1419840
столько раз учителя, ученики и родители
посетили официальный сайт ООО «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
Добавить материал и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015

Скидка 0%

112 курсов профессиональной переподготовки от 4720 руб.

268 курсов повышения квалификации от 1120 руб.

МОСКОВСКИЕ ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ АТТЕСТАЦИИ

Лицензия на осуществление образовательной деятельности №038767 выдана 26 сентября 2017 г. Департаменотом образования города Москвы

Проект «Инфоурок» совместно с Министерством финансов РФ приглашает учителей и всех желающих к участию в Марафоне финансовой грамотности Все участники получат бесплатные документы Принять участие
Инфоурок Иностранные языки КонспектыСабақ жоспары№2 САБАҚ: How much juice? How many apples? Мектеп: №20 Күні: Мұғалімнің есімі: Нигметова Ботагоз СЫНЫП: 6а Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: Сабақ негізделген оқу мақсаты А lot of, a few, a little, much, many белгісіз

Сабақ жоспары№2 САБАҚ: How much juice? How many apples? Мектеп: №20 Күні: Мұғалімнің есімі: Нигметова Ботагоз СЫНЫП: 6а Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: Сабақ негізделген оқу мақсаты А lot of, a few, a little, much, many белгісіз

библиотека
материалов

Орта мерзімді жоспар

Пәні: Ағылшын тілі Пән мұғалімі: Нигметова Ботагоз

Сынып: 6

Тарау: Тағамдар

Р/с

Тақырыбы

Оқытудың негізгі мақсаттары

Белсенді оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер

Оқу нәтижелері

Бағалау соның ішінде оқу үшін бағалау

Барлығын қосқанда

Негізгі дереккөздер

2

How much juice?

How many apples?

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін түсініп қолдануға, How much juice? How many apples? сұрақтарына жауап беріп, сұрақ қойып және мысал келтіруге үйрену.

1.«Миға шабуыл» (сабақтың тақырыбын білуге),

2.«Ыстық орындық» (саналатын/ саналмайтын зат есімдердің ережесін қайталауға)

3.«Мозайка» (белгісіздік есімдіктерінің ережесін түсінуге)

4. «Сөйлемді толықтыр»

(сөйлем құрауға)

5.«Сұрақ менен, жауап сенен»

(сурет бойынша сұрақтарға жауап беруге),

6.«Тұжырымдамалық карта»

(сатып алатын заттар тізімін жасауға)


- А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін қолдана алады;

- How much juice? How many apples? сұрақтарына жауап бере отырып, мысал келтіріп, сөйлем құрай алады;

- А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктеріне сұрақ қоя отырып, сатып алатын заттардың тізімін жасай алады.


Өзара бағалау (стикерлер)

Ынталандыру

Кері байланыс - стикерлер

Деңгейлік тапсырма (жабық/ ашық сұрақтар) , топтық, жұптық, жеке жұмыс, бағыттау, тыңдау

Ағылшын тілі оқулығы, 6 сынып, Т. Аяпова ,

www.google.kz



Сабақ жоспары№2

САБАҚ: How much juice?

How many apples?

Мектеп: №20

Күні:

Мұғалімнің есімі: Нигметова Ботагоз

СЫНЫП:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін түсініп, қолдануға, How much juice?How many apples? сұрақтарына жауап беруге және мысал келтіруге үйрену.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін қолдана алады;

Оқушылардың басым бөлігі:

How much juice?

How many apples? сұрақтарына жауап бере отырып, мысал келтіріп, сөйлем құрай алады;

Кейбір оқушылар:

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерін және саналатын/ саналмайтын зат есімдерді қолданып сатып алатын заттардың тізімін жасай алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар:

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін айта алады

Негізгі сөздер мен тіркестер:

А lot of, a few, a little, much, many.

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:

How much juice? How many apples?

Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?:

Is there any orange juice? Yes, there is a little

Are there any apples? Yes, there are a few

Жазылым бойынша ұсыныстар:

А lot of, a few, a little, much, many қолданылуына арналған жаттығулар

Алдыңғы оқу

Саналатын және саналмайтын зат есімдер, there is/there are құрылымының өткен шақтағы түрі




Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басталуы

15 мин

І. Ұйымдастыру:

Greetings. (Сәлемдесу)

-Good morning, pupils!

-How are you today?

-Who is on duty today?

-Who is absent?

ІІ. Қызығушылықты ояту:

1) «Тәтті сый» кәмпиттер арқылы топқа бөлу

2) «Балалық шаққа саяхат» оқушылар төбелеріне ақ қағазды қойып, ағылшын тілінде жазылған тағам түрлерінің суреттерін салады.

ІІІ. «Ыстық орындық»

Үй тапсырмасын тексеруге















Үлестірмелі заттар

Ортасы

15 мин


І. .«Миға шабуыл» әдісі

(суреттер көрсету арқылы)

  • How much juice?

  • How many apples?

ІІ. «Мозайка» әдісі

А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің ережесін түсіндіру (постер қорғау арқылы)

І топ - much / many

ІІ топ - a few / a little

ІІІ топ - a lot of / lots of

Интерактивті тақта









А3 форматы, маркерлер








Аяқталуы

15 мин

І. «Сөйлемді толықтыр»

(сөйлем құрауға)

«Сұрақ менен, жауап сенен»

(сурет бойынша сұрақтарға жауап беруге),

«Тұжырымдамалық карта»

(сатып алатын заттар тізімін жасауға)

ІІ. Бағалау:

Өзара бағалау (стикерлер)

Ынталандыру, бақылау

Кері байланыс: Смайликтер тақтасы

Үлестірме материалдары

Оқулықтағы жаттығулар



А3 форматы, маркерлер


Қосымша ақпарат:

Үй тапсырмасы:

  1. А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің қолданылуына жаттығулар орындау (4,5 жаттығу)

  2. А lot of, a few, a little, much, many белгісіздік есімдіктерінің қолданылуына

суреттер салу.

Саралау

Бағалау

Пәнаралық байланыс

Қабілеті төмен оқушыға - суреттерді сипаттау,

Қабілеті жоғары оқушыға – сатып алатын заттар тізімін жасау арқылы «Тұжырымдамалық карта» жасау

Өзара бағалау (стикерлер)

Ынталандыру, бақылау

Кері байланыс: Смайликтер тақтасы

Орыс тілі,

Жалпыадамзаттық құндылықтар,

Интерактивті тақтаны қолдану, ғаламтор жүйесіне ену.

Рефлексия


Қорытынды бағамдау

Табысты болған нәрселер:

1.

2.

Сабақты жақсарта алған нәрселер:

1.

2.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?



Курс профессиональной переподготовки
Учитель испанского языка