Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Урок "I can see"
Обращаем Ваше внимание, что в соответствии с Федеральным законом N 273-ФЗ «Об образовании в Российской Федерации» в организациях, осуществляющих образовательную деятельность, организовывается обучение и воспитание обучающихся с ОВЗ как совместно с другими обучающимися, так и в отдельных классах или группах.

Педагогическая деятельность в соответствии с новым ФГОС требует от учителя наличия системы специальных знаний в области анатомии, физиологии, специальной психологии, дефектологии и социальной работы.

Только сейчас Вы можете пройти дистанционное обучение прямо на сайте "Инфоурок" со скидкой 40% по курсу повышения квалификации "Организация работы с обучающимися с ограниченными возможностями здоровья (ОВЗ)" (72 часа). По окончании курса Вы получите печатное удостоверение о повышении квалификации установленного образца (доставка удостоверения бесплатна).

Автор курса: Логинова Наталья Геннадьевна, кандидат педагогических наук, учитель высшей категории. Начало обучения новой группы: 27 сентября.

Подать заявку на этот курс    Смотреть список всех 216 курсов со скидкой 40%

Урок "I can see"

библиотека
материалов

Пән

Ағылшын тілі

сынып

1

Мерзім


Сабақтың тақырыбы

Мен көре аламын

Негізгі мақсат

Оқушылардың тіл байлығын арттыру. Топ алдында еркін сөйлеуге, дауыс ырғағын дұрыс сақтауға, олардың пәнге деген қызығушылығын, белсенділігін арттыру

Сабақтың мақсаты

Тыңдай білу дағдысын жетілдіру.Сандармен таныстыру.

Сілтеме

Атамұра оқулық; компьютер, проектор, түрлі-түсті маркер, үлестірмелі қағаздар, А4 форматтағы ақ қағаздар, стикерлер.

Күтілетін нәтиже

Топтық жұмыс арқылы білім алмасып, оқушылар бір-бірінен үлгі алады, өз бетінше ізденіп, жоба қорғауға үйренеді, сөздерді оқуға талпынады.

Ынтымақтастық атмосфераны ұйымдастыру

Бір бірлеріне тілек тілейді.

Тапсырмалар

Блум токсономиясы

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс - әрекеті

Қолданылған модулдер

Білу

Good morning children!

Sit down.

Good morning teacher!

Бір бірлеріне тілек тілейді

«Шаттық шеңбер»

Оқушыларды топқа бөлу

(фигура арқылы)







Warm up.

Өткенге шолу







Big Little сұрақ қою арқылы

hello_html_62664d7.pngIs it little apple ?

hello_html_15a8464c.pngIs it big kite?

Оқушылар топқа бөлінеді

1 топ: star

2 топ: circle

Топбасшы сайлау



Оқушылар өлен айтады?(Dady finger)











Уеs



No











Топтық жұмыс

АКТ ны пайдалану,




hello_html_m400d5b50.pngIs it big kite?



hello_html_m5a867375.pngIs it big horse?

hello_html_3ebf33ef.pngIs it little key?

hello_html_mdf07e20.pngIs it little jug?





Yes









Yes





Yes







No


Түсіну

Жаңа сабақ

Ll әріпімен таныстыру.

New words:

http://stm.india.com/marathi/sites/default/files/styles/zm_700x400/public/2015/04/06/135369-alemon.jpg?itok=nHzfuiX6

Lemon

http://www.iwallscreen.com/newres/1920x1080-beautiful-wallpaper-of-big-lion-hd-animals-wallpapers.jpg

Lion

http://ilgiliforum.com/resim/2014/03/03/99643_yaprak_nediryaprak_ne_ise_yarar.jpg

Leaf



hello_html_42202bf7.gif

Look



CD диск №49 тыңдау , қайталау.

Дәптермен жұмыс

Ll әріпін жазу



Видео қосып тыңдату №51

  • Балалар біз мына видеодан не көрдік?

  • Иә балалар біз бұл видеодан сандарды көрдік.

  • Бүгін біз он бір мен он екі деген санды өтеміз.

  • Балалар біз 10 ға дейін санау білемізғой?

  • Қане санап көрейік.

  • Дұрыс балалар!

11- eleven

12- twelve

Тыңдайды, қайталайды.







































Тыңдайды, қайталайды





Жазады

Сандарды көрдік.



















One, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.

Топтық жұмыс, диалог, Сыни тұрғыдан ойлау, АКТ ны пайдалану,































СД диск

Пайдалану







Сын тұрғысынан ойлау технологиясы

Қолдану

How many? сұрағын қою арқылы кітаппен жұмыс жасау

Eleven circles

Twelve triangle

Eleven squares

Twelve star


Сергіту сәті

Видео қосып іс қимылдарды көрсету



Талдау


Әр топқа тапсырмаларды орындатуӘр топқа фигуралар берілген суреттерді беріп санату.

How many…can you see?

I can see___ stars.

I can see___ circles.

I can see___ squares.

I can see___ triangles.


«постер» толтырып қорғау

Топта өзіндік білім алу

Жинақтау

Қорытындылау

Ойын “өткенге шолу ”

Тедті мысал ретінде келтіріп сұрақтарға жауап іздейміз. Әр топтан оқушылар шығып сұраққа жауап береді.

Жұмыртқа – egg

Алма – apple

Үйрек – duck

Шаян – crab

Үй – home

Банан –banana

Ту – flag

Ешкі – goat

Құмыра – jug

Батпырауық – kite


Оқушылар сұрақтарға жауап береді.Тақтаға жазады.





Ee

Aa

Dd

Cc

Hh

Bb

Ff

Gg

Jj

Kk

Сұрақ – жауап әдісі

Бағалау

Критерийлері арқылы бағалау

Кері байланыс Бүгінгі сабақ несімен ерекшеленді?

Не білдім? Не ұнады?Сабақтан алған әсерім


Өзін өзі бағалау және өзгені бағалау








Формативті және суммативті бағалау



Рефлексия

































Ашық сабақтың есебі

Ағылшын пән бірлестігінің 10 күндігіне орай "Мен көре аламын" атты тақырыпта ашық сабақ өткіздім. Ашық сабақта оқушылар Ll әріпімен танысып және 11 12 деген сандардың ағылшыншасын үйренді. Жоспарды блум таксаномиясына салып құрдым. Жаңа сабақты игерту барысында түрлі әдістерді қолдану арқылы терең ойлануға мүмкіндік жасадым. Сабақты бастамас бұрын шаттық шеңберін құрып бір бірлеріне тілек тіледі.Сабағымның басында оқушыларды топқа бөліп алдым. Балаларға фигураларды таңдау арқылы 2 топқа бөлінді. Топтың аттары фигураға байланысты болды 1 топ: star, 2 топ: circle.Топқа бөліп алған соң оқушылар өздерінің жаттаған өлеңдерін айтты. Өткенді қайталау кезінде түрлі сұрақтар қойып , диологты пайдаландым.Жаңа сабақта слайд арқылы көрсетіп тақтамен жұмыс жасадым.Оқушылардың қызығушылығын ояту мақсатында Тед ойыншығын мысал ретінде алып өткіздім Сонымен қатар өткен сабақпен жаңа сабақты байланыстыру кезінде түрлі сұрақтар қойып, диалогты қолдандым. Осы сабақтағы барлық тапсырманы балалардың жас ерекшелігін ескере отырып, құрастырдым. Осы сабақтарды даярлау барысында сандық технологияның және АКТ- ның үлесі зор болды. Интербелсенді тақтадағы бейне сюжетті көріп, тыңдау арқылы есте сақтау ұзақ болатынын білді. Мұндағы АКТ-ның сиқырлы күші балалардың қызығушылығының және танымдық қабілеттерінің артуына түрткі болғанын байқадым. Балалардың сыни тұрғыдан ойлауын дамыту барысында суреттермен жұмыс жасаттым.C:\Users\Али\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG-20160118-WA0010.jpg C:\Users\Али\Desktop\20160116_100715.jpg

Осы тапсырманы орындау барысында балалардың топпен жұмыс жасау арқылы ынтымақтастық атмосферасын құрғандығы және оның оң ықпалын тигізгенін байқадым. Бұл тапсырманы орындау барысында ерекше көзге түскен Дәулет,Нурасыл,Ақниет, Гулжайна ,Салтанат, Кәусар атты оқушылар болды. Бұл балалар сабақ барысында өздерінің шапшаң, ынталы, епті, ұқыпты екендерін, тіпті кейбір бұрын соңды көп сабаққа қатыса қоймайтын оқушыларда өз ойын айтуға барынша тырысып, бойындағы кейбір сыныптастарына өзінің беймәлім тұстарын көрсете білді. Осы сабақтағы барлық тапсырманы балалардың жас ерекшелігін ескере отырып, құрастырдым. Сабақтар барысында оқушылар бойынан пәнге деген қызығушылығын байқадым.Ал, бұл топтық жұмыста барлық бала өздерінің дарынды екенін, соның ішінде Нұрия,Аяулым,Ақниет,Амрхан ерекше көзге түсіп, алғырлықтарымен өздерін көрсете білді

C:\Users\Али\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG-20160118-WA0012.jpgC:\Users\Али\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\20160116_100953.jpg
