Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Математика / Другие методич. материалы / Урок на тему "Квадрат теңдеуді қайталау"

Урок на тему "Квадрат теңдеуді қайталау"

  • Математика

Поделитесь материалом с коллегами:

hello_html_m12751725.gifhello_html_m6b584317.gifҚысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Мукашева Ш.С. Күні: 05.05.2015

Пәні

Алгебра

Класы

8 «А»

Тақырыбы

Квадрат теңдеуді қайталау

Мақсаты

Квадрат теңдеу тақырыбын қайталай отырып оқушылардың білімін жүйелеу, жинақтау

Күтілетін нәтиже

Оқушылар квадрат теңдеуді шеше біледі, өз бетімен орындай алады. Өз бетімен, топпен жұмыс істеуді меңгере алады. Бірін-бірі бағалай отырып, өзара ынтымақтастық қарым-қатынас орната алады.

Түйінді идеясы

Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін математика, сондықтан оны оқу керек. (М.В.Ломоносов)

Әдіс-тәсілдер

Диалог, СТО ,Бағалау, АКТ пайдалану, Көшбасшылық, Жас ерекшелігіне сәйкес оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту.

Сабақ кезеңдері

Сабақтың барысындағы іс - әрекет

Ресурстар

Стратегиялар

Оқушылардың іс-әрекеті, талқылау

Ұйымдастыру кезеңі

(1 минут)


(3 минут)

Топқа бөлу

Квадрат теңдеу және оның түрлерімен топқа бөлемін.

«Квадрат», «Толымды», «Толымсыз», «Келтірілген», «Келтірілмеген».



Психологиялық ахуал.

  1. Екі қолымызға екі қаламды алып, бес рет сол қолымызбен ,бес рет оң қолымызбен бірге салуымыз керек;

  2. Оң қолымызбен,сол қолымызды бірге қолданамыз,оң қолымызбен басымызды,сол қолымызбен ішімізді сипаймыз.

Оқулық «Алгебра»

Қызығушылықты ояту

(5минут)




Ой қозғау







Логикалық тапсырма.

  1. Бір шоколадты 100 теңгеге сатып аламыз. 1, 5 шоколадты неше теңгеге сатып алуға болады. (200)

  2. Күлше қызға өгей шешесі «45 бұршақты үш ыдысқа бөліп, екеуіне бірдей, үшіншісіне 2 есе аз сал» деп тапсырма берді. Күлшеқызға бұршақтарды дұрыс бөлуге көмектесіңдер. (9+18+18)

Бөлінген топтарына байланысты сұрақтар қоямын

Интербелсенді тақта


Мағынаны тану

(20 минут)


  1. hello_html_m1450affa.gifЖ: hello_html_m54924102.gif

  2. hello_html_m288115e5.gifЖ: -8; 5

  3. hello_html_m69f6cb3f.gifЖ: -1; -1,2

Дидактикалық материалдар

Ой-толғаныс

(8 минут)


Кітаппен жұмыс № 844 (4)

hello_html_m48332995.gif

ММЖ: hello_html_5e99d7c8.gif

hello_html_2ce6014.gif

hello_html_m2d5d4f46.gif

hello_html_77c4aac.gif

hello_html_645cf4a0.gif

hello_html_m3fdf96f6.gif

hello_html_fe89522.gif

hello_html_58eaf1d6.gifЖ: 0

Оқулық «Алгебра»

Интербелсенді тақта


(5 минут)

«Бес түйін сөз, бір ой»

Оқушылар бүгінгі сабақтан не алғандарын және қандай ой түйгендерін жазады.


Үй тапсырмасы

(1минут)


844 (1, 2, 3)


Бағалау(2 минут)




Не сәтті өтті?







Не сәтсіз өтті?











Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз

Квадрат

Келтірілген

Келтірілмеген

Толымды

Толымсыз









Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:
