Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Опубликуйте свой материал в официальном Печатном сборнике методических разработок проекта «Инфоурок»

(с присвоением ISBN)

Выберите любой материал на Вашем учительском сайте или загрузите новый

Оформите заявку на публикацию в сборник(займет не более 3 минут)

+

Получите свой экземпляр сборника и свидетельство о публикации в нем

Инфоурок / Другое / Рабочие программы / Әжесін қайсысы жақсы көреді
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Другое

Әжесін қайсысы жақсы көреді

библиотека
материалов

Пән: Әдебиеттік оқу

Сабақтың тақырыбы: Әжесін қайсысы жақсы көреді?

Мақсаты: Мәтін мазмұнын түсіну, әңгімелеп айту шеберлігін, сөйлеу тілін, сөздік қорларын байыту

Сабақтың түрі: Жаңа сабақты меңгерту

Құрал жабдықтар :маркер, стикер, үлестірме қағаздар

Әдіс-тәсілдер :оқытудағы жаңа тәсілдер,Жұптық, топтық, жеке жұмыс, АКТ
Күтілетін нәтиже :Ойын жүйелі түрде жеткізе алады, мәтінді түсініп оқуға мүмкіндік беру

Уақыт

Жұмыс кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Ұйымдастыру түрі

Бағалау

Қолданатын модуль

Ұйымдастыру

3мин

«Тәтті тілек »Психологиялық ахуал

Орнымыздан тұрып бір-бірімізге тәтті тілек айтамыз

Топпен


АКТ

Қызығушылығын ояту

2мин

«Серпілген сауал »

Сұрақтарға жаап беру

Жеке

«Бағдаршам»

СТО

Білу

7 мин

«Конверт сұрақ»

Мәтінді бөліктерге бөлу

Топпен

«Бағдаршам»

БжК

Түсіну

10мин

Мәтінмен жұмыс

Жұпта ,топта талқылау

топпен

«Бағдаршам»

СТО

Қолдану

10мин

Аквариум әдісі бойынша

Бөліктер бойынша жұмыс

Жеке

«Бағдаршам»

СТО

Талдау

5мин

Сұрақтар дайындау

Мәтін бойынша

Жеке

«Басбармақ"

СТО

Жинақтау

5мин

«Ұшақ »

Әже туралы ой

Жеке

«Басбармақ"

ТжД

Бағалау

3мин

Сұрақтар қою

Тақырып бойынша

Топпен

«Басбармақ"

ТжД

Үйге тапсырма Әжесін қайсысы жақсы көреді? мазмұнын айту




