Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Дошкольное образование / Другие методич. материалы / Мектеп даярлық сыныбының ұйымдастырылған оқу іс-әрекетінің технологиялық картасы.
  • Дошкольное образование

Поделитесь материалом с коллегами:

Сабақтың тақырыбы:Мен алты жастамын

Сабақтың мақсаты:

1.Өзінің жасын айта алуға үйрету.

2.Ұжымда бірлесіп әрекет ете білу дағдыларын қалыптастыру.

3.Өзара түсіністікке ,бірлікке, достыққа тәрбиелеу.

4.Байланыстырып сөйлеу дағдасын дамыту.

5.Қарым – қатынас мәдениетіне баулу.

Сөздік жұмыс:

Сандар :бір,екі,үш,төрт,бес,алты.

Көрнекілік:сандар,таяқшалар ,сандардың суреттері .

Іс-әрекет бөлімдері

Педагогтің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Ынталандыру. Сезім ояту.

 

 


Ізденістер. Ұйымдастыру кезеңі.

 

 

 

 Тақырыпты ұсыну

 

 

 Тапсырмалармен жұмыс жүргізу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Сергіту сәті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Қорытындылау

Бағалау

Балалармен өткен сабақты қайталау.Жұмыс дәптеріндегі сөздерді еске түсіріп қайталау,балалардың пікірлерін сұрайды.

Сұрақ:

-Балалар өткен сабақта қандай сөздерді өттік қане қайталап жіберейікші.

1-10 дейінгі сандарды қайталап атау.



Әрбір жаңа тақырып әліппе –дәптерде берілетін алғашқы сурет балардың назарын аудару арқылы ұсынылады.Мұғалім осы сурет бойынша тақырып туралы түсінік береді.


1.Мұғалім оқушыларға олардан Сендердің жастарың нешеде?Оларды хормен және жеке-жеке қайталау жұмыстары орындалады.

Балаларға беріп ,олардыан: Сендердің жастарың нешеде ?-деп қайталатады.

2.Осыдан кейін олар жастары 6 –да деп айтайды.Сондай –оларға 6 деген санды көрсетіп менің жасым алтыда деп сыныптастарымен қайталау

Балалар берілген диалогті тыңдайды.Диалог арқылы «иә»және «жоқ» сөздерін дұрыс қолдана алу жағдайымен танысады.Бұл диалог ойын түрінде балалрдың өзімен жалғастыруға болады.Балалар сандардың суреті таратылады. Содан кейін мұғалім балалардан ,бірде дұрыс,бірде әдейі қате нұсқада сұрайды.

Сергіту сәті

  Аспанға қарап ай көрдім ,

Төмен қарап жеркөрдім.

Оңға,солға бұрылып

Егеменді Ел көрдім.

Сөздік сөздер.

Бір-один

Екі-два

Үш-три

Төрт-четыре

Бес-пять

Алты-шесть

Тапсырмалар:

Сөздік сөзерді жаттау

Мұғалім оқу барысында алған әсерлері туралы еркін әңгіме жүргізу арқылы сабақты қорытындылау

Балалар педагогпен амандасу.

 

 

 

 

Сурет бойынша

1-10 сандарын анықтайды.

 

Үнтаспаны тыңдап балаларды айтқызу.

 

Сұрақтарға жауап береді.

 

Олардың жастары туралы айтып әңгімелеу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сандардың суреттері.

 

 

 

 





Сөздік сөздерін мұғаліммен бірігіп қайталау.

 

.

 

 

 

 

Балалар белсенділікпен жауап береді.

.







Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:
