Тақырыбы
|
Will people live on
the Moon?
|
Сыныбы
|
6
|
Оқушы саны: 18
|
Күні
|
10.02.2016
|
Мақсаты
|
Сыни тұрғыдан ойлау
арқылы келер шақта мәлімет алады
|
Міндеттері
|
Qualify and enlarge learners’
vocabulary
Develop learners’ speech through
the question-answer form
Develop learners’ reading skills
through the reading the text
|
Күтілетін нәтиже
|
Сандық технологияларда
құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі.
Сыни ойлау арқылы
психологиялық сенім қалыптасады.
Оқушылар іс-әрекеттер
барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа,
жауапкершілікке үйренеді.
|
Ресурстар
|
Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын
тілі, 6 сынып, Алматы, Мектеп 2011. компьютер, интерактивті тақта, бағалау
парақшалары, бейнеролик
|
Модульдердің ықпалдасуы, әдіс-тәсілдер
|
«Қалай
оқу керектігін үйрену» топтық, жеке жұмыс.
"Сыни
тұрғыдан ойлауға үйрету" модулі бойынша: «Ойлау
бутерброды», «Екі шындық,бір жалған», «Семантикалық карта»
"Оқыту
мен оқуда ақпараттық – коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану"
модулі бойынша: интерактивті тақта.
"Оқыту
үшін бағалау және оқуды бағалау" модулі бойынша:
" Үш шапалақ", «Плюс, Минус, Қызықты» арқылы
өзін-өзі бағалау, табыс баспалдағын құру, критериалды бағалау
|
Сабақ кезеңдері
|
Мұғалімнің
іс-әрекеті
|
Оқушының
іс-әрекеті
|
Ұйымдастыру кезеңі
3 минут
|
Сәлемдесу
Оқушыларды 4-топқа
бөлемін
1-топ
moon 3-топ sun
2-топ
space 4- топ sky
Сабақтың
мақсат-міндеттерімен таныстыру
|
Сәлемдесу
Топ басшысы анықталады
|
Үй тапсырмасын тексеру
5 минут
|
“I'll be a ...” шағын әңгіме жазу
Check up the pupils
home - work
- What was your home work?
- Are you ready for the lesson?
- Who wants to answer?
- Raise your hand please
|
Топта талқылап үздік бір
оқушы қорғайды
|
Тұсаукесер
2 минут
|
“Миға шабуыл” (жаңа
сабаққа дайындық)
Артығын тап. Find the odd one out. Ex 1, P
142
А. doctor, engineer, passenger,
conductor, pilot.
В. eye, head, foot,
hair, nose.
С. cheese, orange , apple,
banana , lemon.
D. photograph , computer,
video, television, telephone.
|
Топтық жұмыс
|
Жаңа сөздерді
меңгерту
3 минут
|
“Көрнекілік” әдісі Ex 3,
P 143
Different –әр түрлі
Storey -этаж,қабат
Robot -робот
Boring –көңілсіз, жалықтыратын.
Channel—канал.
Telephone -телефон
Moon –ай
|
Оқушылар жаңа сөздерді
меңгереді
|
Негізгі бөлім
7 минут
|
Group Work
Оқушылар мәтінді оқып,
видео көреді
АКТ мен жұмыс
Мәтінмен жұптық жұмыс.
Nouns, Verbs, Adjectives, Future Simple
|
Топтар мәтінді оқып, видеодан көреді Мәтін бойынша
берілген сөз таптарын табады
Топ басшысы критерий бойынша бағалайды
|
Сергіту сәті
3 минут
|
Оқушыларды сергіту үшін музыка ырғағымен қимылдар жасатады
“If you are happy”
|
(Оқушылар музыка ырғағымен қимылдар жасайды)
|
Жеке жұмыс
7 минут
3 минут
Қорытынды
5
минут
|
“Семантикалық карта” беріледі
Әр топтан 2 оқушыға
“Ойлау бутерброды”
“Екі шындық, бір жалған”
I saw life
will be interesting because robots will do all work.
I can live on the Moon without my mobile telephone.
I will have profession at the university when I start to
school
In 500 years cities will be very
big in the water
Reflection “3-2 -1”
Бағалау парағындағы
көрсеткіш бойынша табыс баспалдағына орналастырады
“Stairs of success”
|
Жаңа
сөздер мен шақтарға берілген картаны толтырады
Топ басшысы
жеке жұмысты критерий бойынша бағалап отырады
Парақшадан
оқып береді
Алған
білімдерін жинақтайды
|
Үй жұмысы
|
•
A city- A telephone-
•
A child- A robot-
•
A game- A factory-
|
Сөздердің
көпше түрін жазады
|
Бағалау
|
Критериалды бағалау
бойынша бағаланады. Үздік оқушы анықталып смайлик беріледі
|
Топтың
үздігін анықтайды
|
|
|
|
|