- 19.02.2018
- 1113
- 0
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Бекітемін:
КҮНІ: 16.01.2018 ж. | Мектеп: №247 | ||
ПӘНІ: Технология | Оқытушының аты-жөніАлимова Ж. | ||
СЫНЫП:10 | Қатысушылар саны: | Қатыспағаны: | |
Сабақтың тақырыбы: | Киім бөлшектерін қатырмалау(өңір асты,жаға,қаттама) | ||
Сабақ негізделген оқу мақсаты | Дублирин, флизелин түрлері және олардың қолданылу мақсаттарын үйрену | ||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар:Киім бөлшектері түрлерін қатырмалау бұйымдарымен танысады; Көптеген оқушылар Дублирин, флизелин түрлері және олардың қолдану жолдарын қрастырады; Кейбір оқушылар: Бөлшектерге арналған аралық төсемді материалдар желімді аралық материалдардың түрлері, пайдасы және бұйымға сәйкестігін анықтау Пайдалы кеңес ұсынады. | ||
Бағалау критерийлері | Жұмыстың орындалу реттілігімен танысып, орындайды Белдікті пішіп, қатырмамен өңдеуді біледі. Қатырма түрлерін ажырата алады.. | ||
Тілдік мақсаттар | Маталардың формасын сақтау үшін, жаға, өңір, манжет сияқты маңызды бөлшектерге қаттылық беру үшін аралық төсем материалдары қажет | ||
Құндылықтарды дарыту | Қарым –қатынас орнату, бір-бірінің пікірін тыңдау, өзгенің жұмысын бағалау | ||
Пәнаралық байланыстар | Геометрия, сызу. | ||
АКТ қолдану дағдылары | Презентация, бейнеүзік көрсетіледі | ||
Бастапқы білім | |||
Сабақтың барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||
Сабақтың басы | Оқушылар шеңбер жасап тұрады. Мұғалім келесі оқушыға үлкен жүректі ұсынып тұрып,бүгінгі күніне сәттілік тілейді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілек тілеп, сыныпта жақсы ахуал қалыптастырады. Миға шабуыл. Білгім келеді! | Қағаз қиындылары, үлестірмелі материалдар | ||
Сабақтың ортасы | Танымдық кезең, жаңа тақырып (слайд - шоу) Н 250 флизелин Мақта, полиэфирлі маталар Құрғақ, жай басу, жүн режимі Мата бөлшегін қатырмалау жұмысын орындау. | Құрал жабдықтар мен Материал дар : масштаб, сызғыш, бұрыштама, қалам, лекала , ластик, милиметір лік қағаз , жаға сызбасы | ||
Сабақтың соңы | Пайдалы кеңес. | Үлестірмелі материалдар, материалдар, оқулық. | ||
Қосымща ақпарат | ||||
Дифференциация – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Пайдалы кеңес ұсынады. Қосымша ақпарат жинақтайды. | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Оқушылардың дайын болған жұмыстың сапасына қарап , оқушылардың еңбегін бағалаймыз | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/ оқу мақсаттары дұрыс дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | ||||
Қорытынды бағамдау Сабақта тиімді болған екі жұмыс немесе тапсырманы атап көрсетіңіз: 1Қандай екі жұмыс немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді? . Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіру туралы не білдім? | ||||
6 671 593 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Алимова Жанат Сагдикызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч.