Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Урок по казахскому языку на тему "Нәтиже сабақ" (итоговый урок)
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Я люблю природу», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 15 ДЕКАБРЯ!

Конкурс "Я люблю природу"

Урок по казахскому языку на тему "Нәтиже сабақ" (итоговый урок)

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

hello_html_2a3f8849.gifhello_html_3763683b.gifhello_html_6617f579.gifhello_html_58258ea9.gifҚазақ тілі. Қысқа мерзімді жоспар.

Сыныбы: 7в

Күні: 3.02.16.

Сабақтыңтақырыбы

Нәтиже сабақ.

Мақсаты


Өткен тақырыптарды қайталай отырып, әуес істері туралы айту. Талдау түрлерін орындап, грамматикалық жаттығуларды орындаудағы білімдерін жетілдіру.

Күтілетіннәтижелер



А /Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды;

В/ Диалогтік оқытудағы жуан, жіңішке сұрақтарды қойып үйренеді.

С / Оқушының сыни ойлауы қалыптасады;

Керекті жабдықтар



«Қазақ тілі» оқулығы, интербелсенді тақта, суреттер, флипчарт, маркерлер,бағдаршам түстері,үлестірмелі кері байланыс парақтары,сандық бейне

Сабақбарысы:

Сабақкезеңдері

Уақыты

Мұғалім әрекеті

 Оқушы әрекеті

Кіріспе



«Сандар» арқылы топқа бөліну.

Оқушылармен амандасу.


Мұғаліммен амандасады.

«Шаттық шеңбері» арқылы бір-біріне тілек айту.

«Тілек айту»

-Сәлем, саған денсаулық тілеймін.

-Сәлем, саған жақсылық тілеймін.


Оқушылар топқа бөлінеді.

Тұсау

кесер

Үй тапсырмасын сұрау.

«Ыстық орындық» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру

«Серпілген сауал» әдісі арқылы өтілген сөздерді қайталау.


Үй тапсырмасын орындайды.


Жаңа сөздерді қайталау.


Негізгі бөлім





Мазмұнді суреттер арқылы жаңа тақырыпты ашу. (слайд)

Түрткі сұрақтары арқылы өткенді қайталап, еске түсіру.

Айтылым:

Сан есімдердің түрлеріне мысал келтіріп жазу.

«Еркін әңгіме» әдісі арқылы топтық әңгіме.

Менің әуес іcім ... тақырыбында топтық әңгіме жүргізу.

Айтылым:

Әр оқушының әуес ісі туралы сөйлесу.

Жазылым:

Берілген сөздерді жекеше және көпше түрде жіктеңдер.

Спортпен шұғылдану, ән айту, ас пісіру, кітап оқу.

Айтылым:

Сурет бойынша жұмыс. Мына спорттың қай түріне әуессіңдер, әуес спорттарың туралы әңгімелеңдер.

Топтық әңгіме:

Постер қорғау.


Менің әуес ісім..










Жеке жұмыс: Тест жұмысы.


Мазмұнды суреттер арқылы жаңа тақырыпты ашу.


Жұптық жұмыс:

Берілген тақырыпқа орай диалог құрып, өзара сөйлесіңдер.


Өз бетімен жұмыс. Берілген сан есімдерді қатыстырып сөйлем құрап жаз.


Бесінші, үшеу, төрт – төрттен, бір жарым, жиырмадай, он бесінші, он екі.






Бағалау критерийі:

Жауаптары нақты, дәлелді, түсінікті, жүйелі болса

Жасыл түс

Жауаптары түсінікті, бірақ нақты болмай, қиын тілде баяндаса

Сары түс

Жауаптары мүлдем түсініксіз болса

Қызыл түс


Қорытынды бөлім


«Кезбе тілші» әдісі арқылы сабақты қорытындылау.


Үйге тапсырма: диалог айту.

Рефлексия.

(балаларға стикерлер таратылады, балалар стикерлерге өздерінің ойларын жазады тақтаға жапсырады)

  • Бүгінгі сабақ ұнады ма?

  • Сабақта қандай қиыншылықтар кездесті?

  • Қиыншылықты кімнің көмегімен жеңдің?

  • Қай топтың жауабы сәтті шықты?

  • Бүгінгі ең үздік топ басшысы деп кімді атар едің?





