- 18.05.2015
- 2206
- 8
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сынып: 1
Сабақтың тақырыбы: Animals. My pet. Жануарлар. Менің үй жануарым.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды «Animals. My pet» тақырыбы б/ша жаңа лексикалық біліктермен ( a dog, a cat, a hamster, a parrot) таныстыру. «I have a cat» құрылымымен таныстыру. Түстерді білдіретін жаңа сөздерді енгізудің үлгілік жағдайында ауызша сөйлеу дағдысын қалыптастыру. Hh, Ii әріптермен танысу. Дұрыс дыбыстау дағдысын қалыптастыру [h], [ai], [d], [t].
Күтілетін нәтиже:
пәндік: қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс-әрекет жасау дағдысын қалыптастыру. Нһ, Іі әріптерінің дыбыстық бейнесін олардың графикалық бейнесімен сәйкестендіру;
тұлғалық: жануарларға сүйіспеншілікті қалыптастыру және оларға қамқорлық танытуға баулу;
жүйелік-әрекеттік: сабақтағы диалог арқылы қарым-қатынас арқылы мұғалім мен сыныптастарының сөзін қабылдау және түсіну.
Сабақты материалдық қамтамасыз ету:
Мұғалім үшін: CD ойнатқыш, оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар, ит, мысық, атжалман, тоты құс бейнеленген флэш-карталар;
Оқушылар үшін: оқулық, ЖД, қарындаштар топтамасы.
Пәнаралық байланыс: музыка, қоршаған орта.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру сәті.
Good morning, good morning, good morning to you!
Good morning, good morning, I’m glad to see you!
T: How are you?
Cl: Fine, thanks.
ІІ. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
-Бүгін сабақта біз ағылшын тілінде жануарлардың атауларын үйренеміз. Нһ, Іі әріптерімен және осы әріптерден басталатын сөздермен танысамыз.
ІІІ. Тірек білімді белсендіру.
Фонетикалық жаттығу.
-Балалар, бізге кімнің келгенін қараңдар. Mr. Wise Crow –мен амандасыңдар. Cl.: Good morning, Mr. Wise Crow! Mr. Wise Crow: Hello, children! How are you?
- Балалар, сендер машина от алған кездегі дыбысты естідіңдер ме? Егер ол үлкен машина болса мынандай дыбыс естіледі: [d], [d], [d]. Кішкентай көлемді машина от алған кездегі дыбыс өзгеше: [t], [t], [t]. Енді осы дыбыстарды шапшаң дыбыстап көрейік. [d], [d], [d], [t], [t], [t].
. Енді көңілді ойын ойнап көрейік: Егер сөйлемнің ішінен [d] дыбысын естісеңдер, алақандарыңды 1 рет соғыңдар. Ал егер [t] дыбысын естісеңдер, алақандарыңды 2 рет соғыңдар.
М. түрлі сөздерді айтады, ал балалар болса алақандарын жоғарыдағы ойын шартына байланысты соғыңдар. Hamster, cat, kite, robot, doll.
IV. Жаңа материалмен жұмыс. Оқулықпен жұмыс.
1-жаттығу. Learn the new words.
-Look at the picture and learn the new words.
М. оқушылар жаңа лексиканы жақсырақ меңгеруі үшін бір сөзді және/немесе фразаны бірнеше рет қайталай отырып, ағылшын тілінде жануарлардың атауларымен таныстырады.
М.:1. Look! It’s a dog. 2. Look! It’s a cat. 3. Look! It’s a hamster. 4. Look! It’s a parrot.
Оқушылардың түсінгенін немесе түсінбегенін тексеру үшін м. «Мұқият бол» деген ойынды ойнауды ұсынады. М. суреттегі жануарды көрсетіп, оның атын атайды. Егер дұрыс атаса, оқушылар келіседі: «Yes, it is»келіспесе: «No, it isn’t»- дейді.
2-ж. Listen and say.
Track 36
3-ж. Listen and sing.
Track 37
Hamsters and dogs,
Parrots and cats.
They are all our pets.
4-ж. Learn the new letters and new words. Listen.
Бүгін Mr. Wise Crow бізді әріптермен және дыбыстармен таныстырады. М. оқушыларға Нһ, Іі әріптерімен және осы әріптерден басталатын сөздермен таныстырады. О-лардың назарын Нһ әрпінен басталатын сөздер [h] дыбысымен айтылатынына аудару.: horse, hamster, have. Іі әрпінен басталатын сөздер [ai] дыбысымен айтылатынына назар аудару жөн. Ice-cream.
Track 38
Сергіту сәті. М. сәйкес дене қимылдарын көрсетіп, жаттығу өткізеді.
Stand up, turn around.
Clap, clap and sit down.
Stand up, turn around.
Clap, clap and sit down
6 661 546 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Тусупханова Асия Машраповна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Мини-курс
7 ч.