Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Опубликуйте свой материал в официальном Печатном сборнике методических разработок проекта «Инфоурок»

(с присвоением ISBN)

Выберите любой материал на Вашем учительском сайте или загрузите новый

Оформите заявку на публикацию в сборник(займет не более 3 минут)

+

Получите свой экземпляр сборника и свидетельство о публикации в нем

Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Урок німецької мови на тему:"Wie alt bist du?"
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

Урок німецької мови на тему:"Wie alt bist du?"

библиотека
материалов

Тема: Wie alt bist du?74243.jpg

Мета: Учити учнів вживати вираз: Ich bin... Jahre alt. Ich bin...

на основі вивчених мовленнєвих зразків.

Ознайомити учнів із новими буквами Сс, ch, Dd, Pp,Rr

Повторити вивчений матеріал.


Обладнання: Підручник Н. Басай, картки з буквами, малюнки.


Хід уроку

І.Мотивація

Guten Tag, Kinder!

Wer fehlt heute?

Eins, zwei, drei, vier

Wer fehlt heute?

Sagt es mir!


2. Фонетична зарядка.


Guten Tag! Guten Tag!

Sagen alle Kinder.

Grosse Kinder, kleine Kinder,

Dicke Kinder, dünne Kinder.

Guten Tag! Guten Tag!

Sagen alle Kinder.


( Учитель жестами супроводжує фонетичну зарядку, а діти за ним повторюють).


Визначення настрою( діти показують картку відповідного до настрою кольору)


ІІ Обґрунтування навчання.

1.Робота в групах.

Кожна група отримує завдання: вибрати керівника групи і допомогти йому скласти розповідь про його сімю


ІІІ. Актуалізація


Гра”Склади слово”


Вчитель пише на дошці букви, а учні називають їх, потім виходять до дошки і складають слова. Переможець той, хто швидше і вірно назве слово.


ІV. Усвідомлення змісту


1. Введення нових букв.

Вчитель показує картки з буквами, учні називають їх, а нові букви вчитель прикріплює до дошки, а потім їх читає спочатку сам, а потім разом з учнями.


2. Робота з підручником.

Учні читають вправу 9 с. 33, вправу 1 с. 3446160725_Berlin_Gemani_Kreuz.jpg


3. Сприймання тексту на слух.

- Hallo! Wie heisst du?


- Hallo! Ich heisse Peter.Und du?

- Ich heisse Monika.

- Wie alt bist du?

- Ich bin 8 Jahre alt. Und du?

- Ich bin 10 Jahre alt.

Вчитель:

  • Хто між собою розмовляє? Про що вони говорять ? Що нового для вас тут прозвучало?

Діти повідомляють про числівники, які вони вже знають, про нові фрази, які їм невідомі.


ІV Усвідомлення змісту


1 Закріплення нових фраз: Ich bin 8 Jahre alt та wie alt bist du?

2.Гра –ланцюжок


Учні виходять до дошки, вчитель спочатку німецькою мовою говорить скільки йому років, а потім учні ланцюжком говорять, запитуючи один одного, наприклад:

Ich bin 7 Jahre alt. Und du? Ich bin 8 Jahre alt. Und du?


3.Фізкультхвилинка.


Eins, zwei, drei, vier,

Ich spiele die Klavier.

Fünf, sechs, sieben,

Schokoladen wir lieben


Acht, neun, zehn

Bleiben steh’n.

Elf und zwölf

Sind am Ziel

Aus ist das Spiel!


4. Робота з малюнками.


Учні розглядають малюнки, дані вчителем і визначають вік хлопчиків і дівчаток, зображених на них.

Wie alt ist er? Wie alt ist sie?


V.Рефлексія

1. Що вивчили сьогодні на уроці? Учні читають хором слова на дошці з новими буквами, повторюють вивчені фрази про вік.

2. Пояснення домашнього завдання: Вправи 2, с. 35

3. Визначення настрою учнів.

4. Прощання: Die Stunde ist zu Ende. (переклад).Auf Wiedersehen! (переклад)

