Инфоурок / Иностранные языки / Рабочие программы / Ашық сабақ "Бір күнде ,бір уақытта"
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Я люблю природу», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 15 ДЕКАБРЯ!

Конкурс "Я люблю природу"

Ашық сабақ "Бір күнде ,бір уақытта"

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

Күні:10 .09.15.

Сынып.9«б»

Пән:Ағылшын.

Тақырыбы. Бір күнде ,бір уақытта

Мақсаты: Present Simple және Present Continuous шақтарын оқушылар тілінде қолданылуын жалғастыру. Жаңа лексиканы пысықтау. Фразалық етістіктермен таныстыру.

Күтілетін нәтиже: Оқушылар Present continuous және Simple шақтарын пайдаланып ауызша сөйлеуге үйренеді. Жаңа лексиканы меңгереді, осы арқылы сөздік қоры молаяды.

Ресурстар: оқулық, СD, плакаттар, маркерлер

Бағалау критерииі: Білімділігі, логикалық ойлау қабілеті, топта жұмыс істеу қабілеті.



Сабақ кезеңдері

Әдістер

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Табыс критерйі.

Ұйымдастыру кезеңі


Топқа бөлу.

Ойын арқылы топқа бөлінеді.

Топқа бөлінеді.

Сабаққа зейіні ауады.

Негізгі кезең

Ой шақыру

Жер шарындағы мемлекеттердің ерекшеліктері туралы білгендерін айтуға бағыттайды(уақыты, салт-дәстүрі_)

Оқушылар сүретке қарап өздері білетін мемлекеттер туралы айтуға әрекеттенеді

Еске түсіреді

Фонетикалық жаттығу

Тіл ұштау

Жаңа лексиканы таныстырады және фразалық етістіктерді оқушылар тілінде жаттықтырады

Қайталайды, мағынасы бойынша өздері аударуға әрекеттенеді

Тілдері жаттығады, сөздік қоры молаяды.

Таныстыру

Мәтінді тізбектеп оқу.

Мұғалім оқушы назарын сүретке аударуға әрекеттенеді, сұрақ қояды

Оқушылар мәтін бойынш сұрақтарға жауап беруге әрекеттенеді

Қызығушылығы артады.

Түсіну

iПысықтау жаттығулары

Оқушылардың етістіктің дұрыс формада қолданыуын бақылау

Жауаптарын тексереді

Грамматиканы меңгергендігін дәлелдейді.

Сергіту сәті





Ой қорыту.

СТО

Бағыттайды

Оқушылар Present simple, Present continuous және меңгерген лексиканы қолданып екі кейіркердің диалогын толықтырады

Сөйлеуге үйренеді

Жазбаша жұмыс

Пысықтау жаттығулары

Бағыттайды

Естеріне түсіріп орындауға әректтенеді

Өздеріне сенімділігі артады

Сабақты қортындылау.

Үй тапсырмасы: 1-4 , Жұмыс дәптері.

Рефлексия: Сабақ ұнады ма?

Түсінбеген сұрақтар болды ма?

Келесі сабақта не үйренгілерің келеді?



i
