Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
1 месяц назад

Кошерова Айганым Есказыкызы

преподаватель

Казахстан мангистауский гуманитарный колледж

Материалов: 5 Просмотров: 841 Комментарии автора: 0 Комментарии автору: 0


Категории по интересам: Информатика
Инфоурок / Сайты учителей / Кошерова Айганым Есказыкызы

Информатика және арнаулы пәндер оқытушысы. Маңғыстау гуманитарный колледжі. Сабақтың тақырыбы: Corel Draw графикалық редакторында мәтінмен жұмыс. Сабақтың мақсаты: Білімділік: Corel Draw графикалық редакторында мәтінмен жұмыс жасауға үйрету. Дамытушылық: Студенттердің теорияда алған білімдерін оқытудың әр түрлі әдіс- тәсілдерін қолдана отырып шығармашылық қабілеттерін дамыту. Тәрбиелік: Студенттерді топқа бөлу арқылы топпен бірігіп жұмыс жасауға, жауапкершілікке, ұқыптылыққа, өзін өзі ұстай білуге тәрбиелеу. Сабақтың түрі: Аралас сабақ. Сабақтың көрнекілігі: Интерактивті тақта, үлестірме қағаз, шар. Сабақтың әдісі: Көрсете түсіндіру, СТО технологиясы. Пәнаралық байланыс: Компьютерлік графика Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардыүш топқа бөлемін. I топ«Paint», II топ «Corel Draw», III топ «Photoshop». ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. Қызығушылықты ояту.  Әр топ үй жұмысын қорғау (топ басшысы топ эмблемасын қорғайды)  «Ауадағы шар» ойыны (шар ішіне жасырылған сұрақтарға жауап беру керек) 1. Графика дегеніміз не? (дәстүрлі берілімде көркем бейнелерді салу немесе басып шығару сияқты дәстүрлі әдістермен алынған шынайы немесе елестетілген объектіні визуальды беру нәтижесі.) 2. Компьютерлік графикадегеніміз не? ( әр түрлі кескіндерді (суреттерді, сызбаларды, мультипликацияларды) компьютердің көмегімен алуды қарастыратын информатиканың маңызды саласы) 3. Компьютерлік графиканың түрлері? (векторлық, растрлық, фракталды) 4. Растрлық графиканы векторлық графикамен салыстыру?

  • 5 материалов

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх