Инфоурок Иностранные языки Другие методич. материалыУрок по английскому языку на тему "Planning holidays" (6класс)

урок по английскому языку на тему "Planning holidays" (6класс)

Скачать материал

 

 

Пән мұғалімі

Пәні

Сабақтың тақырыбы

Сыныбы

Күні

 

Ағылшын тілі

Planning holidays

6 «ә»

13 February

Жалпы мақсаты

Тақырыпқа қатысты сөздік қорды дамыта отырып, ағылшын тілінде еркін сөйлеу қабілеттерін дамыту.

Күтілетін нәтиже

 Оқушылар сөздік қорын дамытып, дұрыс, бұрыс етістіктерді ажырата алады,   Present Perfect шағының қолданылуын, жасалу формасын біледі, сөйлемдерде қолдана алады, тақырыпқа қатысты диалог құрып, өз ойларын айта алады.

Ресурстар

Бағдаршам, смайликтер, суреттер,“You tube” сайты

Енгізілген модульдер

СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігіне   сәйкес оқыту және оқу, көшбасшылық

Әдіс-тәсілдер

  • «Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «Ыстық орындық», сұраққа жауап беру, мысал келтіру
  • Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бір-бірімен әңгімелеседі
  • Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу

Мұғалімнің жазбасы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

 Org. moment.

        (4минут)

  • Сәлемдесу, көңіл күйлерін сұрау
  • Түгендеу
  • Топқа бөлу, бағалау парақшаларын тарату
  • Қызығушылығын ояту

 

  • Оқушылар мұғаліммен амандасады.
  • Кезекші жауап береді.
  • «Шаттық шеңбері»-қасында тұрған оқушыға жақсы тілегін білдіреді.

 

Warm-up activity.

(8минут)

   Revision of last lessons: regular and irregular verbs

I group: regular  verbs

II group: irregular verbs

Answer the questions:

-What countries will you travel when you are 25?

--What can you say about these pictures?

 

Оқушылар дұрыс және бұрыс етістіктерді еске түсіріп, постерге жазады жазады

Оқушылар картамен, елдердің  суреттерін пайдалана отырып, өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауaп береді.

Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа тақырыпты ашу, сабақтың мақсатын бірігіп айту.

 

 

 

Practice

(17минут)

Read the text about these four people

I group: Write out the affirmative sentences in the Present Perfect

II group: Write out the negative sentences in the Present Perfect from the text

Grammar material: The Present Perfect Tense  Lets remember the rule!

I task: Fill in the gaps with “have or has”

II task:   Make up the sentences. Use The Present Perfect tense.

III task: Put the words in the correct order.

 

Work in pars.

Describe the pictures. What has Kate already done?

Оқушылар мәтінді оқып, аударып, тапсырмалар орындайды.

1 топ: болымды сөйлемдер

2 топ: болымсыз сөйлемдер

 Present Perfect  шағының қолданылу ережесін  кесте арқылы қайталап,  деңгейлік тапсырмалар орындайды.

 

 

 

 

 

 

 

 

Жұптық жұмыс. Суреттер арқылы жұптарымен диалог құрады.

Relaxation

(2минут)

Lets sing a song “The days of the week”

Оқушылар “You tube” сайтынан әуенге қосылып,  ән айтады

 

Conclusion part

(10 минут)

“Hot chair” Who wants  to sit on this “Hot chair”

-Have ever been  to Astana?

-Have ever flown by plain?

- Have you ever been to London?

- What song have you sung?

Creative work. Role play

You and your  foreign friend are exchanging information about your trips abroad. Exchange questions and answers about your trips

 

Оқушылар шыққан оқушыға тақырыпқа байланысты сұрақтар қояды. Оқушы ойын жинақтап жауап береді.

 

 

 

 

Саяхат туралы диалог құрау

Assessment

(2минут)

How can you assess your work?

If you think everything was perfect, show me red cards. If you suppose that you have worked not very well,- green cards and you have worked bad, on your point of view- yellow

Өзін-өзі бағалау.

 

       Feedback

(pupils’ reflection) (2минут)

- Бүгін мен не үйрендім?

-Маған не ұнады/ұнамады?

-Жаңа сабақ бойынша сұрақ немесе пікірің

Маған ұнады  Мен үшін жаңалық        

                             Маған қиын  болды

 Оқушылар стикерлерге сабақ туралы  пікірлерін жазып кетеді

       Hometask

 

 Ех 1,6 p134-135 жаңа сөздер

 ереже, бұрыс етістіктер жаттау

Сабақтың өзіндік талдауы. 

Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай отырып жаттығулармен жұмыстанды. Берілген тақырып бойынша деңгейлік тапсырмалар берілді, деңгейлік тапсырмаларды өз деңгейінде орындады. Мәтін бойынша топта жұмыстанды, бір-біріне көмектесті. Тақырыпқа қатысты жұпта  диалог құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті. Сабаққа қатысушы әріптестеріме оқушылардың топтық жұмыста жұмыстануы, оқушылардың белсенділігі ұнаған.

Сабақ бойынша өзгертулер, ұсыныстар

Бұрыс етістіктердің үшінші формасын жаздыру

 

 

 

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Урок по английскому языку на тему "Planning holidays" (6класс)"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Главный хранитель

Получите профессию

Фитнес-тренер

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Краткое описание документа:

Пән мұғалімі

Пәні

Сабақтың тақырыбы

Сыныбы

Күні


Ағылшын тілі

Planning holidays

6 «ә»

13 February

Жалпы мақсаты

Тақырыпқа қатысты сөздік қорды дамыта отырып, ағылшын тілінде еркін сөйлеу қабілеттерін дамыту.

Күтілетін нәтиже

Оқушылар сөздік қорын дамытып, дұрыс, бұрыс етістіктерді ажырата алады, Present Perfect шағының қолданылуын, жасалу формасын біледі, сөйлемдерде қолдана алады, тақырыпқа қатысты диалог құрып, өз ойларын айта алады.

Ресурстар

Бағдаршам, смайликтер, суреттер,“You tube” сайты

Енгізілген модульдер

СТО, АКТ, оқыту үшін және оқуды бағалау, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқушылардың жас ерекшелігінесәйкес оқыту және оқу, көшбасшылық

Әдіс-тәсілдер

  • «Шаттық шеңбер», «Ой қозғау», «Топтық жұмыс», «Ыстық орындық», сұраққа жауап беру, мысал келтіру
  • Жұптық жұмыстар: ауызша орындау, бір-бірімен әңгімелеседі
  • Жеке жұмыс: сұхбат жүргізу

Мұғалімнің жазбасы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Org. moment.

(4минут)

  • Сәлемдесу, көңіл күйлерін сұрау
  • Түгендеу
  • Топқа бөлу, бағалау парақшаларын тарату
  • Қызығушылығын ояту
  • Оқушылар мұғаліммен амандасады.
  • Кезекші жауап береді.
  • «Шаттық шеңбері»-қасында тұрған оқушыға жақсы тілегін білдіреді.

Warm-up activity.

(8минут)

Revision of last lessons: regular and irregular verbs

I group: regularverbs

II group: irregular verbs

Answer the questions:

-What countries will you travel when you are 25?

--What can you say about these pictures?

Оқушылар дұрыс және бұрыс етістіктерді еске түсіріп, постерге жазады жазады

Оқушылар картамен, елдердіңсуреттерін пайдалана отырып, өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауaп береді.

Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа тақырыпты ашу, сабақтың мақсатын бірігіп айту.

Practice

(17минут)

Read the text about these four people

I group: Write out the affirmative sentences in the Present Perfect

II group: Write out the negative sentences in the Present Perfect from the text

Grammar material: The Present Perfect Tense Lets remember the rule!

I task: Fill in the gaps with “have or has”

II task:Make up the sentences. Use The Present Perfect tense.

III task: Put the words in the correct order.

Work in pars.

Describe the pictures. What has Kate already done?

Оқушылар мәтінді оқып, аударып, тапсырмалар орындайды.

1 топ: болымды сөйлемдер

2 топ: болымсыз сөйлемдер

Present Perfectшағының қолданылу ережесінкесте арқылы қайталап,деңгейлік тапсырмалар орындайды.

Жұптық жұмыс. Суреттер арқылы жұптарымен диалог құрады.

Relaxation

(2минут)

Lets sing a song “The days of the week”

Оқушылар “You tube” сайтынан әуенге қосылып,ән айтады

Conclusion part

(10 минут)

“Hot chair” Who wantsto sit on this “Hot chair”

-Have ever beento Astana?

-Have ever flown by plain?

- Have you ever been to London?

- What song have you sung?

Creative work. Role play

You and yourforeign friend are exchanging information about your trips abroad. Exchange questions and answers about your trips

Оқушылар шыққан оқушыға тақырыпқа байланысты сұрақтар қояды. Оқушы ойын жинақтап жауап береді.

Саяхат туралы диалог құрау

Assessment

(2минут)

How can you assess your work?

If you think everything was perfect, show me red cards. If you suppose that you have worked not very well,- green cards and you have worked bad, on your point of view- yellow

Өзін-өзі бағалау.

Feedback

(pupils’ reflection) (2минут)

- Бүгін мен не үйрендім?

-Маған не ұнады/ұнамады?

-Жаңа сабақ бойынша сұрақ немесе пікірің

Маған ұнадыМен үшін жаңалық

Маған қиынболды

Оқушылар стикерлерге сабақ туралыпікірлерін жазып кетеді

Hometask

Ех 1,6 p134-135 жаңа сөздер

ереже, бұрыс етістіктер жаттау

Сабақтың өзіндік талдауы.

Оқушылар тақырыпты түсінді. Өздері грамматикалық ережені және лексикалық бірліктердің қолданылуын топта талқылай отырып жаттығулармен жұмыстанды. Берілген тақырып бойынша деңгейлік тапсырмалар берілді, деңгейлік тапсырмаларды өз деңгейінде орындады. Мәтін бойынша топта жұмыстанды, бір-біріне көмектесті. Тақырыпқа қатысты жұптадиалог құрып, оқып аударды. Сабақ мақсатына жетті. Сабаққа қатысушы әріптестеріме оқушылардың топтық жұмыста жұмыстануы, оқушылардың белсенділігі ұнаған.

Сабақ бойынша өзгертулер, ұсыныстар

Бұрыс етістіктердің үшінші формасын жаздыру

Скачать материал
