Предпросмотр материала:
Сынып: 8
Пәні: English
Өткізу күні: 12.01.16.
Сабақ 33.
Тақырыбы: Жануарлар мен өсімдіктер.
Мақсаты: Оқушыларды Қазақстандағы жануарлар мен өсімдіктер туралы әңгіме құрастырып, өз бетімен жұмыс істеуге баулу, білімін арттыру және олардың жалпы дүние танымын кеңейту, табиғатты сүюге тәрбиелеу.
Сабақтың көрнекілігі: оқулық, дәптер, карточкалар, бағалау парағы
Күтілетін нәтиже:
А) Өсімдіктер және жануарлар туралы айтып бере алады.
B) Маңызды тақырыпты таба алады.
С) Топпен жұмыс істей алады және ағылшын тілінде тақырып бойынша сөйлей алады.
|
Уақыт
|
Сабақ кезеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Ұйымдастыру түрлері
|
Бағалау
|
Қолда-ныла-тын модуль
|
|
2 мин |
Ұйымдастыру кезеңі/ Амандасу. Work in groups of three.
|
Амандасады. Үш топқа бөліну How are you? Are you ready to work? |
Амандасады. Топқа бөлінеді |
|
формативтік |
СТО Психолог. климат |
|
5 мин |
Checking homework |
Сөздік диктант Word diktation Education, primary school, secondary, private, reform, method, compulsory, curriculum, uniform, infant school. |
жазады |
Жекедара жұмыс |
|
|
|
3мин |
Мозговой штурм
|
Пробуждение интереса к полученной информации. Do you like animals? Classification of animals (wild and domestic) Тақырыпқа шығу және сабақтың мақсатын ашу |
сұраққа жауап береді, сабақ мақсатын қояды |
фронтально |
формативтік |
Использование новых технологий |
|
2мин |
Жаңа сабақ Phonetic drill
|
Flora and fauna. What a rose can you say A rose can say I love you And want you to be mine, a rose can say I thank you For being so very kind.
|
Write down
Repeat the sounds [ou], [әe], [ei], [ai] |
|
формативтік |
Обучение талантливых и одаренныx |
|
7мин |
Reading. |
Создание условий для проявления саморегуляции. Read the text about saquaro cactus (БББ кестесі) |
Read the text and complete the chart |
Топтық жұмыс |
формативтік |
обучение тому как учиться. атмосфера сотрудничества |
|
15мин |
Speaking.
Game: Who is quicker? |
Организует работу по осмыслению содержания новой информации. Who can find the most animals? wolfisharkangaroowleopardog Make up a short dialogue
Match the line A with line B
|
find the most animals Диалог құрастырады байланыстырады |
Топтық жұмыс |
формативтік |
Обучение тому, как обучаться. Обучение талантливых и одаренных. |
|
4мин
|
Развитие навыков саморегулирования Writing. |
Guess the crossword and write in your notebook |
Work in pairs |
Жұптық жұмыс |
формативтік
|
атмосфера сотрудничества |
|
4мин |
Рефлексия синквейн |
Анализ, творческая переработка,интерпретация изученной информации Бес жол өлең: animal |
Write and say (бағалау парағы) |
Топтық жұмыс |
самооценка/ взаимооценка |
СТО атмосфера сотрудничества |
|
3мин |
Үй жұмысы Қорытынды
|
Тапсырма береді Describe your favourite flower, animal or plant - Tell about animals of your region - Tell about animals problems Do you like our lesson?
|
Жазып алады |
Жекедара жұмыс |
|
Обучение тому, как обучаться. Обучение талантливых и одаренных. |
Бағалау парағы
|
Аты жөні |
Сөздік диктант |
Мозг штурм |
Мәтінмен жұмыс |
Диалог құрастыру |
байланыстыру |
Кроссворд шешу |
синквейн |
қорытынды |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Профессия: Учитель немецкого языка
Профессия: Учитель иностранного языка
Профессия: Менеджер туризма
В каталоге 7 333 курса по разным направлениям
Учебник: «Английский язык», Быкова Н.И., Дули Д., Поспелова М.Д. и др.