Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Иностранные языки / Рабочие программы / Төрт түлік малға байланысты туған жырлар қазақ әдебиеті 9 сынып

Төрт түлік малға байланысты туған жырлар қазақ әдебиеті 9 сынып


До 7 декабря продлён приём заявок на
Международный конкурс "Мириады открытий"
(конкурс сразу по 24 предметам за один оргвзнос)

  • Иностранные языки

Поделитесь материалом с коллегами:

Қысқа мерзімдік жоспар

Сабақтың тақырыбы: Төрт түлік малға байланысты туған жырлар

Сабақтың мақсаты: Төрт түлік малға байланысты туған жырлар туралы түсінік бере отырып,оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру;

Сабақтың нәтижесі: оқушылардың білімін бақылау арқылы мәнерлеп оқуға дағдыландыланады;

Сабақтың түйінді идеялары: Төрт түлік малға байланысты туған жырлардың қадір-қасиетін ұғындыру 

Сабақтың әдіс-тәсілдері: Жаңа әдістер: сұрақ- жауап, диалог. АКТ, СТО , Бағалау, Жеке, жұптық, топтық жұмыс 

Сыныбы: 9

Уақыты

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау

Қолданылатын ресурстар


8 минут

Кіріспе

Бүгінгі сабағымызды көркем ойлау мен көркем сөздің озық ойлы үлгісі ретінде қалыптасқан төрт түлік малдың қадір-қасиетіне арнаймыз. Сынып 4 топқа бөлініп, «Күн көзіндей ...» ойынына қатысады.

І топ – «Қамбар ата» тобы

ІІ топ – «Зеңгі баба» тобы

ІІІ топ – «Ойсыл қара» тобы

ІІ топ – «Шопан ата» тобы

Сабаққа бейімделеді.

Үйтапсырмасы.



Топқа бөлінеді


Үй тапсырмасы.


Бағалау парақшалары









10 минут

Таныстырылым

ІІ. «Күн көзіндей» ойыны

І гейм.Әр топқа 10 сұрақтан беріледі.Көп сұраққа жауап берген топ ұтады.

І топ – «Қамбар ата» тобы

ІІ топ – «Зеңгі баба» тобы

ІІІ топ – «Ойсыл қара» тобы

ІІ топ – «Шопан ата» тобы


Топтық жұмыс.

Сұрақ-жауап


Сұрақ-жауап.


Топ аттары жазылған түрлі-түсті қағаздар


15 минут


Негізгі бөлім


ІІ гейм. «Төрт түліктің қасиеті»

Әр топ өз тобының атын қорғайды


Топппен жұмыс.

«Төрт түліктің қасиеті» Бұл жетонды алған оқушыға сыйлық беріледі/




Топтық жұмыс. Жаттығу жұмысы.


Қазақ әдебиеті оқулығы


12 минут

Қорытынды

Ұпай сандарын есептеп, жеңімпаз топты анықтау.

Топпен жұмыс жасайды, қорғайды.


Топтық жұмыс. Шығармашылық жұмыс.

Өзаралау бірін- бірі бағалау.

Рефлексия


Плакат, маркер.



Стикерлер


Мұғалім: ____ Жабагиева Е.А.




57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)
