Инфоурок / Иностранные языки / Другие методич. материалы / My favurite flower 5 class
Обращаем Ваше внимание, что в соответствии с Федеральным законом N 273-ФЗ «Об образовании в Российской Федерации» в организациях, осуществляющих образовательную деятельность, организовывается обучение и воспитание обучающихся с ОВЗ как совместно с другими обучающимися, так и в отдельных классах или группах.

Педагогическая деятельность в соответствии с новым ФГОС требует от учителя наличия системы специальных знаний в области анатомии, физиологии, специальной психологии, дефектологии и социальной работы.

Только сейчас Вы можете пройти дистанционное обучение прямо на сайте "Инфоурок" со скидкой 40% по курсу повышения квалификации "Организация работы с обучающимися с ограниченными возможностями здоровья (ОВЗ)" (72 часа). По окончании курса Вы получите печатное удостоверение о повышении квалификации установленного образца (доставка удостоверения бесплатна).

Автор курса: Логинова Наталья Геннадьевна, кандидат педагогических наук, учитель высшей категории. Начало обучения новой группы: 27 сентября.

Подать заявку на этот курс    Смотреть список всех 216 курсов со скидкой 40%

My favurite flower 5 class

библиотека
материалов

Класс: 5 «а»

Пәні: ағылшын тілі

Мұғалім: Баймуканова Ляззат Маратовна

Тақырыбы:

«My favourite flower»

Мақсаты:

Сабақ барысында оқушыларға ағылшынша гүл аттарын , гүлдерді сипаттауға үйрету

  1. оқушыларға өздерінің сүйікті гүлі туралы туралы ағылшынша айтып үйрету;

  2. оқушыларды гүлдерді сүюге баулу;

  3. бірлесіп жұмыс жасау дағдыларын дамыту.

Күтілетін нәтиже:

Сабақ барысында оқушылар ағылшынша гүл аттарын , гүлдерді сипаттауға үйренеді

Түйінді иеялар:

Оқушылар топпен жұмыс жасау арқылы топтық ынтымақтастық қалыптастырады

Уақыты

Сабақтағы іс-әрекет

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе бөлімі

  1. Greeting. Оқушылардың арасында жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру «I wish you....» тренингі

  2. Checking home task: «Сәйкестендіру» тәсілі бойынша аңдардың атауы мен суретті сәйкестендіреді


Белсенді оқушылар гүл тәрізді жетондармен бағаланады




жетондар

Жаңа материалдың таныстырылымы

  1. Топқа бөлу. «Мозаика» әдісі бойынша гүлдің суретін құрастырып екі топқа бөлінеді.

  2. Сөздік жұмысы. Гүлдердің суретіне карап мұғалімнен соң қайталайды.



Үш шапалақ



АКТ

Жаңа материалды қолдану

  1. Мәтінмен жұмыс. ( топ ішінде талқылау)

мәтін екіге бөлініп екі топқа беріледі. Әр топтан бір оқушы шығып «ДЖИГСО» әдісі бойынша келесі топқа барып өздерінің мәтіні туралы айтады.

Сергіту сәті

  1. Семантикалық карта . Оқушылар берілген кестені толтырады:

Name

smell

colour

They look like.....

Rose




Tulip




Snowdrop




Daffodil




3. «Синквейн» әдісі бойынша оқушылар бес жолды өлең құрастырады. Топ ішінде талқылап ең үздік үш өлең оқылады.

Екі жұлдыз бір тілек





бас бармақтары арқылы бағалайды




«Сиқырлы сызғыш» бойынша көршісін бағалау







карта,

маркер





сызғыш макеті

Плакат,

маркер,

гүлдердің суреттері

Сабақты қорытындылау

Үйге тапсырма

  1. «Қарлы кесек» оқушылар аталған гүлдердің барлығын атап шығу керек

  2. «My favourite flower» атты эссе жазу.

«Гүл өсіру » әдісі бойын

ша бағалау

Гүдің бөліктері

Не сәтті өтті?




Не сәтсіз өтті?




hello_html_meea9244.pnghello_html_m6b5d2b8c.png
