Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Музыка / Другие методич. материалы / Желсіз түнде жарық ай

Желсіз түнде жарық ай

  • Музыка

Поделитесь материалом с коллегами:

Даярлық тобының оқу іс-әрекетін ұйымдастыру

технологиялық картасы

Білім беру саласы:Шығармашылық

Бөлімі: Музыка

Тақырыбы: Желсіз түнде жарық- ай

Мақсаты:Музыкалық шығарманың сипатын салыстырып,ажырату,әнсалу,әуенге сәйкес ырғақтық қимыл жасап, мәнерлік шеберліктерін дамыту.

Құрал жабдықтары: Табиғат суреттері. А. Құнанбаевтың портреті


Әрекет кезеңдері

Тәрбиешінің іс – әрекеті

Баланың іс – әрекеті

Мотивациялық қозғаушы

I Ұйымдастыру кезеңі.

Шаттық шеңбері.

Балалар шеңберге тұрып

Қолдарын тықырлату арқылы амандасады.


Балалар назарын сабаққа

аудардыШаттық шеңберіне тұрады.

Іздену – ұйымдастырушылық

Өткен сабақты еске түсіру

Әуенді ырғақтық қимыл биі: «Қосарланып билеу»

II Жаңа сабақ: Желсіз түнде жарық- ай өлеңін айтып беру және өздерінен

сұрау, ән тыңдау .А. Құнанбаевтың «Желсіз түнде жарық- ай» әнін айту. Әнді айтқанда

балалар денені тузу ұстаңдар, әнді ырғағына

келтіріп орындаңдар.

Айтылған әнді естерінде қалу үшін хормен

айтқызып қайталату.

-Сергіту сәті

Өздері білетін тақпақтарын

айтты. Ән айтты.Әуенге қосыл-

ып би-биледі.

Қосылып барлығы хормен қай-

талады.





Сергіту сәтін орындайды.

Рефлексивті корригиялық

IIIСабақты қортындылау.


Өте жақсы қатысқан балаларды мадақтау



Болжамды нәтиже:

Білу керек: Әнді ырғағына қарай ажырата біліп орындау.

Қалыптасқан әдет: Сергіту сәтін, сұрақ жауап, хормен ән айту.

Істей біледі: Өткен тақырыпты түсініп, әнді орындап береді.





Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:
