу мен азайтуды және сәйкес ондықтарды қосу және азайтуды қайталау.
2) бір амалмен шығарылатын есептерді орындау дағдыларын дамыту,
3) пәнге қызығушылығын тәрбиелеу.
Көрнекілік: интертақта слайдтары, түсті жолақшалар, сызба, ауызша есептеуге арналған дидактикалық материалдар, цифрлар.
Қолданылатын технология: дамыта оқыту технологиясы.
Әдісі: ойын, топжарыс, көрнекілік, сұрақ - жауап.
Түрі: қайталау сабақ.

Күтілетін нәтиже

Психологиялық ахуал

Психологиялық бағыт беру
Біз ақылды баламыз
Айтқан тілді аламыз
Математика ілімін
Лезде қағат санамыз.

Оқушылар шеңберде жиналып, мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.

Қызығушылықты ояту

Көбейту кестесін сұрау

Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып, ерекше ынтамен кіріседі.

Мағынаны тану

1. Жасыл жолақша 10 тор, көк жолақша 20 тор. Сұрақтар арқылы талдау:
- Неше жолақша бар? - Әр жолақша неше шаршыдан құрастырылған?
- Бір жолақша бір ондықты білдіреді. -------------- 1 ондық. ═ 10
- Неше көк шаршы бар? ------------------ (20) - Бұл ондық. ═ 20
- Бір шаршы бір бірлікті білдіреді.
- Соңғы жолақшада барлығы неше жолақша құрастырылған? (10)
- Оның нешеуі жасыл түсті? Нешеуі көк түсті?
- Солай деп тақтаға жазайық: 4+6=10
(Ауызша ) «Айболаттың сұрағы»
- Қанша ондық, қанша бірлік барын айт:
15, 12, 18, 10, 13, 24.
3. Дәптермен жұмыс:
1) Көркем жазу сәті
0 0 0 0 0 0 0 0
1 1 1 1 1 1 1 1
4. №2 4бет. Тақтаға және дәптерлеріне жазу
А) Бір таңбалы сандар: 1, 2, 5, 7, 9.
Ә) Екі таңбалы сандар: 80, 60, 40, 30, 10.

Оқулықтағы таспырмаларды орындау.

Сергіту сәті

Орманда кірпі келеді, 
Саңырауқұлақ тереді. 
Кездесті, міне, керегі: 
Екеуі қайың астынан. 
Біреуі терек қасынан. 
Қанша олар болмақ есепте, 
Тоқылған салса себетке? 

Ой сергітеді,шашағандары

басылады

Ой толғаныс

Шығармашылық тапсырма:

Кроссворд шешу:
Көлденең: 1) Геометриялық фигура
Тігінен: 1) Айырманы табуға арналған амал
2) 24 - 20
3) 35 – 29

Үйге тапсырма

Есептер шығару

Күнделіктеріне жазып беремін

Бағалау

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау


Бағалау парақшасын толтырады.

Кері байланыс

hello_html_m27338236.jpg

Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады

















Әр пәннің бір жылдық сабақ жоспарлары (қмж омж) 500 теңгеден


Ол үшін халық банкінің 4402 5735 5419 3229 шотына (ЖСН 750115401055) немесе

Qiwi кошелек арқылы 8-701-859-48-75 (телефонға емес) номеріне

не Каспийбанк депозиті арқылы ЖСН 750115401055 номеріне ақша аударып 

осы номерге телефон соғып, қажетті сабағыңызды айтасыз немесе saulealt@mail.ru поштасына не ватсапқа түбіртектің сканерленген түрін салып, қажетті сабақты жазып жібересіз.

Хабар алынысымен Сіздің поштаңызға қалаған сабағыңыздың толық нұсқасы салынады.




Осы сайттан ала аласыздар!!!


ОҚУШЫ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАРЫ


2500 ТЕҢГЕДЕН



Бастауыш сыныпқа арналған ғылыми жобалар:


  1. Қарбыздың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 29 бет

  2. Қауынның адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 27 бет

  3. Дәрілік өсімдіктердің емдік қасиеттері ғылыми жоба 44 бет

  4. Жолжелкеннің емдік қасиеттері ғылыми жоба 20 бет

  5. Лимон жемісінің таңғажайып әлемі ғылыми жоба 22 бет

  6. Түймедақтың емдік қасиеттері ғылыми жоба 24 бет

  7. Бақбақтың емдік қасиеттері ғылыми жоба 22 бет

  8. Құрма - құнардың қайнар көзі ғылыми жоба 37 бет

  9. Үкі - киелі құс ғылыми жоба 13 бет

  10. Шайдың құпия сыры ғылыми жоба 23 бет

  11. Тотының тоқсан тарауы ғылыми жоба 26 бет

  12. Әсемдік пен әдеміліктің символы - тауыс құсы ғылыми жоба 18 бет

  13. Тасбақа - төзімді жануар ғылыми жоба 16 бет

  14. Судың құпия сырлары ғылыми жоба 27 бет

  15. Зәйтүн жемісі мен майының адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 24 бет

