Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
Компьютер- бейнелеу өнері сабағында
2 слайд
Сабақтың
мақсаты:
Бейнелеу өнері сабағында
компьютерді пайдалануды
үйретіп,оқушылардың
компьютерлік білім,білік
дағдыларын қалыптастыру
Білімділік: Компьютерде тапсырмаларды орындату арқылы оқушыларға нақты, білім бере отырып, білімдерін жетілдіру;
Дамытушылық: Оқушыларды
осы тақырыпты пайдалана отырып,
сурет салу шеберлеріне баулу,
сол шеберлікке ұмтылу
барысында логикалық және
фантазиялық,ойлау қабілеттерін
арттыру.
Тәрбиелік: Еңбекке, өзін – өзі
басқаруға, ұйымшылдыққа,
ұқыптылыққа,
сабаққа қызығушылығын
арттыру, дәлдікке тәрбиелеу.
3 слайд
Сабақтың түрі: аралас
Сабақтың әдісі: сұрақ – жауап, ой – қозғау, топпен жұмыс
Сабақтың көрнекілігі: Интерактивті тақта, үлестірмелі тапсырма, сызбалар, тест.
Пән аралық байланыс: бейнелеу өнері, дене шынықтыру.
Күтілетін нәтиже: Өзіндік көзқарасын қалыптастыру.
4 слайд
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі:
Амандасу, түгендеу, құралдарын тексеру, 2 топқа бөлу.
Сабақ жоспары:
І. «Көңіл күй» тренинг
ІІ. «Білгенге маржан» Үй тапсырмасын тексеру
ІІІ. «Білімді мыңды жығар»
ІV. Сергіту сәті
V. «Ойнайық та, ойлайық» практикум
VI. «Ой тарқату» тест
VII. Түртіп алу стратегиясы
VIII. Үйге тапсырма
IX. Бағалау. (фишкалар арқылы балл жинау)
5 слайд
Тренинг: «Би кеші» (музыка жіберіледі оқушылар қолдарын сабаққа дайындау үшін жаттығу жасайды)
"Көңіл-күй" тренинг.
6 слайд
"Білгенге маржан"
Үй тапсырмасын тексеру.
Тірек сызба, интерактивті
тақтадағы тапсырманы орындау
7 слайд
Белгілеу құралы
Құю құралы
Ерікті аймақты белгілеу
Қарындаш құралы
Масштаб құралы
Қылқалам (кисть)
Өшіргіш құралы
Түс таңдау
Бұрыштары дөңгеленген тік төртбұрыш
Қисық сызық құралы
Бүріккіш құралы
Көпбұрыш құралы
Эллипс құралы
Тіктөртбұрыш құралы
Жазу құралы
Сызық құралы
8 слайд
«Білімді мыңды жығар»
Интернет ресурсын пайдалану
9 слайд
Интернетке кіру:
Internеt Explorer →www.google.ru →
Онлайн раскраски.
10 слайд
Сергіту сәті.
Жұмыс арасында оқушылармен дене жаттығулары жасалады.
11 слайд
«Ойнайық та, ойлайық»
12 слайд
І. Тапсырма.
Құрал саймандар тақтасын және түстер палитрасын
пайдалана отырып, ою-өрнектердің түрін салыңыз
Жұлдыз
Бітпес
Төртгүл
Шынжара
Шұғыла
Ирек
Шимай
13 слайд
ІІ. Тапсырма
«Менің мамандығым»
өздеріңіз таңдаған маман иесін саласыздар
(жеке жұмыс).
Мұғалім
Дизайнер
Спортшы
МАИ қызметкері
Дәрігер
14 слайд
«Ой шақыру»
Тест
1. Paint графикалық редакторын іске қосудың
дұрыс ретін көрсетіңіз?
А)Пуск –
программы – стандартные –
Paint
Ә)Пуск – стандартные – Paint
Б)Пуск – программы– Paint
келесі
15 слайд
2. Құрал-саймандар тақтасында қанша құрал бар?
А) 12
Ә) 18
Б) 16
келесі
16 слайд
3. Суретке мәтінді жазу үшін қандай құралды пайдаланамыз?
А) Бүріккіш (распылитель)
Ә) Қылқалам (кисть)
Б) Жазу (надпись)
келесі
17 слайд
4. Paint графикалық редакторында суретті бояу үшін қандай құралды пайдаланамыз?
А) Құю
Ә) Бүріккіш
Б) Қылқалам
келесі
18 слайд
5. Paint-та суретті қиып алу қай батырмалар арқылы орындалады?
А) Файл-вырезать
Ә) Правка-вырезать
Б) Вид-вырезать
келесі
19 слайд
Түртіп алу стратегиясы.
20 слайд
Үйге тапсырма:
Өткен тақырыпқа қайталау жасау.
Шығармашылық тапсырма:
«Көктем» тақырыбына сурет салып
дайындалу (табиғаттың)
21 слайд
Бағалау.
(фишкалар жинау бойынша бағалау)
"Шеңбер" -
ӨТЕ ЖАҚСЫ
"Төртбұрыш" –
ЖАҚСЫ
"Үшбұрыш«
ҚАНАҒАТ-
ТАНАРЛЫҚ
22 слайд
Назарларыңызға рахмет!!!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 664 023 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Адилгереева Айнур Нурымгалиевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
10 ч.
Мини-курс
6 ч.