Акбергенова Макпал Казихановна
8 лет назад

коучинг-сессия

Мерзімі

Сабақтың тақырыбы

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

Сабақтың мақсаты

Бағалау мақсатын зерделеу және оны оқу үрдесін жетілдіру үшін қолдану

Сабақтың негізгі идеясы

Критерийлерді талқылау, кері байланыс және баға қою жөніндегі түсініктеме беру, өзара және өзін-өзі бағалау т.б әдістермен таныстыру.

Оқудан күтілетін нәтижелер

Оқыту үшін бағалау үдерісінің мәнін және оны сынып тәжірибесінде қолдану әдістемесін білу.

Сабаққа тартылған әріптестер

Барлық пәннің мұғалімдері

Оқытудағы әдіс-тәсілдер

СТО, Миға шабуыл, Кері байланыс, сергіту сәті, формативті бағалау, «Серпілген сауал» әдісі

Коучинг кезінде орындалатын тапсырмалар

vМәселерді түсіну үшін теориялық құрылымға көңіл бөліп түсінік беру.

vСыни тұрғыдан ойлану тренингісін жүргізу

vТақырыптық постер шығару

Ресурстар

Нұсқаулықтар, стикерлер, қағаз, сергіту жаттығулары.

  1. Ұйымдастыру кезеңі – 2 минут

Коучингтің тақырыбы мен мақсатын таныстыру. Санамақ санау арқылы топқа бөлінеді.

2.Танысу жаттығуы

5 минут

Мұғалімдер жағымды психологиялық ахуал құру үшін өз әріптерінен басталатын жағымды сөздерді бір-біріне тілек ретінде айтады.

3.Миға шабуыл – 3 мин.

-Бағалау дегеніміз не?

-Қазіргі заманғы бағалау қандай болу керек?

4.Топтық тапсырма – 20 минут

Пілдің суретін салу. Осы арқылы мұғалімдер өздерінің суреттеріне сыни түрде баға береді.

5.Сергіту сәті – 10 минут

Мұғалімдер сергіту жаттығуларын орындайды.

  1. Теориялық білім – 20 минут

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау туралы түсінік беру.

  1. Қорытынды – 15-минут

«Серпілген сауал»- Тақырыптың түсіну деңгейін арттыруға және талқылау дағдыларын дамытуға қол жеткізу үшін мұғалімдердің арасында сұрақтар лақтырылады. Ойын құралы ретінде кішкене допты пайдалануға болады.

  1. Кері байланыс – Шабадан, еттартқыш, қоқыс шелегі

5 минут

Не ұнады,не ұнамады,сабақтың сәтті кезеңдері қандай? Үшеуінің біреуіне салу.

Поделиться:
