Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Конспекты / Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

Төрт түліктің кеңесі, әдебиеттік оқу 2 сынып ҚМЖ

  • Начальные классы

Поделитесь материалом с коллегами:

hello_html_2fd8c6da.gifБуркитбаева Балгайша Сайпеновнаhello_html_57d6b0f8.png

Бастауыш сынып мұғалімі

С.Торайғыров атындағы №22 гимназия мектебі



Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Әдебиеттік оқу 2 сынып

Күні: 22.10.13

Тақырыбы: Төрт түліктің кеңесі

Мақсаты: Төрт түлік туралы оқып талдау, диологтық әдіс арқылы өздіктерімен игеру.

Әдіс- тәсілдер: Топтастыру, диологтық оқыту әдісі, ойлап, жұптап.

Моделдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану, талантты және дарынды балаларды оқыту, оқытуды басқару және көшбасшылық.

Негізгі деректер: АКТ, постер, маркер, желім, оқулық.



Сабақтың барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

  1. Білім






  1. Түсіну






  1. Қолдану.



  1. Анализ.














5.Синтез.





6.Бағалау.

Ұйымдастыру кезеңі

Бағалау

Психологиялық жағдаят «туж»

Тренинг «Жемістер» ойыны

Үй тапсырмасын тексеру жұппен

Түсінудің пайдасы «СТО» топтастыру

«Айна» ойыны


Төрт түлік

Оқулықпен жұмыс

1.Өздері оқу

2.Жұппен оқу

3.Рөлге бөлу

С. Рөлмен бөліп оқиды, сөздік жұмысын жүргізеді, сөз тіркестерін табады, кестені толтырады.

В. Топтық. Өлең мазмұны бойынша диолог құрады.

1) Дебат әңгіме иә, жоқ

2) Постерді қорғайды «төрт түліктің пайдасы»

А. Зерттеушілік диалог постерді қорғайды, топпен жұмыс, топ жұмыстарына баға береді.


«Мен не үйрендім», «маған сабақ ұнады», «түсінбедім» шығу парағын жасау.


Қорытынды бағасын смайлик арқылы шығарту.

http://lifehacker.ru/wp-content/uploads/2012/12/sad-smiley-face.jpg

http://forexsystems.ru/customavatars/avatar44941_1.gifhttp://karpatskijobjektiv.com/wp-content/uploads/2015/01/5151da9697562.png

1)Жемістер ойынын пайдалану 2,3,4,5, 6-ға бөлінеді.

Салат 6 бала топ құрады.


2)Жұппен айтады.Жұп арқылы оқушылар бағаланады


түйе

http://i946.photobucket.com/albums/ad306/michman_zavalin/verblud1.jpg



Өлеңді оқиды.

Жұппен оқу

Рөлге бөлуhttp://cs317819.vk.me/v317819232/6045/TJamlg_wKgg.jpg

С. Рөлмен бөліп оқиды, сөздік жұмысын жүргізеді, сөз тіркестерін табады, кестені толтырады.

В. Топтық. Өлең мазмұны бойынша диолог құрады.

1) Дебат әңгіме иә, жоқ

2) Постерді қорғайды «төрт түліктің пайдасы»

А. Зерттеушілік диалог постерді қорғайды, топпен жұмыс.


Сабақта не үйренгендерін, не ұнады және түсінбегендерін оқушылар жазады.


Әр оқушы өзін-өзі бағалайды. Қорытынды бағасын шығарады



Автор
Дата добавления 02.10.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Конспекты
Просмотров581
Номер материала ДВ-025171
Получить свидетельство о публикации