Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
3 месяца назад

Шахарова Катима Маликовна

учитель

Казахстан СОШ №30

Материалов: 2 Просмотров: 774 Комментарии автора: 0 Комментарии автору: 0


Категории по интересам: Другое
Инфоурок / Сайты учителей / Шахарова Катима Маликовна

Меня зовут Катима. Я работаю учителем начальных классов. Думаю что профессию я выбрала очень нужную и полезную, потому что люблю работать с детьми. А их у меня в классе 26. И все умники и умницы. В своей работе в основном применяю технологию критического мышления. Часто провожу уроки с помощью интерактивной доски. В свободное от уроков время люблю читать художественную литературу.

  • 2 материала
Математика сабағы 1 сынып

Начальные классы
Конспекты 26.03.2015 Просмотров: 245 Комментариев: 0

Сабақтың тақырыбы: 10 санының құрамы. Сабақтың мақсаты: 10 санының құрамымен оқушыларды таныстыру. Логикалық ойлау қабілеттерін дамыту. Туған жерге деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу, білім алу қажеттілігін ұғындыру. Сабақтың барысы: Психологиялық дайындық. Достар психологиялық жаттығуы арқылы көңіл күй орнату. Топта отырған оқушылар бір қолдарын парта ортасына біріктіріп, бір-біріне іштей жақсы тілектер тілейді. І.Қызығушылықты ояту. - Балалар бүгінгі сабағымыз жай сабақ емес. Біздерге қонақта...

Әдебиеттік оқу 2 сынып

Начальные классы
Конспекты 26.03.2015 Просмотров: 529 Комментариев: 0

Сабақтың тақырыбы: Сүт қалай ұйықтады? Сабақтың мақсаты: а) Оқушылар мәтіндегі негізгі ойды, идеяны, ұғыну арқылы мысалдың мазмұнын меңгереді. ә) Дәлелді сөйлей білуге үйренеді. Ой өрістерін, тілдерін, сөздік қорын дамытады. б) Салақтық, ұйқышылдық, мақтаншақтық, өсек айту, еріншектік, жалқаулық сияқты жаман әдеттерден аулақ болуға, тұрақты батыл болуға тәрбиеленеді. Сабақтың әдісі: СТО технологиясының әдістері. Сабақтың көрнекілігі: Танымдық тапсырмалар, сюжетті суреттер. Сабақтың барысы: І...


Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх