Қосымша:
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп
атауы: №3 Жетібай орта мектебі
Күні: 11.03.2017
Бақылау уақыты:сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің А.Ә.Т:
Жанжігітова Г
Сыныбы: 5 г
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Төре Айтгүл
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу әдістемесін
меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
ақжарқын, өз ойларын еркін айту үшін шығармашылық ахуал қалыптастырады
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақ
жоспарында оқушылардың жеке қабілеттері де ескерілген
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
3
|
1
|
4
|
Барлық
оқушылар өздерінің жауаптарын түсіндіре алмайды.
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Қосымшаматериалдықолданғанынкөтермейлейді
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады.
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
3
|
0,5
|
3,5
|
Дикция
анық емес, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық
|
14.Үй
тапсырмасы
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
нұсқаулық жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалауқажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл қойылған
критерийлер бойынша ең жоғары балл:88
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні:16.02.2017
Бақылау уақыты: 1:30 дан 14:15 -ке дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Боранқұлова Айгүл
Сыныбы: 6 а
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:Төре
Айтгүл Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Осы
саладағы жаңалықтармен, фактілермен және оқиғалар мен жедел байланыстырады.
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
ақжарқын ,өз ойларын еркін айту үшін
шығармашылық
ахуал қалыптастырады
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақ
жоспарының сауатты құрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
оқушылардың назарын дұрыс топтастыра алады
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлау тиімді ұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
2
|
1
|
3
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
2
|
1
|
3
|
Түрлі
күрделі деңгейдегі тапсырманы дайындайды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
2
|
1
|
3
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
1
|
0,5
|
1,5
|
Дикция
анық емес, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін бермейді
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалану қажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№3 Жетібай орта мектебі
Күні:06.02.2017
Бақылау уақыты:15.15-16.00ке дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Ақбураева Тоғжан
Сыныбы: 9
г Пәні: орыс тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші: Төре
Айтгүл
Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Пікірталасты
ұйымдастыра біледі. Сөйлеу мәдениеті жоғары
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
4
|
1,5
|
5,5
|
Оқушылардың
оқыту іс-әрекетін ұйымдастыруы жоғары деңгейде
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
4
|
1
|
5
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
4
|
1
|
5
|
Мұғалімақжарқын,
өзойларынеркінайтуүшіншығармашылықахуалқалыптастырады, ешкімдібөлмейді.
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы.
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
оқушылардың назарын дұрыс топтастыра алады
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қояды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады.
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
3
|
0,5
|
3,5
|
Ашық
дикция, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық, сөзі эмоциялы
|
14.Үй
тапсырмасы
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
нұсқаулық жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалау қажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:97.58
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша:
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№3 Жетібай орта мектебі
Күні: 13.02.2017
Бақылау
уақыты: 17:05-17:45сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Суюндікова Гүлнат
Сыныбы: 5
г Пәні: ағылшын тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:Ақбураева
Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Негізгіақпараткөзі-оқулық
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақтың кезеңдері
логикалық тізбектелмеген және аяқталмаған.
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
4
|
1
|
5
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және жеке оқушылардың қабілеттерін толық
білмейді,оларды ескермейді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
3
|
1
|
4
|
Оқушылар
өздеріне сенімсіз,берілген сұрақтарға сенімсіз жауап береді, салауатты емес
бәсекелестік рух байқалады.
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мазмұының жоспарлауанды қателіктер кездеседі
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақ мақсатын үстүртін қояды, оқушылар мұғалімнің өздерінен нені
күтетінінбарлық уақытта нақты түсіне бермейді
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақта
қолданатын бағалау мен оқушылардың өзін-өзі бағалау әдістері сабақтың
мақсатына жетуіне қамтамасыз ете алмайды
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардың
үлгерімінталдамайды
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сұрақтарнақтықойылмаған
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қоймайды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
4
|
1
|
5
|
Оқушылардың
оқу материалдарын игерудің әр кезеңінде бағалай алмайды.
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
4
|
1
|
5
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты пайдалану тиімсіз жоспарланған
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
3
|
0,5
|
3,5
|
Мұғалім
сыртқы келбетіне қажетті назар аудармайды.
|
14.Үй
тапсырмасы
|
3
|
1
|
4
|
Күрделілігі
әртүрлі емес; сараптап ойлау әрекетінің дамуына бағытталмаған.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушыларды
марапаттау керек
2.Сұрақтарды
дұрыс қоя білу керек
3.
Көрнекіліктер қолдану керек
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:97,58
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні: 11.03.2017
. Бақылау уақыты: 1:30 сағаттан 14:15 сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т Жанжігітова Г
Сыныбы: 7 б
Пәні: қазақ тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші: Төре
Айтгүл Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу әдістемесін
меңгеруі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардың
іс-әрекетін ұйымдастыра алады.Сабақтың кезеңдері логикалық
тізбектелмеген және аяқталмаған.
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және жеке оқушылардың қабілеттерін толық білмейді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Оқушылар
өздеріне сенімсіз,берілген сұрақтарға сенімсіз жауап береді
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
2
|
1
|
3
|
Сабақтың
мазмұының жоспарлауанды қателіктер кездеседі
|
6.Кері байланысты
ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сабақ мақсатын үстүртін қояды
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақ
мақсатын құруда қиындықтар кездеседі
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Үнемі
оқушылардың үлгерімін талдайды
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Біріздісұрақтарқояды
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қоймайды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
жоспарлаған уақыт регламентін барлық кезде сақтай алмайды.
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Дикция
анықемес, байсалдысарын
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін бермейді;үй тапсырмасын тексерілуін
жазбайды; уақыт пен көлемін ескермейді
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек)
1.Сұрақтардың
дұрыс қойылуына көңіл бөлу
2.
Көрнекіліктер қолдану керек
3. АКТ
қолдану
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:78,22
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні: 9.03.2017
.
Бақылау
уақыты: сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә. Т Қашқынбай Қарлығаш
Сыныбы: «5 а»
Пәні: математика
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші: Төре
Айтгүл Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Оқу
процесіне барлық оқушылар қатыспайды.
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
2
|
1
|
3
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Тапсырмаларды
барлығы орындамайды.
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Сабақта
қолданатын бағалау мен оқушылардың өзін-өзі бағалау әдістері сабақтың
мақсатына жетуіне қамтамасыз ете алмайды.
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
жетістіктерін бағалау сабақ соңында жүргізіледі
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қояды, бірақ үнемі емес.
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Оқушылардың
жеке психологиялық ерекшеліктерін ескереді.Киімінің стилі-іскер
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді;үй тапсырмасын тексерілуін жазады.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.
Деңгейлік тапсырмалар орындату қажет
2.Шығармашылық
тапсырма орындату керек
3.АКТ
қолдану
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:76,61
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№3 Жетібай орта мектебі
Күні: 23.02.2017
Бақылау
уақыты: 1:30сағаттан 14: 15сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Сүйінова Орал
Сыныбы: 5 а
Пәні:
өзін-өзі тану
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші: Төре
Айтгүл Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалімақжарқын,
өзойларынеркінайту
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
оқушылардың назарын дұрыс топтастыра алады
|
7.Оқу үрдісін
басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сұрақтарнақтықойылған
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қоймайды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
2
|
1
|
3
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
2
|
1
|
3
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты пайдалану тиімсіз жоспарланған
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Ашық
дикция, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді;үй тапсырмасын тексерілуін жазады.уақыт
пен көлемін ескереді.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалау қажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:76,61
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша : ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні: 28.02.2017
Бақылау
уақыты: 9.45 сағаттан10.30сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Жанжігітова Г
Сыныбы: 8
«гим»Пәні: орыс тілі
Бақылаушы
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Төре Айтгүл Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Пікірталасты
ұйымдастыра біледі. Сөйлеу мәдениеті жоғары
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
ақжарқын, өз ойларын еркін айту үшін шығармашылық ахуал қалыптастырады
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Барлық
оқушылар өздерінің жауаптарын түсіндіре алмайды
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
жетістіктерін бағалау сабақ соңында жүргізіледі.
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сұрақтарнақтықойылған
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қояды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады.
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
3
|
0,5
|
3,5
|
Ашық
дикция, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық, сөзі эмоциялы
|
14.Үй
тапсырмасы
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
нұсқаулық жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді, үй тапсырмасын
тексерілуін жазады.уақыт пен көлемін ескереді.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3. Көрнекіліктер
пайдалау қажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:89,51
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша:
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
13.03.2017 №3 Жетібай орта мектебі
Күні: Бақылау
уақыты:сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің А.Ә.Т:
Жанжігітова Г
Сыныбы: 7 г
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Ақбураева Т
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалімақжарқын,
өз ойларын еркін айту үшін шығармашылық ахуал қалыптастырады
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақ
жоспарында оқушылардың жеке қабілеттері де ескерілген
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
3
|
1
|
4
|
Барлық
оқушылар өздерінің жауаптарын түсіндіре алмайды.
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Қосымшаматериалдықолданғанынкөтермейлейді
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің құнды,мотивациялық
компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің әр кезеңінде
бағалай алады.
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
3
|
0,5
|
3,5
|
Дикция
анық емес, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық
|
14.Үй
тапсырмасы
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
нұсқаулық жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалауқажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:89
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні: 10.03.2017
.
Бақылау
уақыты: сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә. Т
Сыныбы: «8
г» Пәні: Орыс тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Ақбураева Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Оқу
процесіне барлық оқушылар қатыспайды.
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
2
|
1
|
3
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Тапсырмаларды
барлығы орындамайды.
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Сабақта
қолданатын бағалау мен оқушылардың өзін-өзі бағалау әдістері сабақтың
мақсатына жетуіне қамтамасыз ете алмайды.
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
жетістіктерін бағалау сабақ соңында жүргізіледі
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қояды, бірақ үнемі емес.
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Оқушылардың
жеке психологиялық ерекшеліктерін ескереді.Киімінің стилі-іскер
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді;үй тапсырмасын тексерілуін жазады.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.
Деңгейлік тапсырмалар орындату қажет
2.Шығармашылық
тапсырма орындату керек
3.АКТ
қолдану
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:76,
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№3 Жетібай орта мектебі
Күні:2.03.2017
Бақылау
уақыты: 8.45сағаттан9.35сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә.Т: Жанжігітова Г
Сыныбы: 9
г
Пәні:
орыс тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Ақбураева Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді
баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалімақжарқын,
өзойларынеркінайту
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
3
|
1
|
4
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
оқушылардың назарын дұрыс топтастыра алады
|
7.Оқу үрдісін
басқаруы
|
3
|
1,5
|
4,5
|
Сабақты
жоспарлаутиімдіұйымдастырылған
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардыңжетістіктерін
бағалаудың критерийлерін түсінеді
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сұрақтарнақтықойылған
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қоймайды
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
2
|
1
|
3
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады,оқушылардың сабақты игерудің
әр кезеңінде бағалай алады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
2
|
1
|
3
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты пайдалану тиімсіз жоспарланған
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Ашық
дикция, байсалды сарын,үйлесімді шапшаңдық
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді;үй тапсырмасын тексерілуін жазады.уақыт
пен көлемін ескереді.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.Оқушылар
АКТ қолдану қажет
2.
Шығармашылық жұмыстар жасалу керек
3.
Көрнекіліктер пайдалау қажет
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:75
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|
Қосымша :
ашық сабақ барысында бақылау нәтижесін жазу үшін
Мектеп атауы:
№ 3 Жетібай орта мектебі
Күні: 16.03.2017
.
Бақылау
уақыты: сағаттан сағатқа дейін
Мұғалімнің
А.Ә. Т
Сыныбы: «8
г» Пәні: Орыс тілі
Бақылаушының
мақсаты: әдіс алмастыру
Тексеруші:
Ақбураева Таныстым:
Критерийлер
|
Балл
1/2/3/4
|
Өлшемді баға
|
Баға
|
Бақылаушының
анықтағандарының дәлелдемелері және түсіндірмесі
|
1.Пәнді
толық және терең білуі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқу
бағдарламасының көлемі аясында, білімі бар
|
2.Оқу
әдістемесін меңгеруі
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
оқыту әрекетін ұйымдастыра алады
|
3.Оқушыларды
еліктіре және уәждей білуі
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім
сыныптың мүмкіншілігін және оқушылардың жеке қабілеттерін біліп, оларды
ескереді
|
4.Сабақтағы
қолайлы психологиялық ахуал
|
2
|
1
|
3
|
Оқу
процесіне барлық оқушылар қатыспайды.
|
5.Сабақты
жоспарлау сапасы
|
2
|
1
|
3
|
Сабақжоспарыныңсауаттықұрылуы
|
6.Кері
байланысты ұйымдастыра білуі
|
2
|
1
|
3
|
Тапсырмаларды
барлығы орындамайды.
|
7.Оқу
үрдісін басқаруы
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Сабақта
қолданатын бағалау мен оқушылардың өзін-өзі бағалау әдістері сабақтың
мақсатына жетуіне қамтамасыз ете алмайды.
|
8.Шынайы
және нақты бағалай білу қабілеті
|
2
|
1,5
|
3,5
|
Оқушылардың
жетістіктерін бағалау сабақ соңында жүргізіледі
|
9.Сұрақты
қоя білуі
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
мақсаты мен міндетіне қарай әр түрлі сұрақтар қоя алады
|
10.Оқушылардың
оқу жетістігіне қойылатын талаптың және күтілетін нәтиженің деңгейі
|
3
|
1
|
4
|
Мұғалім
сабақты игеруге байланысты оқушыларға жоғары талап қояды, бірақ үнемі емес.
|
11.Білім
ресурстарын сауатты қолдану
|
3
|
1
|
4
|
Білім
ресурстарын сауатты қолдану оқушылардың бойында іс-әрекетінің
құнды,мотивациялық компоненттерін қалыптастырады
|
12.Уақытты
тиімді пайдалану
|
3
|
1
|
4
|
Сабақтың
әрбір кезеңінде уақытты тиімді пайдалану
|
13.Вервалды
және вервалды емес коммуникативтік дағдылар
|
2
|
0,5
|
2,5
|
Оқушылардың
жеке психологиялық ерекшеліктерін ескереді.Киімінің стилі-іскер
|
14.Үй
тапсырмасы
|
2
|
1
|
3
|
Мұғалім:нұсқаулық
жүргізеді,орындалудың алгоритімін береді;үй тапсырмасын тексерілуін жазады.
|
Мұғалім
үшін ұсыныстар (оқыту сапасын көтеру үшін мұғалім қабілетіне қажет кем
дегенде үш шараны көрсету керек) :
1.
Деңгейлік тапсырмалар орындату қажет
2.Шығармашылық
тапсырма орындату керек
3.АКТ
қолдану
|
Жалпы баға
(егер барлық критерий бойынша қойылса ең жоғарғы балл-62)
|
Балл
қойылған критерийлер бойынша ең жоғары балл:80
|
Пайызбен
қойылған баға ( нақты бағаны балл қойылған критерийлердің ең жоғары балына
бөлініп ,х100)
|
Сабақ үшін
жалпы балл:
Балл:4
(үздік) 87-100 %
Балл: 3
(жақсы) 62-86%
Балл : 2
(жақсартуды қажет етеді) 37-61%
Балл: 1
(төмен) 0-36%
|