Күні:
|
12.12.2016ж
|
Пәні:
|
Қазақ
тілі
|
Сыныбы:
|
10 «А»
|
Тақырыбы:
|
Этнолингвистикалық
атаулар
|
Оқу
мақсаттары
|
Барлық
оқушылар:
Этнолингвистикалық атаулар туралы біледі
Оқушылардың
басым көпшілігі: Оқушылардың 60пайызы 20 минут ішінде берілген жаттығуларды
талдайды
Жекелеген
оқушылар: 40 пайыз оқушы 20 минут ішінде мәтін мазмұны бойынша өзіндік ой
қорытындылап,пікір айтады.
|
Тілдік
мақсат
|
|
Табыс критерийлері
|
Барлық оқушылар
|
Көпшілік оқушылар
|
Жекелеген оқушылар
|
Этнолингвистикалық
атаулар туралы біледі
|
Оқушылардың
60пайызы 20 минут ішінде берілген жаттығуларды талдайды
|
40 пайыз
оқушы 20 минут ішінде мәтін мазмұны бойынша өзіндік ой қорытындылап,пікір
айтады.
|
Сабақ барысы
|
Кезеңдер
|
Уақыт
|
Мұғалім не істейді?
|
Оқушылар не істейді?
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Кіріспе
|
2 мин
|
1.
Психологиялық ахуал қалыптастыру үшін мұғалім оқушылармен амандасу
|
Оқушылар
сергіту сәтін жасап, ағылшын тілінде санау арқылы топқа бөлінеді
|
Формативтиі
бағалау
Мақтау,
мадақтау
|
Үлестірме
қима қағаздар, стикерлер
|
Ой қозғау
Алдынғы
оқу
|
5 мин
|
«Радиоға
қоңырау » ойыны арқылы өткенді еске түсіру
|
Оқушылар
жаңа сабақтың тақырыбын болжайды, қойылған ашық, жабық, күманды сұрақтарға
жауап береді
|
Мақтау,
мадақтау
|
Суреттер,
қима қағаздар, тақта, бор
|
Іс-әрекет
|
15 мин
10 мин
5 мин
5мин
|
Жаңа
сабақ..
1. Топтастыру
/буын түрлері арқылы/
2.
Айнымалы
бекеттер/тақырыпты оқу,талдау/
3.
Тірек
сөздер /10 сөз/
4. Үзбей
сөйлеу
1. Оқулықпен
жұмыс
Кейінгі
тапсырмалар:
Тест
тапсырмалары
2-нұсқа
|
Оқушылар топта рөлдерге
бөлініп, берілген тапсырманы өздігінен орындайды, Оқушылар ойларын жүйелі
жеткізуге тырысады
|
Ең үздік
нәтиже
«Екі
жұлдыз, бір тілек»
Мақтау,
мадақтау
Өзін-өзі
бағалау
|
Бағыттау
парақтары, оқулық, тақта, бор
|
Рефлексия
|
3 мин
|
«3,2,1»
стратегиясы
|
Бүгінгі
өтілген сабақ бойынша өз ойларын айтып, сабаққа кері байланыс береді
|
Өзін-өзі
бағалау
|
Стикерлер,
бағалау парағы
|
Сабақтан кейін ойланатын сұрақтар
|
Не сәтті
болды?
|
|
Не сәтті
болмады?
|
|
Нені
жақсартуға болады?
|
|
Мен өз
дағдыларымда нені дамыта алдым?
Нені
өзгертуге болады?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|