Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Ағылшын тілінен "Schools in our country" тақырыбына қысқа мерзімді сабақ жоспары және презентация.(8 сынып)
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям рекомендуем принять участие в Международном конкурсе «Я люблю природу», приуроченном к году экологии. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

СЕГОДНЯ (15 ДЕКАБРЯ) ПОСЛЕДНИЙ ДЕНЬ ПРИЁМА ЗАЯВОК!

Конкурс "Я люблю природу"

Ағылшын тілінен "Schools in our country" тақырыбына қысқа мерзімді сабақ жоспары және презентация.(8 сынып)

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ

Выберите документ из архива для просмотра:

Выбранный для просмотра документ МЕКТЕП СЛАЙД.pptx

библиотека
материалов
3 6 7 4 2 1 5 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
 Schools in our country
ANSWER THE QUESTIONS 1. Is your school large or small? 2. How many floors has...
Деңгейлік тапсырмалар А деңгейі – жаттығу № 5 Критериалды бағалау: Предлогта...
Home work EX № 6-7, P-113
THANK YOU !
6 1

УЖЕ ЧЕРЕЗ 10 МИНУТ ВЫ МОЖЕТЕ ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ

от проекта "Инфоурок" с указанием данных образовательной лицензии, что важно при прохождении аттестации.


Если Вы учитель или воспитатель, то можете прямо сейчас получить документ, подтверждающий Ваши профессиональные компетенции. Выдаваемые дипломы и сертификаты помогут Вам наполнить собственное портфолио и успешно пройти аттестацию.


Список всех тестов можно посмотреть тут - https://infourok.ru/tests

Описание презентации по отдельным слайдам:

№ слайда 1 3 6 7 4 2 1 5 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
Описание слайда:

3 6 7 4 2 1 5 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7

№ слайда 2  Schools in our country
Описание слайда:

Schools in our country

№ слайда 3 ANSWER THE QUESTIONS 1. Is your school large or small? 2. How many floors has
Описание слайда:

ANSWER THE QUESTIONS 1. Is your school large or small? 2. How many floors has your school got? 3. Are there the classrooms for the primary forms in your school? 4. What age did your start school at? 5. When did you go to secondary school? 6. Why do you learn the English language?

№ слайда 4 Деңгейлік тапсырмалар А деңгейі – жаттығу № 5 Критериалды бағалау: Предлогта
Описание слайда:

Деңгейлік тапсырмалар А деңгейі – жаттығу № 5 Критериалды бағалау: Предлогтарды дұрыс қолдана алады- «5» Предлогтарды толық қолдана алмайды- «4» Предлогтарды мүлдем қолдана алмайды- «3» В деңгейі – жаттығу № 2 Критериалды бағалау: Сөздерді орындарына дұрыс қоя алады- «5» Сөздерді орындарына қоюда қателеседі- «4» Сөздерді орындарына қоюда қиналады- «3» С деңгейі- жаттығу №3 Критериалды бағалау: Оқушы берілген сөйлемдерді толық аударады- «5» Оқушы берілген сөйлемдерді толық аудара алмайды- «4» Оқушылар берілген сөйлемдерді аудара алмайды- «3»

№ слайда 5 Home work EX № 6-7, P-113
Описание слайда:

Home work EX № 6-7, P-113

№ слайда 6 THANK YOU !
Описание слайда:

THANK YOU !

Выбранный для просмотра документ мектеп 8сынып ?смж.docx

библиотека
материалов


Сабақ жоспары

Тақырыбы: Біздің еліміздегі мектептер (Schools in our country)

Сынып : 8

Өтілетін мерзімі: _________

Мақсаты: Оқушылардың мәдениетаралық коммуникативтік біліктері қалыптасады және дамиды. Оқушылардың функционалдық сауаттылықтары дамиды. Оқушылардың тілдік және коммуникативті құзыреттіліктері дамиды.Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушылардың тақырып бойынша сөздік қорлары молайады. Қазақстандағы мектептер туралы көзқарастары, оның қоғамға ықпалы,маңызы туралы білімдері қалыптасады

Күтілетін нәтиже: Қазақстандағы мектептер тақырыптарына байланысты жаңа сөздерді үйренеді. Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады. Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке, қалыптасады. Коммуникативтік біліктіліктерді сөз әрекетінің төрт түрінде – тыңдалым, сөйлеу, оқу, жазу – шет тілінде қарым-қатынаста жүзеге асады; Қарапайым сөз тіркестерін сөйлеу-клишелер, ағылшын тілінде сөйлейтін елдердің мәдениеті негізінде әр түрлі коммуникативтік тапсырмаларды орындайды; Диалог-сұрақ және күнделікті қатынас жағдаяттарына визуальді негізде қатысады;

Сабақтың түрі : топтық жұмыс,сұрақ –жауап, әңгімелеу

Қолданылатын әлістер: СТОү (миға шабуыл, ой қозғау, «Алты қалпақ»), диалогтық оқыту, тренинг, жеке, жұптық, топтық жұмыстар, интерактивті тәсілдер, сергіту сәті

Керекті жабдықтар: Оқулық.Кузнецова Т.Д. т.б. Ағылшын тілі, 8 сынып, Алматы, Мектеп 2012. Интерактивті тақта, презентация, флипчарт, бағалау парақтары, постер, маркерлер, рефлексия парақшалары

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Уақыт (минут)

А.

