Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
Адамдарды суреттеу.
Theme: Describing people.
2 слайд
Білімділік: - Сын есімдер туралы түсінік. Салыстырмалы және
күшейтпелі шырайларды мысалдармен түсіндіру.
Дамытушылық: - Оқушылардың алған білімін сурет бойынша
сөйлете отырып дамыту.
Тәрбиелік: - Достық – жолдастық, жақсылық – жамандықты
салыстыра отырып, экологиялық білім беру және
адамгершілікке тәрбиелеу.
Сабақтың мақсаты:
3 слайд
Сабақтың түрі: Дамыта оқыту сабағы.
Сабақтың әдісі: Түсіндіру, сұрақ – жауап демонстрациялау т.б. әдістері.
Type method:
Сабақтың көрнекілігі: Компьютер,Алманың суреті, тірек
сызба, жаңа сөздер
Equipment: Computer, pictures, new words
4 слайд
Сабақтың барысы:
The procedure of the lesson:
5 слайд
1.Ұйымдастыру кезеңі.
Organization moment:
T: Good afternoon, childrens!
P-s:Good afternoon,good afternoon,
Good afternoon to you.
Good afternoon,good afternoon the teacher
We are glad to see you.
T:O’K.Sit down please.Thank you.Let’s begin our lesson.Answer my questions?
T: How are you?
P-s: We are fine and you?
T: I am very well thank you. What date is it today?
P-s: The 26th of November.
T: What day of the week is it today?
P-s:I t’s Friday.
-Who is on duty today?(I am on duty today)
-Who is absent?(All are present)
Thank you. You may sit.
What was your home-work?(Review.)
6 слайд
Балалар мына суреттегі бір алманы алайықшы.
Мына тірек – сызбаға қарайықшы.
Ал енді осы Алманың түсі қандай? (қызыл)
Үлкен бе, кіші ме? (үлкен).
Алма ащы ма, тәтті ме?(тәтті)
Балалар біз Алманы суреттеу
арқылы қандай сөз табын шығардық?
(сын есім.) Кім айтады
сын есім дегеніміз не? (қазақша)
7 слайд
Дәптермен жұмыс: Сын есімнің шырайлары.
Today is the 26th of November.It is –Describing people.
Degrees of Comparison.
1.The positive degree.
2.The comparative degree.
3. The superlative degree.
8 слайд
1.Жай шырай
2.Салыстырмалы шырай
3.Күшейтпелі шырай
Сонымен, балалар біз бүгін
сын есімнің шырайларымен танысымыз.
(Хормен айтқызу.) Presentation.
9 слайд
Ортаға үш бала шығады. Бойларын салыстыра отырып, тақтада ілулі тұрған үлгімен жұмыс жасау.
1-ші жай шырайда сын есім түбір күйінде жазылады. Мысалы: For example: Zauresh is tall.
( Зәуреш ұзын.)
2-ші салыстырмалы шырайлы түбір сөзге – er жалғауы жалғанады. Мысалы: For example: Erlan is taller.
( Ерлан ұзынырақ.)
3-ші күшейтпелі шырайда түбірлі сөзге - est жалғауы жалғанады. Мысалы: For example: Ermek is the tallest.
(Ермек өте ұзын.)
Және тағыда айта кетер жайттар бар.Олар:
1. Салыстырмалы шырай Than – қарағанда сөзін қолдану арқылы жасалады. Example: Erlan is taller than Zauresh.
2-у әріпіне аяқталатын сын есімдер – і әріпіне өзгереді. Example: Dirty-dirtier-dirtiest.
10 слайд
11 слайд
Сабақты түсіндік пе ?
Түсінсек қазір жаттығу жұмыстарын жасаймыз.
Оқулықпен жұмыс.
Look at the exercises 1and 2.Discribe the girls and boys.
12 слайд
Бекіту:
Жана сабақты қаншалықты игергенін байқау үшін
3-ші жаттығулар берілді.
Сын есімдерді оқып, мағынасын түсіндіру.
Мысалы: Fast-faster-the fastest.
қатты – қаттырақ – өте қатты.
13 слайд
Өзіндік жұмыс:
Сыныпты аралай жүріп кімнің қалай орындар отырғаның байқау. 4-ші жаттығу. Exercise 4.Make a table for these adjectives and discuss the spelling.
Сын есімдерді қажетті шырайларға қойда жазып шық.
14 слайд
Қорытынды:
Оқушылардың жаңа сабақты қаншалықты игергенің байқау ретінде оны күнделікті жағдайларда ағылшын тілінде
қаншалықты және қалай меңгергенін байқау.
Оқулықтағы 5-ші жаттығуға қараңдар. Сын есімдерді қатыстырып өзіңнің жанұяң туралы жаз.
Example: My brother is taller than me. (менің ағам маған қарағанда ұзынырақ), My grandmother is the oldest in the family. (менің әжем жанұямыздағы ең үлкені. )
Exercise 6.Talk to your partner about your family;
Серіктесіңмен жанұяң туралы әңгімелес.
15 слайд
16 слайд
Үй тапсырмасы:
Homework:Exercise 9.Complete the chart.
Write the comperative and superlative digrees.
Сын есімдерді салыстырмалы және күшейтпелі шырайда жаз.
Бағалау:
Marking:
Сабақты аяқтау: Сабақ аяқталды көріскенше!
Conclusion: Our lesson is over.See you late.Good – bye!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Theme: Describing people.
Aims of the lesson:
а) To get information about special people, to enrich vocabulary;
b) To develop skills of reading, speaking,writing;
c) To arouse interest in learning English;
Method of teaching: visual, practical, a textbook.
Equipment: Computer, pictures, new words,an electronic book.
Procedure of the lesson:
I.Organization moment:
A dialogue Teacher → Pupil.
T: Good afternoon, childrens!
P-s: Good afternoon,good afternoon,
Good afternoon to you.
Good afternoon,good afternoon the teacher
We are glad to see you.
T: O’K.Sit down please.Thank you.Let’s begin our lesson.Answer my questions?
T: How are you?
P-s: We are fine and you?
T: I am very well thank you. What date is it today?
P-s: The 12th of March.
T: What day of the week is it today?
P-s: I t’s Friday.
6 665 075 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Султанбекова Асель Болатбековна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72/144/180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
6 ч.