Сабақ: Менің отбасым -2
|
Мектеп:
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні
|
Сынып:
|
Қатысқандар:
|
Қатыспақандар:
|
Оқу мақсаттары:
|
1.2.1.1. танысу, өзі
туралы айту, затты сипаттау үшін таныс сөз және сөз тіркестерін қолдану
1.5.1.2. сөйлеу барысында
көптік\тәуелдік\жіктік\септік жалғауларын мұғалімнің көмегі\үлгісі бойынша
қолдану
1.2.2.1. сурет бойынша
2-3 сөйлем құрастыру
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушы орындай
алады
-сөздермен танысады;
-күнделікті өмірде
қолданатын сөздерді біледі.
Оқушылардың көпшілігі
орындай алады
-өзі туралы айтады, .
-таныс сөз, сөз
тіркестерін, тәуелдік жалғауын қолданады
Кейбір оқушылар орындай
алады
-кей оқушылар өздігінен
сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастырады
|
Тілдік мақсат:
|
Оқушылар істей алады: топтық,жұптық жұмыс
Пәнге қатысты сөздік қор
мен термин сөздер:
Көзі қара, шашы қоңыр,
әдемі, ақылды.
Талқылауға арналған
сұрақтар:
Мынау кім? –Ол менің
анам.
Ол қандай? Оның көзі
қара, шашы қоңыр. Ол әдемі.
|
Алдағы оқу
|
Отбасына байланысты
сөздерді қайталау
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар
|
Ресурстар
|
Басы
|
1. Ұйымдастыру кезеңі
Амандасу,түгендеу,
кезекшімен сұхбат.т.б.
2. Сергіту сәті жұпта
бір-бірімен билеу
3.
|
Суреттер, жана сөздер
|
Ортасы
|
Әнді тыңдау
Мұғалімнің көмегімен
әндегі отбасы мүшелерін табу.
Сын есімдерді пайдаланып,
берілген үлгі бойынша 2-3 сөйлем құрастыру(қоңыр,қара, көк, әдемі, жақсы)
Сызба беріледі.
Дискриптор:
- әнді тыңдайды
-отбасы мүшелерінің
суреттеріне дайын клишэлерді сәйкестендіреді.
|
«Ақ мамам» әні.
Сөзі: Ф.Оңғарсынова
Әні: А. Асанов
Презинтация
|
Соңы
|
«Әріптестер»
(флипчарттағы портреттерді бояу, айту)
Бағалау
Кері байланыс
|
Суреттер
Жапондық бағалау
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау-оқушыға мейлінше
қолдау көрсетуді қалай жоспарлаймыз?
|
Бағалау-оқушы білімін
тексеруді қалай жоспарлаймыз?
|
Пәнаралық
байланыс-денсаулық, жіне қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс
|
Рефлексия
|
Сабақтың мақсаты, міндеті
орындалды ма?
Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ
қалай өтті?Қандай деңгейде? Жоспарланған саралау іске асты ма?Тапсырмалар
сәйкес болды ма? Уақытты қалай пайдаландым?
|
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен 2 нәрсе
(оқыту мен оқуға қатысты)
1.
2.
Қандай екі нәрсе немесе
тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді
1.
2.
Сабақтың барысында барлық
сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін
қандай ақпарат білдім
1.
2.
|
|
|
|
|
|
|
|