Білу. түсіну

  • Сәлемдесу. Психологиялық дайындық

Топқа бөлу. Суреттерді топтастыру арқылы. Сыныпта психологиялық атмосфераны қалыптастыру. Тренинг « Ізгі -тілек».



Үй тапсырмасын тексеру. «Сұрақты ұстап ал» әдісі бойынша . Мұғалім сұрақ қойған кезде фасоль салынған қапшықты лақтырады. Бұл сұрау үдерісіне кинестикалық сипат береді және оқушыларды өз еркімен жауап беру үшін ниет білдіруге итермелейді. Сіз оқушыларға жауапты білмеген жағдайда сұрақты басқа оқушыға лақтыруына мүмкіндік бере аласыз. Сонымен қатар, бұл тапсырманы командамен шешуге де болады. Мұғалім кезек-кезекпен фасольды қапшықты әр командаға лақтырады.

Бағалау критерийлері: Егер де қапшықты қағып алған адам сұраққа жауап берсе, онда команда 3 балл алады. Егер де ол жауабын білмесе, қапшықты басқа командаға 2 балға лақтырады. Егер де қапшық тағы да кері лақтырылатын болса, онда дұрыс жауаптың құны 1 балға дейін төмендейді.

- Миға шабуыл. Интербелсенді тақтада кроссворд шешу

Мектеп тақырыбы SCHOOLS

- Сыныпта психологиялық атмосфераны қалыптастыру. Оқушылар бір-бірімен сәлемдесіп, жағымды эмоция алады. Оқушылар шеңбер жасап тұрады , қол ұстасып, бір-бірлеріне жақсы тілек айтады, бүгінгі күнге , бүгінгі сабаққа. Әр топ өз топ басшысын, спикерді,таймкиперді тағайындайды

- Оқушылар топпен сұраққа жауап беруге тырысады



hello_html_14ca02a2.png








  • Кроссворд шешеді, бүгінгі сабақтың тақырыбына шығады, мақсат–міндеттерін анықтайды

10

В.

қолдану. талдау

1.Ой қозғау

1. Is your school large or small?

2. How many floors has your school got?

3. Are there the classrooms for the primary forms in your school?

4. What age did your start school at?

5. When did you go to secondary school?

6. Why do you learn the English language?

2. Schools in our country тақырыбына постер салу және оны қорғау. Оқушылар және мұғалім «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі арқылы постерді бағалайды

Постерге қойылатын талаптар:

1.Эстетикалық безендірілуі

2.Ақпараттың толық болуы

3. Деңгейлік тапсырмалар

А деңгейі – жаттығу № 5 Критериалды бағалау:

Предлогтарды дұрыс қолдана алады- «5»

Предлогтарды толық қолдана алмайды- «4»

Предлогтарды мүлдем қолдана алмайды- «3»

В деңгейі – жаттығу № 2 Критериалды бағалау:

Сөздерді орындарына дұрыс қоя алады- «5»

Сөздерді орындарына қоюда қателеседі- «4»

Сөздерді орындарына қоюда қиналады- «3»

С деңгейі- жаттығу №3 Критериалды бағалау:

Оқушы берілген сөйлемдерді толық аударады- «5»

Оқушы берілген сөйлемдерді толық аудара алмайды- «4»

Оқушылар берілген сөйлемдерді аудара алмайды- «3»


  • Сұраққа жауап береді. Төменгі және жоғары дәрежедегі сұрақтар. Жұптық, топтық әңгіме





  • Тақырып бойынша постер салып, қорғау . Топтық жұмыс

Топтар бірін –бірі «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі арқылы постерді бағалайды




  • Критериалды бағалау бойынша оқушылар өзін –өзі бағалайды


24

Сергіту сәті

This is the way we go to school” әні

Оқушылар ән орындайды, қимылдарды жасайды

2

С.

Жинақ тау , бағалау

«Алты қалпақ» әдісі.



  • «Көңіл күй» рефлексиясы

  • Формативті бағалау, мадақтау, бағалау парағы .

Алты түсті қалпақтарды алып сабақты қорытындылайды. Ой пікірлерін стикерге жазады және «көңіл күйі» рефлексиясына жабыстырады

  • hello_html_md1b3c9c.pnghello_html_54e5b377.png

Әр оқушы өзін-өзі бағалайды,жалпы қорытындылайды

8

Үй тапсыр масы

Үй тапсырмасын беру,түсіндіру

жаттығу № 6-7, бет-113

1
