Инфоурок / Химия / Рабочие программы / Қысқа мерзімді жоспар: "Сан есептерін шығару"
Обращаем Ваше внимание, что в соответствии с Федеральным законом N 273-ФЗ «Об образовании в Российской Федерации» в организациях, осуществляющих образовательную деятельность, организовывается обучение и воспитание обучающихся с ОВЗ как совместно с другими обучающимися, так и в отдельных классах или группах.

Педагогическая деятельность в соответствии с новым ФГОС требует от учителя наличия системы специальных знаний в области анатомии, физиологии, специальной психологии, дефектологии и социальной работы.

Только сейчас Вы можете пройти дистанционное обучение прямо на сайте "Инфоурок" со скидкой 40% по курсу повышения квалификации "Организация работы с обучающимися с ограниченными возможностями здоровья (ОВЗ)" (72 часа). По окончании курса Вы получите печатное удостоверение о повышении квалификации установленного образца (доставка удостоверения бесплатна).

Автор курса: Логинова Наталья Геннадьевна, кандидат педагогических наук, учитель высшей категории. Начало обучения новой группы: 27 сентября.

Подать заявку на этот курс    Смотреть список всех 216 курсов со скидкой 40%

Қысқа мерзімді жоспар: "Сан есептерін шығару"

библиотека
материалов


3/14 сабақ жоспары

Пән мұғалімі: Тауекелова С.Р.

Күні 18.10.2013

Сыныбы: 9 «А» Пәні: химия

Тақырыбы: Сан есептерін шығару

Мақсаты: Электролиттік диссоциация теориясын негізге ала отырып, есептер шығару арқылы білімді тереңдету.

Міндеттері:

- теорияны практикада пайдалануды біліп ұғыну;

- заңдылық пен ережені тиімді қолдану дағдысын жетілдіру;

- есептер шығаруда сыни тұрғыдан саралау.

Қолданылған модульдер: « Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету», «Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану», «Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау», «Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу», «Талантты және дарынды балаларды оқыту», «Оқытуды басқару және көшбасшылық»


Әдіс-тәсілдер: «Уақыт шеңбері», «Миға шабуыл», «Кубизм», «Стикерлермен диалог» әдісі, «Бағдаршам», «Кері байланыс»


Сабақ кезеңдері

Уақыты

Жоспар мазмұны

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар: осы әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?


3 минут







І. Кіріспе.

Психологиялық ахуал.

«Уақыт шеңбері»

Мақсаты: өзара ойларымен бөлісу. Өз-өзіңді және басқаларды түсінуді алға бастыру. Топ сұрақтарын құрастыру.


Оқушыларды сыныпта қарсы аламын, сәлемдесемін.

Орындарынан тұрғызып, шеңбер құрғызып, бір-біріне жұмсақ ойыншық беру арқылы жақсы тілектер айтқызамын.

Оқушылардың назарын сабаққа аударамын.


Оқушылар бір-біріне жылы лебіздер білдіреді.



Оқушылар сабаққа дайын екендігін көрсетеді.


Интерактивті тақта, жұмсақ ойыншық






Топқа бөлу

«Сандар» Мақсаты: бір- біріне сыйластықпен қарауға баулу

. Оқушыларға байқатпай түрлі-түсті стикерді арқасына жапсыру арқылы топқа бөлу.


Музыка ырғағымен билейді, сол уақытта білдірмей стикерлер жапсырылады, сол стикерлер түстері арқылы топқа бөлінеді.



«Жақсы»

стикерлер

8 минут

ІІ. Тұсаукесер

«Кубизм» Мақсаты: ойын арқылы үйрету

«Кубизм» стратегиясы бойынша үй тапсырмасын сұрау.



Әр топтан бір оқушы шығып, кубикті лақтырады. Түскен сұрақтарға топ мүшелері жауап береді.


Смайликтер арқылы бағалау

смайликтер

25 минут

ІІІ. Негізгі бөлім

«Стикерлермен диалог»

Мақсаты: жұптаса отырып, өзара ақпарат алуға, әдіс алмасуға, бірін-бірі үйретуге, өзара бағалау жүргізуге мүмкіндік береді.

«Бағдаршам»

Мақсаты: өз бетімен ізденген жұмыстарын дәлелдеу

Интерактивті тақтадағы поездың вагондарынан әр топ оқушылары деңгейлік тапсырмаларды барып алуды ұсынады.

Оқушылар кезекпен шығып тапсырмаларды алып, орындайды.



3 минут

Сергіту сәті.

Мақсаты: зерігудің алдын-алу, көңіл-күйлеріне жағымды әсер ету.

Бейнекөріністі қайталап жаттығулар жасауға жағдай жасау.

Сергу арқылы сабаққа деген ынталары артады.

Ауызша бағалау «Жақсы»


6 минут

V. Қорытынды

Рефлексия «Бүгінгі сабақтағы сезім»

Мақсаты: сабақтағы алған әсерлерін білу


Бағалау парақтары бойынша топтарды бағалаймын.

Оқу барысында талқылауға қатысуы- 2 балл

Өз көзқарасын жеткізу- 4 балл

Үй тапсырмасын орындауы – 4 балл

9-10 балл- «5»

7-8 балл- «4»

5-6 балл- «3»


Әр топ бағалау парақтарына басқа топтарды бағалайды.

«Өзара бағалау»

Бағалау парақтары







Самые низкие цены на курсы переподготовки

Специально для учителей, воспитателей и других работников системы образования действуют 50% скидки при обучении на курсах профессиональной переподготовки.

После окончания обучения выдаётся диплом о профессиональной переподготовке установленного образца с присвоением квалификации (признаётся при прохождении аттестации по всей России).

Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок", но в дипломе форма обучения не указывается.

Начало обучения ближайшей группы: 27 сентября. Оплата возможна в беспроцентную рассрочку (10% в начале обучения и 90% в конце обучения)!

Подайте заявку на интересующий Вас курс сейчас: https://infourok.ru
