Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сыни тұрғыдан ойлауды дамыту модулін сабақтар топтамасына кіріктіру
Сыни тұрғыдан ойлау көбінесе қарсы пікір
айтуға,баламалы шешімдерді қабылдауға,
Ойлау және іс-әрекетімізге жаңа түрлендірілген
тәсілдерді енгізуге дайын болуға ,ұйымдастырылған
Қоғамдық әрекеттерге және басқаларды сыни тұрғыдан
Ойлауға баулуды білдіреді./нұсқаулық-
49 –бет/
Мақсатым:
Сөз таптары туралы білімдерін то
лықтыру
Қызықты тапсырмалар арқылы сыни
тұрғыда ойлауды қалыптастыру
Сын көзбен қарауға үйрету
Оқу сапасын арттыра отырып пәнге
қызығушылығын арттыру
2 слайд
Түсіну
Түрткі болу
Ойын элем-рі
Ыстық орындық
,қуыршақ кімде
Жаңа сабаққа дайындық
Білу ,түсіну
Сыни ойлау дағдыларын қалыптастыру
Қолдану
жинақтау
3 слайд
Сыни тұрғыда ойлай отырып өзін дара тұлға ретінде таныды
Негізгі ойды анықтап қателерін тауып түзетуге ықпал етті топпен жұмыс орнады
Идея алмасып өздерінің ойларын іс-әрекет терімен дәлелдеп
Критерий құру арқы лы өзін-өзі ,жұпта бағалады
Ссыни көзқарас пен бір бірінің пікірін тыңдады ынтымақтастық қарым қатынаста болды
ННәтиже
Болашақта:
Қазіргі заман талаптарына сай сыни көзқараспен ойлана алатын,өмірде өз орынын білетін шығармашыл тұлға қалыптастыру.
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Шеберлік сыныпта таксономия термині, Блум таксономиясының деңгейлері, оның қажеттілігі, сабақ барысында қолдану жолдары жайлы таныстырылым көрсетіле отырып, қысқаша түсінік берілді. Таныстырылымдағы кестемен берілген тапсырма қағаз түрінде қолдарына таратылып берілген.Тапсырманың жауаптары жазылған кесінділерді кестеге желімдеу арқылы алған түсініктерін бекітіп отырды. Бұл мәселелер жайлы толық түсінік алу үшін «Блум таксономиясының танымдық деңгейлері» мәтінімен танысты.Осы мәтіннің мазмұны аквариум әдісімен талқыланды.
Мәтін талданып болған соң әр мұғалім өз пәнінің бір тақырыбы бойынша Блум таксономиясына салынған тапсырмалар мен сұрақтарды жеке-жеке дайындап үйренді. Соңынан тапсырмалар мен сұрақтарды жұп арасында талқылады. Оларға сұрақтар мен тапсырмалар дайындауда жекелей көмектер берілді.
Шебер сыныптың соңында мұғалімдерден кері байланыс парақтары алынды. Онда мұғалімдер Блум таксономиясы, оның таным деңгейлері жайлы түсінгенін, сабақта қалай қолдануға болатынын, шеберлік сыныптың жақсы өткені жайлы өз ойларын жазған.
Деңгейлік бағдарламалар орталығының тренері Танатарова П.Б.
6 610 269 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Байдилдаева Назгуль Абаевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Мини-курс
4 ч.