Сабақтың тақырыбы:
|
Мен
нені үйрендім?
|
3 сынып
|
Сабаққа
қатысқан оқушылардың саны:
|
Сабаққа
қатыспаған оқушылардың саны:
|
Сабақтың
мақсаты:
|
Әртүрлі тапсырмалар арқылы модуль бойынша алған білімдерін
бекіту.
|
Табыс критерийлері:
|
Барлық оқушылар: сөйлем
құра алады,сұрақтарға жауап береді,ауа райы тақырыбына байланысты сөздерді
айта алады.
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:тақырып
аясында қарапайым тілдік қарым-қатынас құра алады.
|
|
Кейбір оқушылар:тақырыпқа
қатысты өз ойын жеткізе алады, алған білімді өмірлік жағдаяттарда еркін
қолдана алады.
|
Оқыту әдістері:
|
Көрнекілік,
сұрақ-жауап, диалог, топтық жұмыс, «Ыстық алақан»
тренингі,жұптық жұмыс, сергіту жаттығуы.
|
Дереккөздері:
|
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар, сөздік.
|
Сабақ
барысындағы мұғалім мен оқушының іс-әрекеті:
|
Тапсырма
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Ресурстар
|
Оқушыларға
Психологиялық
ахуал туғызу.
«Ыстық алақан» тренингін өткізу
|
Мұғалім сыныппен сәлемдеседі, оқушыларды түгендейді. Мұғалім оқушыларға
бір-біріне тілек айтқызады.
|
Оқушылар қол ұстасып, бір-біріне жақсы тілектер айтады:
«Бүгін мен саған сәттілік тілеймін,бес ал,жақсы жауап бер».
|
Мультемедиа
тақта, 1-слайд
|
Өткен
сабақты
тексеру.
«Сократ шеңбері» әдісті қолдану
|
Өткен сабақтың тапсырмасын тексереді.Кемшіліктерді анықтайды,
түзетеді,
бағалайды.
|
Тапсырманы
айтады, тақырып бойынша сұрақтарға жауап бе- реді.
|
2-слайд
|
І.
Қызығушылықты ояту.
Топқа бөлу.
|
Пазлдарды
береді.
|
Оқушылар пазлдарды жинап, суреттер арқылы топтарға бөлінеді.
|
Пазлдар,суреттер
|
ІІ. Мағынаны тану
|
Оқулықтағы
тапсырмалармен жұмыс.
А)Тілдесім.1-тапсырманы орындатады.
|
Тілдесім.
«Жұптас-ойлан-бөліс» стратегия
бойынша мәтінді оқиды,мағынасын көршіге түсіндіреді.
|
Түсті
кәртішкелер
|
Ә) Айтылым. 2-тапсырманы орындатады.
|
Айтылым. Үлгі бойынша жасырын сөздерді тауып айтады.
|
3-слайд
|
Б) Жазылым. Дұрыс, сауатты жазу үшін 3-тап- сырманы
орындатады.
|
Жазылым.
Мәтіндегі тәуелдік жалғауы бар сөздерді жазады.
|
|
Сергіту
сәтін өткізеді.
|
Сергіту
жаттығуын жасайды
|
4-слайд
|
ІІІ.Ойтолғаныс
|
Топтық
жұмыс.
«Хикая картасын» әдісті пайдаланады.
|
Мәтін бойынша хикая картасын жасайды.
|
А3
плакат, қарындаштар
|
IV.Бекіту
|
Постерді
тыңдайды.
Қателерін
түзетеді.
|
Тілдесім. Айтылым. Постерді қорғайды.
|
5-слайд
|
V. Рефлексия
|
1.Оқушыларға
Стикерлерді
таратады.
2.Формативті
бағалайды.
3.Үй
жұмысын береді.
|
Стикерлерді толтырады.
Үй жұмысын жазады.
|
Түсті
стикерлер
|
|
|
|
|
|
|