Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Другое / Другие методич. материалы / "Түбі адам болатын бала" ашық сабақ, 6 "А" сынып
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Другое

"Түбі адам болатын бала" ашық сабақ, 6 "А" сынып

библиотека
материалов

hello_html_m4948fb7a.gifhello_html_m1b2a5fed.gifhello_html_m73e14058.gifhello_html_65c8ca0b.gifhello_html_m717bd06e.gifhello_html_m8c25e6b.gifhello_html_24666f52.gifПән: қазақ әдебиеті

Сынып: 6 «А»

Тақырып: Түбі адам болатын бала (Қожа бейнесі)

Мұғалімі: Бұлақбаева Айнұр Маратқызы

Күні: 28.11.2015

Сабақтың мақсаты: Оқушылар Қожа бейнесін таниды

Сабақтың міндеттері:

А) білімділік: Оқушыларды мәтін арқылы Қожа бейнесін тануы

Ә) тәрбиелік: Оқушыларды қамқор болуға, мейірімділікке, арманшыл болуға

тәрбиелеу

Б) дамытушылық: Оқушылардың ой-өрісін кеңейте отырып, логикалық

ойлауын дамыту

Сабақтың барысы:

  1. Топқа бөлу. «арманшыл, қиялшыл, қамқор, еркін, әзілқой» сөздері арқылы топқа бөлу.

  2. Ой қозғау. Оқушыларға «Менің атым Қожа» фильмінен үзінді көрсету арқылы бүгінгі сабақтың тақырыбы мен мазмұнын ашу.

  3. Топқа бөлінгеннен кейін әр топтан 1 спикер дайындап, оған бағалау парағын беру

  4. Үйге берілген тапсырманы сұрау. (Сюжеттік жоспар құру).

  5. Әр топқа тарауларды бөліп беру. Тараулар бойынша Қожа бейнесін ашу

1-топқа тапсырма

  1. Қожаны қандай оқиғадан көреміз? /1-2 тарау бойынша/

Қысқаша әңгімелеу

2-топқа тапсырма

  1. Осы тараудан Қандай Қожаны байқадың? Яғни осы тараудағы Қожа бейнесі. Сендерде осындай оқиғалар болды ма?

3-топқа тапсырма

  1. Осы тарайлардан Қожаны қайдан көрдік? Қожа бейнесі тағы қандай қырынан танылды?

4-топқа тапсырма

  1. Бұл бөлімнен нені байқадық?

Қожаның уәде беруі. Уәде деген сөз Қожа үшін қаншалықты маңызды?

5-топқа тапсырма

  1. Соңғы бөлімнен Қандай Қожаны байқадық?

Осы бөлімнен Қожаның бойындағы қандай қасиетін бағаладың?

5 топ Қожа бейнесін аша отырып, Қожаға кластер жасау





ҚОЖА










Сабақты бекіту


Топтық жұмыс

  1. Әр топқа тапсырма

1-топ: Әңгімеден бүкіл Қожаның жаман қасиетін табу

2-топ: Қалай ойлайсың, Қожаның сүйікті, сүйкімді болуына не себеп?

3-топ: Кино жанры мен әдеби жанрды салыстырыңыз

4-топ: РАФТ. Қожаға хат.

5-топ: Қалай ойлайсың, оның арманшыл, қиялшыл болуына не себеп?

Бағалау. Кері байланыс. Оқушыларға сабақ ұнаса, қызыл түспен, онша ұнамаса, көк түспен белгілеу. /Қыран құстың бейнесін шығару./

Қорытынды

Оқушыларды бағалау

Үй тапсырмасын беру. Үйге: «Самға қиял...» атты тақырыпта өз арман-қиялдарыңды жинақтап, шағын эссе жазып келу. ІІ тоқсанның демалысында «Менің атым Қожа» повесін толық оқу.

















Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ

Автор
Дата добавления 29.12.2015
Раздел Другое
Подраздел Другие методич. материалы
Просмотров378
Номер материала ДВ-296482
Получить свидетельство о публикации