  16.  Төрт түліктің бірі - сиыр ғылыми жоба 22 бет

  17. Сахар сабынығылымижоба 23 бет

  18. Фелинотерапия және мысықтар әлемі ғылыми жоба 26 бет

  19. Қырғауыл - сезімтал құс ғылыми жоба 18 бет

  20. Кірпі, менің тікенекті досым ғылыми жоба 14 бет

  21. Қызылша және оның пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  22. Итмұрынның емдік қасиеттері ғылыми жоба 21 бет

  23. Алма жемісінің пайдасы ғылыми жоба 30 бет

  24. Қамыстың тұрмыста және шаруашылықта қолданылуы ғылыми жоба 22 бет

  25. Ішекқұрттар, олардың адам ағзасына әсері ғылыми жоба 27 бет

  26. Желден жүйрік жануар ғылыми жоба 20 бет

  27. Жыл иесі - жылан ғылыми жоба 20 бет

  28. Жұмбақтар сыры ғылымижоба 18 бет

  29. Жаңғақ жемісінің қасиеттері ғылыми жоба 22 бет

  30. Жергілікті жердегі жануарлар мен жәндіктерді емдік мақсатта қолдану ғылыми жоба 27 бет

  31. Ақсуым - арымдай, Жабағылым - жанымдай ғылыми жоба 26 бет

  32. Адыраспан - киелі көп ғылыми жоба 16 бет

  33. Кереметі көп киелі ағаш ғылыми жоба 24 бет

  34. Құлпынайдың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 32 бет

  35. Ошағанның емдік қасиеттері ғылыми жоба 20 бет

  36. Таңқурайдың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 20 бет

  37. Қарақаттың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 24 бет

  38. Мақсырдың пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  39. Күнбағыстың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 24 бет

  40. Қиярдың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 24 бет

  41. Қырыққабаттың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 30 бет

  42. Сарымсақ - сансыз ауруға ем ғылыми жоба 25 бет

  43. Пияздың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  44. Шырғанақ (облепиха) жидегінің емдік қасиеттері ғылыми жоба 27 бет

  45. Қызанақтың адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  46. Анар - жеміс-жидектердің патшасы ғылыми жоба 25 бет

  47. Жүзім - дертке шипа болатын жеміс ғылыми жоба 23 бет

  48. Шие жемісінің адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  49. Сәбіз және оның адам ағзасына пайдасы ғылыми жоба 25 бет

  50. Сан қырлы сырдың иесі, сүлікте емнің киесі ғылыми жоба 16 бет

  51. Дәруменге бай - асқабақ ғылыми жоба

  52. Киелі сандар сыры ғылыми жоба

  53. 7 санының қасиеті ғылыми жоба

  54. Мақал-мәтелдердегі киелі сандардың мәнін ашу ғылыми жоба

  55. Қазақтың байырғы өлшемдері ғылыми жоба

  56. Числа в пословицах и поговорках

Этнопедагогика (бастауыш)

  1. Қазақтың ұлттық ағаш ою-өрнегінің этномәдени қызметі ғылыми жоба 28 бет

  2. Қазақтың ұлттық киім үлгілері ғылыми жоба 25 бет

  3. Зергерлік әшекей бұйымдар жиынтығы ғылыми жоба 20 бет

  4. Ата салтым - асыл қазынам (ерулік туралы) ғылыми жоба 17 бет

  5. Ақ тілеудің белгісі - бата ғылыми жоба 16 бет


Сабақ жоспарлары

Көркем жазу сабақ жоспарлары 34 сағат 1-4 сыныптар 2500

Бейнелеу өнері 1, 5, 6 сыныптар толық сабақ жоспарлары500


Қазақ тілі мен әдебиеті бойынша ғылыми жобалар тізімі


  1. Ә.ҚОҢЫРАТБАЕВТЫҢ ТОТЫНАМА ЕРТЕГІЛЕРІНІҢ ШЫҒУ ТАРИХЫ

  2. ОРАЗБЕК СӘРСЕНБАЙ КӨРКЕМСӨЗ ШЕБЕРІ

  3. Қ.ӘБДІҚАДЫРОВТЫҢ МЫҢ БІР ТҮН ЕРТЕГІСІ

  4. МАҚАЛ-МӘТЕЛДЕРДЕГІ КИЕЛІ САНДАРДЫҢ МӘНІН АШУ

  5. М.МАҚАТАЕВ ШЫҒАРМАЛАРЫНДАҒЫ ҰЛТТЫҚ РУХ

  6. Қ ӘБДІҚАДЫРОВ ШЫҒАРМАЛАРЫНЫҢ КӨРКЕМДІК ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ

  7. ҒАНИТӘРБИЕСІНДЕӨСКЕНҒҰЛАМА

  8. АЛАШТЫҢАРЫСЫ, ЖАСТАРДЫҢКӨСЕМІ

  9. ЖАЛЫНДАПӨТКЕНЖАСҒҰМЫР (ҒАНИМҰРАТБАЕВТУРАЛЫ)

  10. СЫР СҮЛЕЙІ - БҰДАБАЙ

  11. АЛМА ҚЫРАУБАЕВА - ӘДЕБИЕТТАНУШЫ ҒАЛЫМ, КЕМЕҢГЕР ҰСТАЗ

  12. Өшпес ән мен тозбас жырдың дүлдүлі(Нартай Бекежанов туралы)

  13. О.Сәрсенбайдың «Бақыт құсы» повесіндегі диалект сөздер

  14. Қорқыт туралы аңыз бен ақиқат

  15. Абай – дана, Абай – дара қазақта

  16. Қазақ сатирасының бала тәрбиесіне әсері (О.Әубәкіровтың сықақ өлеңдері бойынша)

  17. Халқына пана болған – Бала би

18 Ұлытаудың ұланы – Жүрсін Ерман

19 Халық даналығына баулудағы мақал – мәтелдердің тәрбиелік мәні

20. Дала академигі Ы.Жақаевтың көркем әдебиеттегі бейнесі


Қазақстан тарихы бойынша

  1. Өзгент қаласы және оның Сыр өңірі тарихындағы маңызы ҒЫЛЫМИ ЖОБА

  2. Қазақ хандығының құрылуы және нығаюы ҒЫЛЫМИ ЖОБА

  3. Түркі жұртының мұраты – Мәңгілік Ел

  4. Ұлы Жібек жолының Сыр бойындағы тармақтары

  5. Шиелі халқының тарихы және әлеуметік жағдайлары

  6. Ыбырай Жақаевтың ерен еңбек жеңістері – патриотизм үлгісі

  7. Еңбегімен ел таныған тау тұлға (Ы.Жақаев туралы)

  8. Ақ күріштің атасы – Ыбырай Жақаев


Физика бойынша

Уран өндірісінің жергілікті халықтың әлеуметтік жағдайына ықпалы! ҒЫЛЫМИ ЖОБА

Атом өнеркәсібінің элитасы ҒЫЛЫМИ ЖОБА

Информатика бойынша

  1. ХХІ ғасыр ғылыми техникасы - ұялы телефон. ҒЫЛЫМИ ЖОБА

  2. Wi-Fi-дың пайдасы мен зияны ғылыми жоба 24 бет

Химия бойынша

Жасыл өндіріске – жасыл химия арқылы ҒЫЛЫМИ ЖОБА

Биология бойынша

Спирттің бидай өсімдігіне мутагендік әсері ҒЫЛЫМИ ЖОБА

Ағылшын тілі бойынша

Ағылшын және қазақ мақал-мәтелдерінің ұқсастықтары мен ерекшеліктері ғылыми жоба

Математика бойынша

Қазақтың байырғы өлшемдері ғылыми жоба

Симметрия – ғажайып әлем

Математика және табиғат


Ғылыми жобалар жалпы қойылатын талапқа сай дайындалған.

Уорд нұсқасы, аңдатпалар, пікірлері, күнделігі және көрнекі жасалынған тұсаукесері (презентация) ғылыми жобаның құрылымы жүйеленген толық нұсқасымен.

Ғылыми жобаның толық нұсқасын Алтынбекова Сауле Алтынбекқызы сайты арқылы ала аласыз!

Осы сайттан басқа да сан алуан тақырыптағы қызықты ғылыми жобаларды, диплом жұмыстары мен сабақ жоспарларын кезіктіреcіз!


Байланыс телефоны (ватсап) : 8-701-859-48-75 Сауле










Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:

Автор
Дата добавления 30.09.2016
Раздел Начальные классы
Подраздел Конспекты
Просмотров263
Номер материала ДБ-225230
Получить свидетельство о публикации

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх